[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ale nie sprzęt :p:p:p:p

Rower za dwadzieścia koła, chyba bym musiał na łeb upaść.

E, tam. To dopiero ROWER ;-) 1.000.000.$
Zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę House of Solid Gold, najdroższy rower świata wykonany jest w całości z 24k złota szczerego. Ponad 600 czarnych diamentów i 500 złotych szafirów pokrywa złoty bidon na wodę i logotyp marki umieszczony z przodu.
Siodełko pokryte jest skórą aligatora..:D:D:mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Rowery za 20k - zwykly goral, podzielam zdanie kapusty, trzeba na leb.... i to z drugiego pietra.

Jeszcze bym zrozumial kolarzowki itp itd. Ale goral, ze niby jest o czekolade lzejszy od zwyklego? Na co to komu.

Rower ze zlota, rower tylko na pokaz, zloto kompletnie nie nadaje sie jako material konstrukcyjny. Zebatki zjechane w kilka h.

Moje autko zabawka jest tyle wart co ten rower....
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Lżejszy i być może sporo wytrzymalszy... Jak ktoś jeździ wyczynowo to mu nie wystarczy rower za 4k bo się połamie... Dajcie mu spokój.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To przy okazji nauczyć rowerzystów jak korzystać z przejścia dla pieszych (przejazdu - jak zwał tak zwał) , jak widzę tych rozpedzonych wyjeżdżających cymbałów na ulicę - mimo iż mają zielone, to nóż się otwiera w kieszeni.
Są miejsca w których możesz stać godzinę autem i obserwować czy jakiś idiota nie wjedzie, a i tak na nic się to zda, jak jakiś pacan wyskoczy z prędkością postrzelonego zająca.
Sorry Savron, ale jak już o rowerach to nie będę cicho siedział :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Najgorsi sa ci co peletony tworza, jedzie takich 2 - 3 turystow i cala droge musza zajac, dwie ciagle i wez ich wyprzedz, trabniesz to cie z wyzywaja, bo prawo im zezwala. U mnie to zmora.... raz rozjade jednego i bedzie.

Powinni zrobic poza terenem zabudowanym jazda przy poboczu i basta.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Proponuję pojeździć autem np. po Amsterdamie.....zmienicie zdanie o naszych rodzimych cyklistach ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To przy okazji nauczyć rowerzystów jak korzystać z przejścia dla pieszych (przejazdu - jak zwał tak zwał) , jak widzę tych rozpedzonych wyjeżdżających cymbałów na ulicę - mimo iż mają zielone, to nóż się otwiera w kieszeni.
Są miejsca w których możesz stać godzinę autem i obserwować czy jakiś idiota nie wjedzie, a i tak na nic się to zda, jak jakiś pacan wyskoczy z prędkością postrzelonego zająca.
Sorry Savron, ale jak już o rowerach to nie będę cicho siedział :)
Mnie uczono, że schodzi się z rowera i dopiero wtedy można wejść, nie wjechać na przejście dla pieszych - jak sama nazwa wskazuje. U mnie na 20 przejeżdżających rowerzystów przez przejście jeden rower prowadzi. Niekiedy cała rodzinka sobie jedzie po pasach. Skoro tatuś i mamusia nie nauczą to co się dziwić. Tylko przypominam takim cyklistom, że za to jest mandat.
Przenieśmy się może z tymi rowerami do innego osobnego tematu, by nie zaśmiecać wątku władcy ciemności...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, ta sama szkoła u mnie.
Zresztą mnie osobiście irytują cykliści, narobili im tych ścieżek na potęgę, ale nikt nie nauczył z nich korzystać, gdzieś po drodze zainteresowani zatracili zdrowy rozsądek.
Nie chcę tu urazić tych normalnych, ale dla mnie większość z nich to zwyczajni debile. Przepraszam, ale jak ktoś się pcha pod koła na własne życzenie, to nie mam innego określenia.
 

woytaski

New member
Bez reklam
Dokładnie, ta sama szkoła u mnie.
Zresztą mnie osobiście irytują cykliści, narobili im tych ścieżek na potęgę, ale nikt nie nauczył z nich korzystać, gdzieś po drodze zainteresowani zatracili zdrowy rozsądek.
Nie chcę tu urazić tych normalnych, ale dla mnie większość z nich to zwyczajni debile. Przepraszam, ale jak ktoś się pcha pod koła na własne życzenie, to nie mam innego określenia.
Dorzucę swoje 5 groszy...
Ostatnio jadę sobie główną drogą, z zamiarem skrętu w lewo w podporządkowaną.
Całe szczęście, że dojeżdżając do skrzyżowania zwolniłem, bo z prawej z podporządkowanej (prawidłowo oznakowanej) wypada babka na rowerze, patrząc jedynie w prawo...
Ja po heblach, klakson i przez otwarte okno drę się do kobity (co Pani robi!)
A ona z rozbrajającą szczerością i pretensją w głosie oznajmia (Co k...wa trąbisz, przecież ja z prawej strony jestem)
Tłumaczę na spokojnie, że nie ma racji, bo ona na podporządkowanej... A nawet gdyby miała rację i była na skrzyżowaniu równorzędnym to ze względu na swoje własne zdrowie i życie powinna bardziej uważać, bo samochód się wyklepie, a ją zdrapywać z jezdni się będzie...
W wyniku pouczającej i umoralniającej gadki otrzymałem soczysty, środkowy palec na pożegnanie.

Macki opadają...
 

cezary69

New member
Bez reklam
O jest coś o rowerach no to trzeba się pokazać :D
 

Attachments

  • lycan rs pike i monarch.jpg
    lycan rs pike i monarch.jpg
    108,5 KB · Wyś: 38

cezary69

New member
Bez reklam
Malowanie KTM-ów z 2013 były kozackie te pomarańczowe z czarnym matem jak zobaczyłem to musiałem kupić :) teraz jakieś takie byle jakie.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dawni mi tutaj nie było. Teraz trzeba nadrobić stracony czas.
Chyba już skonczyło się pieprzone lato. Czas mojej udręki i rozpaczy. Polsko-Afrykańskie klimaty muszą zejść z areny. Tylko teraz mogę oddychać.Niech będzie mrok. :popcorn:
Nadrabiam. HENRY, KR, CAPARZO, BORIXON : jeszcze trochę czasu, jak Bóg da. ;-)
Tutaj stojak do filmów z DOLBY ATMOS. Tabliczka imienna z autografem ARMANIEGO. ;-)
Powiedział ze nie pasuje mu do dyzajnu wnętrz.
Wymieniam się na "kurz audio-video". Ten stojak na 200-300 gr prawdziwego audiofilskiego kurzu.
Muszę być z sertyfykatem autentyczności , z legalnego pochodzenia , z plombą.
Kurz musi pochodzić z następujących marek:
MARANTZ, seria SP, PM.
HEGEL.
SONOS.
AYON.
McIntosh.
W rachubę wchodzi tylko WYMIANA! Każda próba kupowania będzie banowana. Amen.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale, że co, że jak. Ja już mam jedyny niepowtarzalny hand made na stoliku od Savrona, cieszy każdego gościa i z dumą jest prezentowany na honorowym miejscu i tak będzie po wieki wieków ! ;)

Panie żyj nam jak najdłużej bo takich projektów nikt inny nie robi :)

Amen! :)
Ale stojak jest zaaacny... :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry