Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

beamer

Banned
ZAK19T napisał:
a ty bananoke pewnie jesteś milionerem i stać cie kupowac gry po 200 zł
Ale głupoty wypisujesz. Ja za 200 zł to mam ze trzy gry na PS3. I wcale ich potem się nie pozbywam (za wydatkiem Oblivion, który wyjątkowo mi nie podszedł).

Podam Ci przyklady moich zakupów:

1) Gran Turismo 5: Prologue - używana - 72 zł
2) Motorstorm - używana - 50 zł
3) Uncharted - używany - 46 zł
4) Assassin's Creed po angielsku - używany - 46 zł, a egzemplarz z polskim dubbingiem za 1 gr :D (promocja w Empiku do Killzone 2 za 199 zł)
5) Metal Gear Solid 4 - używana - 129 zł
6) Little Big Planet - nowa :D - 129 zł przed gwiazdką 2008 (teraz chodzi już za 99 zł),
7) NBA 2K8 - używana - 70 zł
8) Fight Night Round 3 - nowa - 79 zł w Mediamarkcie w zeszłym roku
9) Virtua Fighter 5 - używana - 60 zł
10) PES2009 - nowa - w dniu premiery 169 zł, teraz za stówkę juz chodzi i bardzo polecam
11) Oblivion - używana - 50 zł
12) Formula One - uzywana - 90 zł

Mam jeszcze z tuzin innych gier na płytach, ktore skupiłem na allegro, za 50-100 zł i nawet jeszcze ich nie odpaliłem :D

Acha, mam jeszzce z 5-6 super gierek ściągniętych z PSN za śmieszne 30-40 zł. Takie High Velocity Bowling za 30 zł z PSN daję maaaaaasę frajdy i praktycznie nieskończony gameplay!

Także przestań chrzanić o 200 zl za grę na PS3 i wypytywać kto ile zarabia, bo się ośmieszasz! Są tu takie ludki na forum co lecą do sklepu i kupują byle jakie gry za 200 zł, ale na prawdę, przy odrobinie cierpliwości i zacięcia można skupić sobie za kilkaset złotych kolekcję gier na dłuuugie miesiące. Plus do tego możesz gry wymieniać lub sprzedawać, także naprawdę przesadzasz i Twoje uwagi są nie na miejscu!!!
 
Ostatnia edycja:

beamer

Banned
Demo FIFA 09 też u mnie chodzi na PS3 w 1080p. Ta gra chyba jest po prostu w Full HD na PS3.

A co do wątku: Nie kupujcie FIFA 09. Kupujcie PES 2009.
 

tha_eastsiddazz

New member
fifa street sie dosyc szybko nudzi, moim zdaniem nie warto ja kupowac, tak samo jak fife 09 ktora jest gra dla dzieci szkoda na nia czasu i pieniedzy, TYLKO PES,polecam
 

k0val

New member
tha_eastsiddazz napisał:
fifa street sie dosyc szybko nudzi, moim zdaniem nie warto ja kupowac, tak samo jak fife 09 ktora jest gra dla dzieci szkoda na nia czasu i pieniedzy, TYLKO PES,polecam
eh.. kolejny fanboy człowieku zastanów się co piszesz!Fifa 09 w tym roku na konsole jest najlepsza pes przy niej wymięka ale jeśli chodzi o pc to pozostaje pes...
 

tha_eastsiddazz

New member
k0val napisał:
eh.. kolejny fanboy człowieku zastanów się co piszesz!Fifa 09 w tym roku na konsole jest najlepsza pes przy niej wymięka ale jeśli chodzi o pc to pozostaje pes...

czy dla ciebie kazdy kto ma inne zdanie albo woli cos innego jest faboyem? bez komentarza...
fifa jest slaba i zle sie w nia gra ,przynajmniej dla mnie i wielu innych osob, pes to inna bajka sam nie wiesz o czym mowisz, ci co graja w pes'a z ziomkami wiedza o co chodzi
 

Deimos

Banned
Najlepsza gra: to Ona i ja:D I to bez żadnej konsoli, wersalka wystarczy:D
Oczywiście to jest gra dla dorosłych:)
Bo jak mówi powiedzenie: z członkiem nie ma :p żartów...
 
Ostatnia edycja:

tomiga

New member
To ja dodam swoje 3 grosze do dyskusji.
W fife street nie gralem wiec pomina ja. Natomiast Fifa 09 vs PES 09
Obiektywnie rzecz biorac lepsza gra jest Fifa: grafika, wiecej trybow gry, licencje, fajne triki, polski komentarz... i jest tansza (ostatnio mozna bylo wyrwac po 99 pln w MM) ale...
Ja sciagnalem sobie demka obu gier. Przy okazji wzialem kumpla ktory generalnie nie gral wczesniej ani w jedno ani w drugie. No i zagralismy kilka meczow... i co? najpierw fifa pozniej pes, stwierdzenie kumpla dawaj jeszcze jeden meczyk... i tak do 2. w nocy a na koniec -> PES jest fajniejszy...
Co prawda PES ma gorsza grafike, nie ma tak wyeksponowanych trikow, brak polskiego komentarza (mi szpakowski i szaranowic w starszych fifach generalnie przypadli do gustu), brak oficjalnych skladow (horror ilez mozna, przeciez Konami na pewno stac zeby kupic licencje to nie jest jakas mala firemka ktora dopiero przebija sie na rynku...) .... no ale grywalnosc... po parunastu minutach zacznysz wpadac w uzaleznienie, akcje sa niepowtazalne radoch ze strzelonej bramki niesamowita (a ile przeklenstw leci gdy jests sam na sam i nie trafiasz w bramke), bramkarze mogliby lepiej bronic no ale... ta gra wyzwala emocje, jak przy prawdziwym meczu...

Wniosek: sciagnij sobie dema i pograj... (choc przy pesie trzeba miec troche samozaparcia bo po 5 minutowym meczu demowym musisz wyjsc z gry zeby nie ogladac kilkuminutowego filmiku) zdecyduj ktory gameplay Ci bardziej odpowiada

Ja wybralem PESa... Ty zdecyduj sam ;)
 

beamer

Banned
Od 12 lat zdecydowanie wybieram TYLKO PES (dawniej ISS). Od 1997 r. (jeszcze na PSX) jestem zakochany w tej grze. Gra PES daje niesamowitą frajdę i każdy gol jest inny. Idealna gra dla dwóch graczy w trybie "kanapowym" i na imprezy.

FIFA to gra dla idiotów. Sorki, ale tak uważam.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Deimos napisał:
Najlepsza gra: to Ona i ja:D I to bez żadnej konsoli, wersalka wystarczy:D
Oczywiście to jest gra dla dorosłych:)
Bo jak mówi powiedzenie: z członkiem nie ma :p żartów...
I takie myslenie jest Najlepsze. Kto wygral: Jas, czy Malgosia? a moze Wilk, czy Czerwony Kapturek? Nie!!! Odpowiedz brzmi - GRZYB!!!. Wszyscy go zjedli - wchodzac do Lasu!:)
 

zYxMa

New member
beamer napisał:
Ale głupoty wypisujesz. Ja za 200 zł to mam ze trzy gry na PS3. I wcale ich potem się nie pozbywam (za wydatkiem Oblivion, który wyjątkowo mi nie podszedł).

Podam Ci przyklady moich zakupów:

1) Gran Turismo 5: Prologue - używana - 72 zł
2) Motorstorm - używana - 50 zł
3) Uncharted - używany - 46 zł
4) Assassin's Creed po angielsku - używany - 46 zł, a egzemplarz z polskim dubbingiem za 1 gr :D (promocja w Empiku do Killzone 2 za 199 zł)
5) Metal Gear Solid 4 - używana - 129 zł
6) Little Big Planet - nowa :D - 129 zł przed gwiazdką 2008 (teraz chodzi już za 99 zł),
7) NBA 2K8 - używana - 70 zł
8) Fight Night Round 3 - nowa - 79 zł w Mediamarkcie w zeszłym roku
9) Virtua Fighter 5 - używana - 60 zł
10) PES2009 - nowa - w dniu premiery 169 zł, teraz za stówkę juz chodzi i bardzo polecam
11) Oblivion - używana - 50 zł
12) Formula One - uzywana - 90 zł

Mam jeszcze z tuzin innych gier na płytach, ktore skupiłem na allegro, za 50-100 zł i nawet jeszcze ich nie odpaliłem :D

Acha, mam jeszzce z 5-6 super gierek ściągniętych z PSN za śmieszne 30-40 zł. Takie High Velocity Bowling za 30 zł z PSN daję maaaaaasę frajdy i praktycznie nieskończony gameplay!

Także przestań chrzanić o 200 zl za grę na PS3 i wypytywać kto ile zarabia, bo się ośmieszasz! Są tu takie ludki na forum co lecą do sklepu i kupują byle jakie gry za 200 zł, ale na prawdę, przy odrobinie cierpliwości i zacięcia można skupić sobie za kilkaset złotych kolekcję gier na dłuuugie miesiące. Plus do tego możesz gry wymieniać lub sprzedawać, także naprawdę przesadzasz i Twoje uwagi są nie na miejscu!!!

Ja na Xsie "testuje" gry, ale to też nie wszystkie. Ta która mi się podoba wygrywam na ebay za kilka-kilkanaście funtów na PS3, czyli tak jak kolega wyżej.

a ja mam pytanko

Na x360 RE5 wyświetla się w 1920x1080 czyli pewnie upscaling, jedynie co mnie denerwuje to te załamania grafiki na Xsie. Czy mógłby ktoś powiedzieć czy RE5 na PS3 jest uscaling 1080i, bo demo jest w 720p i jeśli jest upscaling to czy te załamania występują (na ps3)?


a co do gier, która by kupić to zdecydowanie RE5, ale to moja opinia. Grałem w demo killzone 2 i nie podobało mi sie sterowanie, jakieś dziwne opóźnienie, strasznie mnie męczyło. killzone na PSP był fajny, ale na ps3 to rczej nie wypał...
 
Ostatnia edycja:
D

djrobus

Guest
PES...ech ile zabawy od czasu PSX, praktycznie co roku godziny z padem w ręku z nowymi wersjami.
Przyszedł rok 2008 i kontrolne sprawdzenie Fifa2009 i...szaleństwo online na PS3, super zabawa!
Mam więc rok przerwy z PES. Rok przerwy, gdyż w tym roku wierzę że Konami z powrotem zaskoczy mnie swoim miodem!!!

Fifa2009 była wyjątkiem, nie była dla idiotów:)
 

Paqollo

New member
Killzone na PS3 to nie wypał?! Oceniasz po demie, gdzie wybrana została jedna z gorszych misji i to w wersji niedopracowanej. Poza tym Killzone to przede wszystkim on-line. Nie grałem jeszcze w RE5, ale nie ma już klimatu poprzednich. Pogram w obie, to porównam, ale i tak będzie pewnie bardzo ciężko. Najpierw zobacz pełną wersję, potem oceniaj. Po demie RE5 też mógłbym powiedzieć, że jest słaby, bo mi się nie podobało.
 

zYxMa

New member
Paqollo napisał:
Killzone na PS3 to nie wypał?! Oceniasz po demie, gdzie wybrana została jedna z gorszych misji i to w wersji niedopracowanej. Poza tym Killzone to przede wszystkim on-line. Nie grałem jeszcze w RE5, ale nie ma już klimatu poprzednich. Pogram w obie, to porównam, ale i tak będzie pewnie bardzo ciężko. Najpierw zobacz pełną wersję, potem oceniaj. Po demie RE5 też mógłbym powiedzieć, że jest słaby, bo mi się nie podobało.

a jak wytłumaczysz sterowanie, bo to głównie odrzuciło mnie od tej gry :???:

...a co do klimatu, to już chyba żadna dzisiejsza gra nie ma...
 

beamer

Banned
zYxMa napisał:
Ja na Xsie "testuje" gry, ale to też nie wszystkie. Ta która mi się podoba wygrywam na ebay za kilka-kilkanaście funtów na PS3, czyli tak jak kolega wyżej.

;) No do tego Xbox 360 to się faktycznie nadaje...:rolleyes: Można sobie takie darmowe rozszerzone "demka" gier do "testowania" ściągnąć z bittorent albo emule :rolleyes:
 
Do góry