Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?

Sansei6

Member
Bez reklam
Też nie widze bardzo dla nich konkurencji... cenowo/jakościowej.... tylko chyba jeszcze nad mikrofonami mogli by popracowac, alebo ja mam cos nie tak ;p
 

Maciej43

New member
Witam, śledząc wątek aż boję się zapytać bo dyskusja o profesjonalnym sprzęcie a ja mam pytanie dotyczące najzwyklejszych słuchawek, a konkretnie które wybrać bo cena ta sama.
Xiaomi mi earbuds czy airdots 2se?
Pytanie z gatunku jakie najtańsze piwo z Biedry jest najlepsze ale cóż, trudno :)
 
Ostatnia edycja:

Maciej43

New member
Jestem kompletnym laikiem i nie ma to być sprzęt audiofila dlatego napisałem akurat te 2 modele bo są w tej samej cenie. 150zlotych na słuchawki chciałbym wydać, większą kwota przy moich minimalnych wymaganiach jest zbyteczna. Jest tego tyle w podobnej cenie że mam mętlik w głowie
 

nokian79

New member
szukam słuchawek bt nauszne lub douszne - obojętnie- słuchanie filmów z ampli i lapka. - budżet 500zł . jakie warto? najlepiej śląsk lub malopolska - odbiór osobisty. jakies fajne propozycje?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Witam, śledząc wątek aż boję się zapytać bo dyskusja o profesjonalnym sprzęcie a ja mam pytanie dotyczące najzwyklejszych słuchawek, a konkretnie które wybrać bo cena ta sama.
Xiaomi mi earbuds czy airdots 2se?
Pytanie z gatunku jakie najtańsze piwo z Biedry jest najlepsze ale cóż, trudno :)

Miałem podobny dylemat. Szukałem czegoś taniego dla osoby, która ciągle gubi słuchawki, bądź uszkadza...
Znalazłem Tronsmart spunky beat. Chip Qualcom, wspiera aptX. Szalu nie ma, ale stos. jakość/cena jest OK.
Jak za taką cenę grają przyzwoicie. Jest bas, wysokie tony też są OK. Bateria dobrze trzyma, wykonane są przyzwoicie.
Dla mało wymagających się sprawdzą. Ja kupiłem poniżej 100 zł, teraz widzę cenę około 120zł.
https://www.google.com/amp/s/www.gsmmaniak.pl/1095346/tronsmart-spunky-beat-test/amp/
 

SDman

Banned
W pełni się zgadzam jw. to świetny stosunek ceny do jakości.
Z Huawei P20 przy włączonym dolby atmos zadziwiają ale i bez grają świetnie.
Trochę słuchawek miałem i mam (Grado SR80i modowane i WH-1000XM2)
Polecam Spunky beat.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
szukam słuchawek bt nauszne lub douszne - obojętnie- słuchanie filmów z ampli i lapka. - budżet 500zł . jakie warto? najlepiej śląsk lub malopolska - odbiór osobisty. jakies fajne propozycje?
Polecam BOSE SOUNDSPOTR WIRELESS lub nieco droższe BOSE SOUNDSPORT FREE
Miałem te drugie pięknie grają i dobrze siedzą w uchu :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
W pełni się zgadzam jw. to świetny stosunek ceny do jakości.
Z Huawei P20 przy włączonym dolby atmos zadziwiają ale i bez grają świetnie.
Trochę słuchawek miałem i mam (Grado SR80i modowane i WH-1000XM2)
Polecam Spunky beat.
Dokładnie, jak na tą półkę cenową to te słuchawki potrafią zadziwić dobrym brzemieniem. Z moim telefonem Xiaomi też grają bardzo fajnie.
 

kamski

New member
A co myślicie o słuchawkach Tonsil? Trafiłem na ofertę ze sporą obniżką i zastanawiam się czy warto kupić.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś miałem 😀
Dzisiejsze modele pewnie aby ocenić to warto wybrać się do sklepu 😉
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Legendarna, bo polska. Glosniki graly estradowo, mocno. Wykupione swego czasu przez Pioneera. Teraz jak to wyglada? Hmm. Trzeba samemu posluchac i ocenic
 
Do góry