Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?

yancyk

New member
Aha, bo już myślałem że były i niepotrzebnie wtedy kupowałem toucha do muzyki dla nich ale dzięki temu odkryłem nowy wymiar zabawy muzyką przenośną - stare dzieje:)
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Fajnie, jak fajnie, czasem nie ma innego wyjścia ale wydaje mi się, że w dobrych słuchawkach słyszę więcej niuansów itp. a i wygoda oczywiście też.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ja kupiłem QC 35ii i jestem bardzo zadowolony :eek:k: - są teraz w super cenach - zresztą oglądnij filmik :

[youtube]watch?v=M4u-Kc-u6pE[/youtube]
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Niestety filmu nie widać 😉
Tak myślałem o 35 ale 700 dla mnie lepiej grają No i maja pare ( bajerów ) 😀
Niemniej decyzja jeszcze nie zapadła jak popatrzę na Amazon to cena jest bardzo ciekawa 😉
 
Co warto kupić do TV? Telewizor Samsung KS8000. Tak max 200-300zł?
Edifier W820BT będzie OK czy raczej rozważyć coś innego?
 
Ostatnia edycja:

hircik

New member
Witam, również rozglądam się za słuchawkami do tv. Jakieś propozycje możecie podesłać w okolicach 200 zł? Wiem że to mało ale potrzebne do sporadycznego oglądania wcześnie rano lub późnym wieczorem. Czytałem o jbl tune 500bt ale podobno kiepsko się ogląda filmy bo jest lekkie opóźnienie. Czy znajdę coś w miarę sensownego za 200 albo max 300?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ale mój? To sony xf9005 to chyba słuchawki przez bluta obsłuży?

To że TV ma BT nie znaczy że sparujesz z nim jakiegokolwiek urzadzenie jako odbiornik - miałem wczesniej TV Philips 8102 z którym nie można było sparować żadnego urządzenia (w tym słuchawek BT) , teraz w LG można bez problemu :lol:
Najlepiej sprawdź to u siebie.
 

todarek12

New member
Jak dla mnie najlepszą opcją są słuchawki JBL. Próbowałem już różnych opcji, ale ta marka jest IMO najlepsza. Co najważniejsze, ich ceny są naprawdę rozsądne.
 
Do góry