Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?

Koowall

New member
Siemanko,

Poszukuję słuchawek bezprzewodowych do oglądania filmów wieczorami z odtwarzacza 4K UHD.
W dzień lecą z setupu z Dolby Atmos. Jednak wieczorem to by mnie sąsiedzi zlinczowali.
Ktoś może coś sensownego polecić żeby jakiś dźwięk przestrzenny chociaż występował w namiastce?

Dzięki
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Zdaje raport po czasie słuchawki rewelacja super odczucie skupienia na filmie. Trybów jest tyle że jak trzeba to do każdej ścieżki dopasujemy jakieś ulepszenie. ale i bez żadnych trybów grają świetnie.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
To wyglada ze zrobiłeś świetny zakup 😀👍
Tylko pogratulować 😀
Urodziło mi się pytanie czy jest tu użytkownik AirPods Max ?
Widzę ze cena spada ale jakoś nie mam gdzie zobaczyć i posłuchać 😉
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Mam już je „zaliczone” są niezle 😀👍 i nie wykluczam ze jak Maxy nie przypisują ?!
Niemniej jakoś teraz myśle aby mieć w systemie tylko muszę je (zaliczyć) 😜
Stad moje pytanie
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Ktoś na forum ma te słuchawki?

https://www.philips.pl/c-p/TAPH805BK_00/bezprzewod.-nauszna-sluchawka-wysoka-rozdzielczosc

Rozważam ich zakup ze względu na dość nisku cenę.
Spełniałyby moje wymagania, zamknięta konstrukcja, Hi-Res.
Obawiam się tylko czy basy będą dość dobre, jest już sporo opini i ludzie piszą, że basy mają głębokie itp.. Ale jakoś nie dowierzam tym opiniom.

Parametr: maksymalna moc wejściowa 30 mW, to trochę mało by słuchawki miały jako taki bas.
Nie widzę nigdzie tych słuchawek do odsłuchu.
Ktoś coś powie na ich temat?
 

drigo

New member
Czy ktoś może polecić jakieś słuchawki douszne co by zastapiły samsung galaxy buds i miały multipoint. Chcę mięc jednocześnie połączenie z laptopem i telefonem czyli min 2 urządzenia, nie maja słuzyc do profesjonlnego odsluchu audio tylko do nieprzeszkadzania otoczeniu. Rozważe każdą klasę cenową, bo nie mogę takich zanleźć. Nawet najnowsze XM4 sony nie maja multipoint.
 

grzesiek1990

New member
Ostatnio korzystałem z arctisów 5 ale przerzuciłem się na logitechy g pro bezprzewodowe. Polecam ! Są mega i wszystko dokładnie słychać. Chyba, że nie chodzi Ci o gamingowe to inny temat.
 

hiper86

New member
Czołem, potzebuję słuchawki nausze głównie do TV i PS5, co polecacie? miłoby było jakby wyszło około 500 pln, znajdzie się coś fajnego??
 

boruurob

New member
również podepnę się pod temat. Szukam słuchawek uniwersalnych do słuchania muzyki i grania.
Wymogi.
- nauszne
- łączność BT
- składane
- cena 300 pln, ale jeżeli w takiej nie znajdę to do 400 dołożymy.

Dodatkowe funkcjonalności które miło by było mieć:
- ustawianie głośności z poziomu słuchawek
- dodatkowe podłączenie kablem
- mikrofon

Czy któreś z poniższej listy warte są uwagi? Ew. które odrazu do kosza?
Sony WH-CH710N

SoundCore Life Q30

SENNHEISER HD 350BT - tu niestety bez kabla

AUDIO TECHNICA ATH-ANC700BT

AUDIO-TECHNICA ATH-AR3BT

TAKSTAR ML850

Pioneer SE-S6BN

AWEI A950BL ANC
 
Do góry