jaki kupić

mirek58

Member
wruciłem wczoraj do kraju- a gwarancji JVC Polska nie przysłali (AGDyby)
W kartonie z TV była karta g. europejska nie podbita nie wypisana,dzwonie
do nich-rozmowa miła i sypatyczna z efektem; mam pszesłać gwarancje pocztą połeconym to podbiją i jak zapewniają jest respektowana przes serwis
polski. Ciekawe co ryzykuje wypuszczając druk g. na pszykład jak się zawieruszy.

Ps. może ktoś mnie uświadomi.;)
 

kina79

New member
???

Witajcie!
Od tygodni przeszukuję internet, by uzyskać odpowiedź na pytanie który z dostępnych na rynku 32'' tv lcd posiada najlepiej funkcjonujący układ kompensacji ruchu, tak by uwielbiana przeze mnie siatkówka nie wyglądała w szybkich akcjach jak jedno wielkie nieporozumienie. Który najmniej smuży, ma w rzeczywistości (a nie na papierze) najszybszą matrycę i nadąża za szybkimi scenami tracąc w nich najmniej na jakości obrazu? Widziałam w sklepach mnóstwo tv, prosiłam o przełączenie kanału na sportowy i to co zobaczyłam zniechęciło mnie. Może jednak wyprodukowano gdzieś lcd 32'' wypadający w porównaniu z konkurencją najlepiej pod tym względem. W domu mam dostęp do Cyfrowego Polsatu, na razie po złączu SCART. Czytałam o efekcie stroboskopu, który powoduje, że w szybkich akcjach sportowych obraz obraz porusza się skokowo. Boże uchowaj! Czy są tv lcd niwelujące ten efekt, który radzi sobie z tym najlepiej? Proszę o pomoc...
Pozdrowienia!
 

przemo300

New member
witam jaki telewizor LCD?

Chce kupić telewizor LCD 32 calowy cena do 5000zł, zastanawiam się nad jakimś Samsungiem lub Panasonic'iem... Proszę was o opinie, sugestie...
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przemo300 - podaj najpierw jakie masz warunki i jakie potrzeby ?

kina79 - jaki masz sygnał ? jak podłączony ?
 
Ostatnia edycja:

przemo300

New member
odp

Tzn, telewizor będzie stał w salonie o pow 16m znajdował się będzie od strony północnej, odległość od tv bedzie wynosiła 3m chodzi mi przede wszystkim o ładny i dynamiczny obraz a także o dobry dźwięk np podczas oglądania meczów i filmów.
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

kina79

New member
kiki napisał:
kina79 - jaki masz sygnał ? jak podłączony ?

Mam sygnał z dekodera Cyfrowego Polsatu podłączonego przez zwykły kabel EURO. Być może w niedalekiej przyszłości kupię dekoder HD. Póki co przez bliżej nieokreślony czas pozostaję przy zwykłym dekoderze i zależy mi na tym, aby TV stosunkowo dobrze radził sobie z tego typu sygnałem na tle konkurencji. Nie ukrywam jednak, że absolutnym priorytetem jest dla mnie jak najlepszy układ kompensacji ruchu (minimalizacja smużenia i innych zakłóceń w jego przebiegu). Jeśli to nie będzie problem, proszę o podanie kilku opcji z różnych zakresów cenowych.

Serdecznie dziękuję za zainteresowanie moją prośbą!
Pozdrawiam!
 

kina79

New member
Halo, halo! Czyżby zapomniano o mnie? Proszę jeszcze raz o pomoc w określeniu który TV LCD będzie w stanie najlepiej spełnić moje kryteria. Najlepiej w cenie do 3500 zł.
Pozdrowienia!
 

malyd77

New member
Witam

Chcę kupić niedrogi telewizor LCD. Mam mały pokój około 12m2, nie jestem jakimś wymagającym użytkownikiem. Który z poniższych modeli jest trwałym dobrym oferującym dobrą jakość obrazu telewizorem:

LG 26" LCD 26LC41
Thomson 26" LCD 26M61NH20
Philips 26" LCD 26PFL5322
Panasonic 26" LCD Viera TX-26LX70P
Panasonic 32" LCD Viera TX-32LE8
LG 32" LCD 32LC42

Mogę wydać nie więcej niż 1550 zł. Chyba że w tej cenie znajdę coś innego. Prodzę o doradzenie z góry dziękuję i pozdrawiam
 

klinsmann

New member
szukam 42" calowego telewizora... HD Ready wystarczy, zastanawiam się nad jakimś LG, Sharp i Samsung są chyba troszkę jednak droższe...

budżet około 3000zł, doradzi ktoś jakiś sensowny telewizorek 42" w okolicach 3 tysięcy?
 

Mishii

New member
Jaki TV z wymienionych poniżej wybrac? Interesują mnie tylko te modele, chcę wiedziec który z nich jest lepszy.

Panasonic TH-37PV8
Panasonic TH-37PX8
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Wiele już na ten temat powiedziano. Przewagą (wątpliwą w polskich warunkacu) modelu PX jest obecność dodatkowego tunera cyfrowego.

ArtS :)
 

Mishii

New member
Już miałem kupic TVka, ale nie było modelu o jakim myślałem od dłuższego czasu, więc chciałem pooglądac inne modele. I teraz mam pytanie, bo w sklepie uruchomione były plazmy na Discovery Channel, a na LCDkach Cyfra+ HD. Oczywiście obraz na Cyfrze był dużo, dużo lepszy, na Discovery jakieś straszne rozamania były, na każdym TVku. I kurde, myśle sobie, ale paskudy te plazmy, i pytam się sprzedawce czy mógłbym zobaczyc jak wygląda plazma w HD, a LCD w SD. Nie chciał mi pokazac, paplał coś, że za dużo czasu zajmuje, że musi kończyc, no to powiedziałem "no to cześc" i poszedłem. Czy mógł by ktoś powiedziec, co lepiej wypada w SD i HD? Oraz jaka jest przewaga jednego nad drugim.
Pozdrawiam
 

leonheart

New member
witam.

potrzebuje dobrego, przy tym taniego lcd pod kompa i konsole, jedynie do grania i filmów z pc. intersuje mnie coś 37-40 cali koniecznie full hd. mysle raczej o jakimś starszym modelu, generalnie o samsungu. co polecacie w cenie do około 3000 tys.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toshiba 37 X 3000
Sharp 37 X 20
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26408

Korzystajac z faktycznej jakości obrazu postanowiłem przyciagnąć :grin: pociąg bliżej , aby widać było więcej szczegółów
p1070211zf2.jpg
 

Morgon82

New member
Witam!

Szukam w miarę dobrego i taniego LCD 32 cale. Odległość oglądania 2,5 - 4 (najczęściej 3 metry). Cel użytkowania następujący:
- 50% kablówka analogowa ASTER
- 30% filmy z PC
- 20% gry z PC

Jak widać pół na pół TV z PC. Wybrałem następujące modele:
- Toshiba 32R3500PG
- Samsung LE32A451
- Sharp LC-32D44E BK (ktoś wie czym się różni od GY?)

Który z nich najlepiej nadaje się do moich potrzeb? Kąt oglądania raczej niewielki, żona nie zgadza się na 37 cali :p
 

Morgon82

New member
Hmm a jakieś uzasadnienie?

Rozumiem, że JVC najlepiej formatuje obraz, no i chyba też jest 100Hz. A z pozostałych trzech Toshiba ze wzgledu na płynność czy jeszcze coś innego? Jak ma się sprawa współpracy z PC? O ile Samsung ponoc idealnie nadaje sie do wspolpracy z PC, o tyle o pozostalych nie za wiele udalo mi sie wyczytac. I prosze, nie odsylaj do testow bo nie mam dostepu do nich. Wystarczy mi krotkie uzasadnienie dlaczego ten a nie inny (JVC i tak nie kupie bo za drogi jak na warunki mojej zony).
 
Do góry