Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

Peek

New member
Bez reklam
Właściwie nie rozumiem po co żaż tak rozwijamy ten temat, przecież jakiej gry by nie kupił czy Killzone 2, czy Resident Evil 5, czy CoD 4, to przecież będzie sie swietnie bawił. Trzy gry są bardzo dobre. A jeszcze co do Killzone 2.

dieniekes' shade napisał:
Naturalnie, przedstawiamy wyłącznie swoje opinie - moim zdaniem kampania w COD 4 nie była aż tak intensywna i efektowna, jak ta w KZ 2. Z jednym wyjątkiem - snajperska misja w Czarnobylu to klasa sama w sobie Poza tym, misje niczym nie przewyższają tych z KZ 2, powiem więcej, IMO są mniej ciekawe.

Do tego w COD 4 dochodzi brak fabuły, co dodatkowo wypada na niekorzyść tej gry. Nieżeby w KZ 2 fabuła byla super mocn, ale tu gracz poznaje relacje pom. 4 żołnierzami ISA i ma szansę na "wczucie" się w jedną rolę i poprowadzić postać do końca. W COD 4 rzucają nami po całym świecie, wyrywając co chwila z kontekstu.

Ja opinie co do fabuły mam całkiem odwrotną, mysle, że w CoD była wiele bardziej interesująca.

Z Natkiem, Riciem i Garzą nie "zżyłem" się tak jak z kapitanem i choćby Griggsem z CoD4, lub Niko Belliciem, chociaż o GTA nikt tu nie wspominał.
 
Ostatnia edycja:

bananoke

New member
Peek napisał:
Właściwie nie rozumiem po co żaż tak rozwijamy ten temat, przecież jakiej gry by nie kupił czy Killzone 2, czy Resident Evil 5, czy CoD 4, to przecież będzie sie swietnie bawił. Trzy gry są bardzo dobre. A jeszcze co do Killzone 2.



Ja opinie co do fabuły mam całkiem odwrotną, mysle, że w CoD była wiele bardziej interesująca.

Z Natkiem, Riciem i Garzą nie "zżyłem" się tak jak z kapitanem i choćby Griggsem z CoD4, lub Niko Belliciem, chociaż o GTA nikt tu nie wspominał.
no nie ma co z nico belliciem nie da sie nie zżyc :D szczegolnie z jego kuzynem romanem xD
 

ZAK19T

New member
Ale nie wiem co mam powiedzieć ponieważ beamer i banoke czy jakoś tak znów zaczną ze mną niepotrzebną wojnę jak mnie przeproszą to wam napisze co kupie
 

ZAK19T

New member
a tak na poważnie to wam się wydaje co to jest 200 zł za gre same grosze
a w pracy ja ciężko pracuję ledwo wiąże koniec z końcem a wy tak sami o poszło 200 zł ja jestem ciekaw ile zarabiacie i gdzie pracujecie i ile macie lat
 

ZAK19T

New member
ja pracuję w fabryce lokomotyw na taśmie mieże i odbieram zestawy kołowe i zarabiam 1500 zł na miesiąc a RACHUNKI POPŁACIĆ ZROBIĆ ZAKUPY ,PRĄD GAZ WODA TO WSZYSTKO KOSZTUJE I JESZCZE TZREBA ZA COŚ ŻYĆ
 

ZAK19T

New member
ok kończę ten temat ponieważ ja go rozpoczęłem ale ciekawi mnie ile zarabiacie gdzie pracujecie i jak żyjecie.Ja wam powiedziałem, KUPIŁEM KILLZONE 2 PO POLSKU ZA 169 ZŁ W MEDIA MARKT W TYM 10 RAT PO 16,99 ZŁ
CZEŚĆ
 

beamer

Banned
Ja tam kupuje używane gry na allegro po ok. 100 zł i mniej. Czasem jestem wyjątkowo napalony na jakiś tytuł i polecę kupić nową zaraz po premierze np. Killzone 2 czy PES2009
 

Peek

New member
Bez reklam
Kolego opcja "edytuj" nie gryzie.

Jeśli cie to interesuje to mam 24 lata pracuje jako merchandiser w firmie Dem'a Promotions Polska zarabiam 2000zł, a oprócz tego studiuje dziennie. Praca jest dobra, bo moge sobie sam ustawic godziny pracy po wykładach i mam służbowego "seiczaka":D , ale to przeciez nie wątek "kto gdzie pracuje i ile zarabia".

Dokładnie zastanawiam się nad kazdą grą jaką kupię (czy jest godna by stanąć w mojej kolekcji), bo 200zł to jednak duzy pieniądz (zwłaszcza jak na grę). Tylko nie wiem po co rozpętujesz taką burze na forum, każdy ma inne gusta, każdemu podoba sie co innego w dodatku są to 2 całkowicie inne gry, nieważne co byś kupił są to 2 bardzo dobre gry i z obu byłbys zadowolony. W tym wszystkim chodzi o to, zeby czerpać radość z grania, a nie dzielic włos na czworo.
 
Do góry