Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

miro72

New member
tez chce kupic lcd 32 nie wiem jaki? cena do 6000 zl zastanawiam sie nad sony s2000 v2000 panasonic lx60 philips 9966 jvc x70 moze jakis samsung lub sharp ale srebrny z dolnymi glosnikami posiadam cyfre+ i kablowke inne propozycje mile wdziane zakup za tydzien pozdrawiam
 

Bartas

New member
witam
szukam telewizorka LCD
min 32" z HD i HDMI bedzie on raczej przeznaczony aby był podłączony do kompa ogladanie filmow gry itp z czasem moze jakas satelita
co do kwoty max 3-4k
czytałem czytałem i sie pogubiłem w tym wszystkim
jak sami wiecie jest tego pełno kazdy ma inne zdanie ;)
 
Ostatnia edycja:

klemens007

New member
Witam.
Ja Z Tym Samym Problemem Czyli Jaki Tv Do 5000tyś.ja Osobiście Dużo Gram Na Konsolach,dzieciaki Bajki Na Dvd A Małzonka Nabyła Droga Kupna Cyfre+.prosiłbym O Konkret Bez Zbędnych Wywodów Typu Pixel, Subpixel Itp.to Dobre Dla Inzynierów.ja Prosty Człek Potrzebuję Czegos Trwałego I Oczywiście Wizualnie ładnego.jako Ze Jestem Wzrokowcem Ujął Mnie Swoim Wyglądem Samsung 32n71b.po Zapoznaniu Sie Z Oferta Lcd Do Ww.kwoty Nie Ukrywam że"sam" Stał Sie Moim Cichym Faworytem.no Chyba że Mnie Ktos Skutecznie Z Niego Wyleczy I Podeprze To żelaznymi Faktami Przemawiajacymi Na Jego Niekorzyść.
Dziękuje I Pozdrawiam.
 

rauloss

New member
ja zdecydowalem sie na sony 32V2000 - gdy go zoabczylem w MM - niewiedzialem gdzie mam szukac mojej szczeki obraz wyglada nieamowicie cos niewyobrazalnego trzeba to zobaczyc ! mialem kupowac M61 samsunga , ale jest to smieszna firma,jej podejcie do klienta i serwis jest karygodne, jesli trafia ci sie death pixele lub sub pixele to masz lipe - KONIEC nie wymienia ci tv po tu sobie zastrzegaja tam pozwalaja ! a na SONY mozna liczyc ! V2000 rulez !
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Sony V2000 jest na pewno lepszy od Samsunga - bez dwoch zdań
ale z serwisem Sony to już nie jestem taki pewien - też potrafią rzucać kłody pod nogi

pozd
 

ThYX

New member
jarwisz napisał:
Sony V2000 jest na pewno lepszy od Samsunga - bez dwoch zdań
ale z serwisem Sony to już nie jestem taki pewien - też potrafią rzucać kłody pod nogi

pozd

W moim mieście serwis Philipsa (z którego bardzo nie jestem zadowolony, do tego stopnia że oddałem tv do sklepu) zajmuje się poza Philipsem także marką Sony. Więc obawiam się, że w przypadku problemów z Sony jazda byłaby taka sama jak z Philipsem. W końcu mamy kontakty z serwisem producenta a nie z producentem więc wszystko w rękach serwisanta...

Pozdr.
 

bard4

New member
Lcd 26" Który Wybrać ??

Witam wszystkich forumowiczów! Mam zamiar zakupić lcd 26" w cenie do 2800zł. Telewizor ten będzie wykorzystywana głównie do oglądania programów z anteny analogowej, na drugim miejscu filmów DVD oraz Divx. Zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości obrazu z wymienionych przeze mnie źródeł,na współpracy TV z komputerem. Pod uwagę (kierując się kryterium ceny) biorę następujące modele: 26 LX 60 Panasonic, 26 M 51 Samsung, 26 JVC a 61, 26 LG LC 2. Który z tych modeli wybrać? Czy może zdecydować się na inny model? Proszę o pomoc :)
 

angoos

New member
bard4 napisał:
Witam wszystkich forumowiczów! Mam zamiar zakupić lcd 26" w cenie do 2800zł. Telewizor ten będzie wykorzystywana głównie do oglądania programów z anteny analogowej, na drugim miejscu filmów DVD oraz Divx. Zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości obrazu z wymienionych przeze mnie źródeł,na współpracy TV z komputerem. Pod uwagę (kierując się kryterium ceny) biorę następujące modele: 26 LX 60 Panasonic, 26 M 51 Samsung, 26 JVC a 61, 26 LG LC 2. Który z tych modeli wybrać? Czy może zdecydować się na inny model? Proszę o pomoc :)

A nie zastanawiałeś się może nad dobrym TV kineskopowym 32 calowym w tej cenie? Ja bym tak na twoim miejscu wybrał. No chyba że chodzi o gabaryty. No i chyba że chcesz być "trendy".
 

bard4

New member
Hmm wydaje mi się że kupno telewizora kineskopowego w dzisiejszych czasach mija się z celem. Ta technologia jest już po prostu przestarzała.
 

angoos

New member
Nie masz racji. Nie do końca.
Napisałeś że "telewizor ten będzie wykorzystywana głównie do oglądania programów z anteny analogowej, na drugim miejscu filmów DVD oraz Divx"
Nic nie wspomniałeś o HDTV i wcale się nie dziwię po przy 26" to trochę mijało by się z celem. Zresztą pewnie też specjalnie nie masz dostępu do sygnału HD i być może nie planujesz mieć, a ten telewizor ma służyć w zasadzie do codziennego użycia + filmy w jakości DVD. A w takim przypadku kupiłbym CRTka, bo będzie dawał lepszą jakość.
Ja tak wybrałem. HD też będę miał ale z projektora. Czekam tylko na rozwój telewizji HD w Polsce.
Zreszta możesz kupić tego Philipsa 9551 na nim też puścisz sygnał HD.
Chociaż ja bym Ci polecał coś z Loewe np. Aventosa jak jeszcze gdziesz dostaniesz.

Pozdrawiam
 

SkiDiv

New member
Witam jestem całkiem zielony i nowy na tym forum.
Potrzebuję pomocy zamierzam kupić telewizor do odbioru telewizji "n"
oraz podłączenia PS3.
Zastanawiam się czy ma być to LCD czy plazma lub 3lcd 55" Sony.

Preferowany rozmiar to 50" choć widziałem ciekawego lcd 46"
odległość od telewizora ok. 4m
cena do 13 tyś

No i jeszcze kwestia rozdzielczości czy najlepszym rozwiazaniem jest teraz kupowanie telewizora full HD czy jest to przerost formy nad treścią.
Dodam że szczególnie zależy mi na pomocy Kikiego.
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 

panjacek

New member
Dobrym telewizorem kineskopowym, który wyświetla 1080i jest JVC HV-36P38.
Wyświetlam na tym modelu sygnał HDV 1080i i jest rewelacyjnie.
Jest wiele telewizorów kineskopowych wyświetlających w wysokiej rozdzielczości sprzedawanych za bajorem. Jednak bariera systemowa i brak zapotrzebowania na te modele przez handlowców w Europie powoduje niszę.

Pozdrawiam
 

IRKO007

New member
Pilna Pomoc !!!

Witam wszyskich !!!

Śledzę ten temat od jakiegoś czasu, bo sam muszę pilnie jakiegoś LCD'ka. Ale większość jest pytań niż odp. Wiem że temat jet już oklepany, ale może ktoś - mam na myśli "KIKI" poradził by co na chwilę obecną warto kupić w LCD 32" w przedziałach cenowy do 5-6tyś i w zwyż, jak np. Philips 32pf9830. Liczę na pomoc ekspertów.
 

alterna2005

New member
Jestem posiadaczem od 2dni tv lcd Panasonica TX-32LE60P i jestem miłe zaskoczony jakością obrazu kablówki UPC . Wczesniej w sklepie porównywałem z samsungiem r72 dla mnie wypadły na korzysc tego pierwszego.Na pewno brakuje pipa ale za to cena , 3300zł
 

_TEo_

New member
Pytanie Do Kiki

czesc mam pytanko do KIKI ???
:hmm:
przeczytalem troche opini na temat panasonicow oraz samsungow, ale nie wiem na co sie zdecydowac ... mam ochote kupic 32" do 5 500 PLN ... bedzie podlaczona C+, komp i DVD

Czekam na podpowiedzi
 

jarwisz

New member
Bez reklam
_TEo_ napisał:
czesc mam pytanko do KIKI ???
:hmm:
przeczytalem troche opini na temat panasonicow oraz samsungow, ale nie wiem na co sie zdecydowac ... mam ochote kupic 32" do 5 500 PLN ... bedzie podlaczona C+, komp i DVD

Czekam na podpowiedzi

tu nie trzeba @KIKI - tylko klawisza szukaj TUTAJ se poczytaj
 

jar.cin

New member
Witam, również zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego dla mnie telewizorka LCD 32", w przedziale cenowym do 5500 PLN i muszę powiedzieć szczerze, że wybór nie jest prosty. Duże wrażenie zrobił na mnie SHARP LC32BV9E i LC32GA9E. Czy istnieje między tymi modelami jakaś różnica, oprócz koloru? Naczytałem się sporo pochlebnych opinii, szczególnie na temat tego pierwszego modelu, ale z racji tego, że żona woli kolor grafitowy, to skłaniałbym się ku drugiemu. Podczas przeglądania róznych forów i czytania recenzji trafiłem równiez na opinie tego typu, że SHARP ma skomplikowane menu, że bardzo długo następuje przełączanie kanałów. W sumie, to im więcej czytam na temat róznych LCD, nie tylko SHARP-a, to mam coraz większy mętlik w głowie i mam wrażenie, że coraz trudniej będzie mi podjąć właściwą decyzję. W moim przypadku o wyborze będzie decydowało wszystko, ponieważ należę do ludzi, którzy tego typu decyzje, zwłaszcza związane z wyrzuceniem z kieszeni kilku tysięcy złotych, będą uzależniali od wielu aspektów. Mam taką cichą nadzieję, że dzięki temu Forum uda mi się podjąć trafną decyzję o zakupie właśnie takiego sprzętu, który będzie spełniał wszystkie moje oczekiwania. Nie ograniczam się oczywiście do SHARP-ów, ale akurat do tej firmy mam, nie wiem dlaczego, jakieś spore zaufanie, mam nadzieję, że słuszne. Pozdrawiam, Marcin.
 

jar.cin

New member
Witam, również zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego dla mnie telewizorka LCD 32", w przedziale cenowym do 5500 PLN i muszę powiedzieć szczerze, że wybór nie jest prosty. Duże wrażenie zrobił na mnie SHARP LC32BV9E i LC32GA9E. Czy istnieje między tymi modelami jakaś różnica, oprócz koloru? Naczytałem się sporo pochlebnych opinii, szczególnie na temat tego pierwszego modelu, ale z racji tego, że żona woli kolor grafitowy, to skłaniałbym się ku drugiemu. Podczas przeglądania róznych forów i czytania recenzji trafiłem równiez na opinie tego typu, że SHARP ma skomplikowane menu, że bardzo długo następuje przełączanie kanałów. W sumie, to im więcej czytam na temat róznych LCD, nie tylko SHARP-a, to mam coraz większy mętlik w głowie i mam wrażenie, że coraz trudniej będzie mi podjąć właściwą decyzję. W moim przypadku o wyborze będzie decydowało wszystko, ponieważ należę do ludzi, którzy tego typu decyzje, zwłaszcza związane z wyrzuceniem z kieszeni kilku tysięcy złotych, będą uzależniali od wielu aspektów. Mam taką cichą nadzieję, że dzięki temu Forum uda mi się podjąć trafną decyzję o zakupie właśnie takiego sprzętu, który będzie spełniał wszystkie moje oczekiwania. Nie ograniczam się oczywiście do SHARP-ów, ale akurat do tej firmy mam, nie wiem dlaczego, jakieś spore zaufanie, mam nadzieję, że słuszne. Pozdrawiam, Marcin.
 

jar.cin

New member
Witam, również zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego dla mnie telewizorka LCD 32", w przedziale cenowym do 5500 PLN i muszę powiedzieć szczerze, że wybór nie jest prosty. Duże wrażenie zrobił na mnie SHARP LC32BV9E i LC32GA9E. Czy istnieje między tymi modelami jakaś różnica, oprócz koloru? Naczytałem się sporo pochlebnych opinii, szczególnie na temat tego pierwszego modelu, ale z racji tego, że żona woli kolor grafitowy, to skłaniałbym się ku drugiemu. Podczas przeglądania róznych forów i czytania recenzji trafiłem równiez na opinie tego typu, że SHARP ma skomplikowane menu, że bardzo długo następuje przełączanie kanałów. W sumie, to im więcej czytam na temat róznych LCD, nie tylko SHARP-a, to mam coraz większy mętlik w głowie i mam wrażenie, że coraz trudniej będzie mi podjąć właściwą decyzję. W moim przypadku o wyborze będzie decydowało wszystko, ponieważ należę do ludzi, którzy tego typu decyzje, zwłaszcza związane z wyrzuceniem z kieszeni kilku tysięcy złotych, będą uzależniali od wielu aspektów. Mam taką cichą nadzieję, że dzięki temu Forum uda mi się podjąć trafną decyzję o zakupie właśnie takiego sprzętu, który będzie spełniał wszystkie moje oczekiwania. Nie ograniczam się oczywiście do SHARP-ów, ale akurat do tej firmy mam, nie wiem dlaczego, jakieś spore zaufanie, mam nadzieję, że słuszne. Pozdrawiam, Marcin.
 
Do góry