[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

Bipo

Active member
Bez reklam
No w końcu wróciłeś, bo Tu się towarzystwo rozbestwilo w Twoim wątku, chyba przestało się bać i same głupoty w głowie... ;-) Zapomnieli chyba że z Ciemnosciami Mordoru i jego władcą nie warto zadzierać...
ps. Savron chyba jaskinie musisz wybudować bo tam już nawet paznokcia nie będzie za chwile gdzie włożyć .;-) piękna fotka ;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
xD bo sauron tez jest lalkarzem a armaniga galeri nie widzialem na pierwszej stronie.
:D:D:D "Lalkarzem" ???????!!!:D:D To było dobre. :mrgreen:
No w końcu wróciłeś, bo Tu się towarzystwo rozbestwilo w Twoim wątku, chyba przestało się bać i same głupoty w głowie... ;-) Zapomnieli chyba że z Ciemnosciami Mordoru i jego władcą nie warto zadzierać...
ps. Savron chyba jaskinie musisz wybudować bo tam już nawet paznokcia nie będzie za chwile gdzie włożyć .;-) piękna fotka ;-)

Czołem BIPO. :popcorn:
A niech piszą , ja nić przeciw nie mam. Odwrotnie. A to co zapomnieli o Mordoru , to tak. Muszę jakieś nowy czary wymyślić.:grin: Wkrótce:eek:k:
Masz racje , już naprawdę brakuje miejsca. Chyba przeniosę się do ogródka:)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:) A ja wot....przytargałem dziś :) Piękność, trochę "inna".:)
Zgadnie cie , co to jest?
CAPARZO , milcz:blagam: Ty po za "konkursem". :p. Bo znasz odpowiedz. :razz:
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Ekstra... ;-)
Trochę zdjęcie nie wyraźne ale zgaduje, że to głowa aliena wokół której się owija drugi alien... ?
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Haczyk do zawieszenia jest na środku głowy, pod lampe jak znalazł a z ryjka będzie kapać tylko niepowiem co:p

Obcy nikogo nie przytula, chyba że.misia padingtona którego zaraz zeżre :D on trzyma ręce skrzyżowane :p jak kat nad ofiarą :)

Jaka to skala??
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
To zbyt oczywiście, gdzie jest haczyk? :)

;-) Tutaj jest haczyk;-) To jest pojemnik na .....ciastka :D
CAPARZO, skała 32 cm wysokości. Polecam od serca. Bardzo fajna rzecz;-)

A teraz mam do Was pytanko. Szukałem tego wszędzie, ( alledgrogo, e-bay i td) i nie mogę nic podobnego znaleśc. Widzicie te chromowane "nasadki" z tylu wzmacniacza? Gdzie można nabyć cóż takiego albo choć by podobnego do tego. Warunek: musi być chromowane , bo musi i koniec.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
o kurde faktycznie, daj mi lepsze foty na maila bo się już chyba zastanowiłem ;) ale daj foto lepsze :)

Przecież masz tam fotkę z "sieci". Nie mam lustrzanki, lepsze fotki ciężko mi zrobić. Nu może tylko z iphona.
Tylko dla czego Ci te fotki. To naprawdę fajna rzecz , a w dodatek dwie stówki.;-) Co jeszcze chcesz?
Zamów jak jeszcze można. Będziesz żałować że przegapiłeś. Tylko 600 szt na świat.:p
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
a jajko skarbonke widziałeś ??

w opisie jest 46 cm a ty piszesz 32 to ile w końcu ?
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Do góry