Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?

vvv

Well-known member
Bez reklam
No i AirPod Max zawitały do mnie 😀
Jak na pierwszy kontakt to jak u Apple robi pozytywne wrażenie No oczywiście
Nie wliczam w to „swietnego „ pokrowca 😉
Funkcjonalność w eko systemie bajeczna 😀
Dźwięk dla mnie bard o na tak zobaczę jak po dłuższym czasie
DA wydaje się ze jest dosyć fajne ale to muszę dłużej się zaznajomić 😀
To tak po paru dniach pare zdań 😉
 

dmk84

New member
Witam
Ktos doradzi alternatywe dla jbl tune 700/710bt?
Sluchawki do smartfona,tv,oraz przewodowo pod cd dlatego musi byc opcja dolaczania kabla jack.
Zalezy mi na lacznosci bt,opcji jack,nauszne,wygoda przy dluzszym sluchaniu,zywotna bateria,no i najwazniejsze..najlepsza jakozc dzwieku w cenie (w/w jbl).
 

stev

New member
jakie dokanałowe na BT ale przewodowe do 300 zł polecicie? Po tym jak skutecznie wyleciała mi słuchawka z HUAWEI FreeBuds 4i wyleczyłem się z true wireless. Zresztą tych słuchawek za nic nie mogłem dopasować z żadnymi gumkami i wiecznie wypadały. Z przewodowymi dokanałówkami nie miałem nigdy problemu. Lubię soczyste ale nie przesterowane soprany, mniej zależy mi na basach.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Czy mamy Tu użytkownika słuchawek Bose Headphones 700 ?
Pamiętam że były wpisy jak to Brzmi i czy warto kupić te słuchawki ?
Teraz jest ciekawa cena ???
 

Misiek79

New member
Możecie polecić jakieś wygodne słuchawki BT na małą, damską głowę, koniecznie nauszne, do ok 300, max 500zł? Wokółusze odpadają, żona skarży się że ją gniotą, cisną, są niewygodne itp, nie może nic czuć dookoła ucha, w moich Snennheiserach Momentum (dla mnie super wygodnych) nie wytrzyma 20-tu minut. Za to wszelkie nauszne są dla niej ok. Czyli szukam czegoś niedużego i lekkiego (komfort noszenia to priorytet), co w całości opiera się na małżowinie usznej (nie dookoła niej). Myślałem o Audiotechnica ATH-S220BT, ale nie miałem ich w rękach i mam wątpliwości czy to ten typ konstrukcji którego szukam, w dodatku można spotkać niezbyt dobre opinie odnośnie jakości dźwięku. Podpowiecie czego szukać? Sprzęt do użytku w domu, więc redukcja szumów może być ale nie musi, fajnie jakby dało się też połączyć kablem, w miarę możliwości dobrze grające (muzyka to głównie rock, alternatywa, klimaty ala The Cure itp).
 

Brady

New member
Planuję zakup słuchawek bezprzewodowych dokanałowych***i nie wiem, które wybrać. Zastanawiam się pomiędzy następującymi modelami:

***

Huawei Free Buds Pro***

Jabra Elite 85T

Jabra Elite 75T***

Sony WF-1000xm3***

SoundCore Liberty 3 Pro***

***

Wcześniej zastanawiałem się jeszcze nad Samsung Galaxy Buds 2 oraz Samsung Galaxy***Buds Pro, ale podobno najlepiej działają ze smartfonami***Samsunga, a ja używam Huawei. Chodzi mi głównie o słuchanie muzyki. Co polecacie?
 
Do góry