[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam idento :D

49959013_2_644x461_lakier-akrylowy-efekt-chrom-400ml-spray-emalia-dodaj-zdjecia.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Powiem Ci, że szukałem właśnie też w hasłach korki, zatyczki do sprayów, dezodorantów, bo kojarzyłem takie farby :D tylko one często mają jakiś nadruk producenta, itp...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:evil::twisted::confused: Żartownisi. :evil: Co za badziewie Wy mnie tu proponuje cie??!
A tak na serio , to już szukałem: filtry, haki, nakładki, tuning motorowy i td. Nici z tego. Chyba dam spokój.
Czy KR, chcesz mieć plastykowe puszki...... razem z lampowym stojakem na pilot??:p
Wasza decyzja , Panie " Krzysztofradio":mrgreen: Ale....nie polecam.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
SAURON LTD przedstawia:

Limitowany stojak z steelbookem jednego z najlepszych filmów wszech czasów: DJANGO.:D
Podoba się mój wysyłek? :p Fotki jak zawsze: "na poziomie" :D

A teraz Panie KR, przygotowałeś walidol:D
Tak to powinno wyglądać. Jeszcze musi być odszlyfowano , pokryte lakierem, kolca z dołu, siatka chromowana i td. :p Dalej chcesz tę puszki z plastiku???:D:D:p:p:p
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
HENRY, HENRY, HENRY....... uuuuu!!:D
Jeszcze trochę pracy. :razz: Na środku dużo miejsca....... na piloty:D:D:D:p
Tylko muszę dla nich męką podkładkę zrobić z filcu.:popcorn:
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Dżygicie, słów brak :cry:
to ze wzruszenia oczywiście ;)

A dla Krzycha widzę, że szykujesz ze specjalnego audiofilskiego drzewa, dzisiaj się chwalił, że ma listwę z taką drzewnianą podkładką :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dżygicie, słów brak :cry:
to ze wzruszenia oczywiście ;)

A dla Krzycha widzę, że szykujesz ze specjalnego audiofilskiego drzewa, dzisiaj się chwalił, że ma listwę z taką drzewnianą podkładką :D
:) Nu to teraz mogę spokojnie iść spać:)
Masz racje , to specjalne audiovoodoodrewno;) Ale jak pokryje lakierem i dam kolca, będzie nie do poznania.:D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Normalnie "świat to za mało"!!!
Jestem w szoku. Ubieram kask, bo jak będę spadał z krzesła to może być różnie :)
Piękne to cudo!
Szukam tych nakładek w sieci już od rana i kiepsko. Nawet patrzyłem na oryginalne, szukałem też w używkach wzmacniaczy lampowych.
Mam niedaleko jeszcze gościa, który naprawia różne audio i video, ma sporo leciwych perełek, często już tylko jako eksponaty. Popytam jego.


Proponuję założyć osobny wątek na cześć władcy ciemności.
Oby Gandalf był nie biały, nie szary a najczarniejszy! :D
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
:):):p Henry :):) :p
Jak tutaj na forum stało nudno. :cry::evil:
Piramida, chcę założyć Instytut Pamięci Forumowej. Będę wspominał zbanowanych, zgniecionych wałem forumowej nienawiści, wysłanych na "zmuszony urlop" oraz poległych w nierównej walce z Administracją:):p Proponuje stanowisko Generalnego Dyrektora. Poproszę o CV z motywacja. :p
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Black & White jak Yin i Yang.... ;-)
Ciekawe która stronę obierz Henry....

Nudno, oj nudno.... ;*-( Jak stara gwardia nic nie napisze ani nie wrzuci to by tu się kompletnie nic nie wydarzyło. Nowi tylko zakładają tematy aby się czegoś dowiedzieć co było milion razy wałkowane, nawet im się szukać nie chce tylko podać wszysto na tacy....
Może po majówce się coś ruszy...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Savron jesteś GOŚĆ :) :bober::bober::bober:

Savronik, musimy się w końcu umówić, tylko ten wyjazd do stolicy cały czas mi się odwleka :(

Panowie, ciepło się zrobiło, to trzeba trochę zadbać też o siebie, przy "naszych zabawkach" trudniej zimową otulinę zgubić, a jak wokół takie tereny, to trzeba było część kasy z kolumn zagospodarować
..... i kilometry lecą, zaraz kolejna stówka się szykuje :)
GT.jpg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida, chcę założyć Instytut Pamięci Forumowej. Będę wspominał zbanowanych, zgniecionych wałem forumowej nienawiści, wysłanych na "zmuszony urlop" oraz poległych w nierównej walce z Administracją:):p Proponuje stanowisko Generalnego Dyrektora. Poproszę o CV z motywacja. :p

Trzeba będzie chyba jakiś pomnik postawić...;-)
...ale poczekaj,może użyjesz swoich ciemnych mocy ? :grin: (patrz na avatar założyciela tematu) :
http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/110061-hobbit-pustkowie-smauga-recenzja-blu-ray.html
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Trzeba będzie chyba jakiś pomnik postawić...;-)
...ale poczekaj,może użyjesz swoich ciemnych mocy ? :grin: (patrz na avatar założyciela tematu) :
http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/110061-hobbit-pustkowie-smauga-recenzja-blu-ray.html
Już jakiś czas temu sugerowałem osobny wątek na cześć naszego Savronika ;)
Ja w końcu założę swój wątek, Savronik będzie miał miejsce w pierwszym poście ;)
KR, ja jednak zrobię ten zegarek od MackIntosh:)
Jak myślisz, jaki logo będzie lepsze:
FackIntosh czy PusYntosh ?:D:p Serio. Zrobię to.
Decyzję zostawiam Tobie ;)
Nieźle, lampowy leżak z masażerem dla pilota, a pilot do clockintosha, na prawdę nieźle :)
 
Do góry