Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

ZAK19T

New member
Dlaczego mnie obrażasz nie znasz mnie i wyciągasz zbyt pochopne wnioski
mam ukończone 28 lat jestem dorosły dorobiłem się w życiu tego co chciałem ale to nie oto chodzi chciałem tylko uświadomić tobie jak jest mniejsza oto mogę kupić tylko jedną z tych dwóch gier , napewno nie podłącze konsoli do neta ponieważ mam neta w kompie a nie chcę aby mi się konsola zainfekowała wirusami różnego pokroju których jest ogrom w internecie chyba na ps3 nie da się wgrać programu antywirusowego KRÓTKA PIŁKA GRAM TYLKO SINGLE-PLAYER, nie mam routera MAM RADJÓWKĘ WIĘC PEWNIE TE DWA DEMA ŚCIĄGAŁ BYM TYDZIEŃ wybaczcie zdenerwowałem się trochę DOBRA OK POWIEDZCIE TYLKO SZCZERZE TAK NA POWAŻNIE W KTÓREJ GRZE JEST LEPSZA GRAFIKA.REALIZM,PŁYNNOŚĆ,ANIMACJE,KLIMAT,W RE5 CZY KZ2 ta która będzie lepsza pod tym względem to ją kupię czy re5 lub kz2 i jeszcze jedno WY MACIE TE GRY I WY W NIE GRACIE WIĘC PRZYCHODZĄC NA TO FORUM OCZEKIWAŁEM POMOCY KONKRETNEJ POMOCY SZCZEREJ A WY CO... w oczywiście w doborze odpowiedniej gry Resident Evil 5 czy
Killzone 2.Dzięki za taką pomoc nic dodać nic ująć
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ZAK19T napisał:
Dlaczego mnie obrażasz nie znasz mnie i wyciągasz zbyt pochopne wnioski
mam ukończone 28 lat jestem dorosły dorobiłem się w życiu tego co chciałem ale to nie oto chodzi chciałem tylko uświadomić tobie jak jest mniejsza oto mogę kupić tylko jedną z tych dwóch gier , napewno nie podłącze konsoli do neta ponieważ mam neta w kompie a nie chcę aby mi się konsola zainfekowała wirusami różnego pokroju których jest ogrom w internecie chyba na ps3 nie da się wgrać programu antywirusowego KRÓTKA PIŁKA GRAM TYLKO SINGLE-PLAYER, nie mam routera MAM RADJÓWKĘ WIĘC PEWNIE TE DWA DEMA ŚCIĄGAŁ BYM TYDZIEŃ wybaczcie zdenerwowałem się trochę DOBRA OK POWIEDZCIE TYLKO SZCZERZE TAK NA POWAŻNIE W KTÓREJ GRZE JEST LEPSZA GRAFIKA.REALIZM,PŁYNNOŚĆ,ANIMACJE,KLIMAT,W RE5 CZY KZ2 ta która będzie lepsza pod tym względem to ją kupię czy re5 lub kz2 i jeszcze jedno WY MACIE TE GRY I WY W NIE GRACIE WIĘC PRZYCHODZĄC NA TO FORUM OCZEKIWAŁEM POMOCY KONKRETNEJ POMOCY SZCZEREJ A WY CO... w oczywiście w doborze odpowiedniej gry Resident Evil 5 czy
Killzone 2.Dzięki za taką pomoc nic dodać nic ująć

Po podlaczeniu PS 3 do neta nie uswiadczysz zadnych wirusow (przynajmniej na obecna chwile, heh). Kup K 2 -naprawde bedziesz zadowolony. OD R E 5 na poczatku odrzuci Cie poruszanie bohaterem
 

Ogr

New member
Bez reklam
ZAK19T napisał:
Dlaczego mnie obrażasz nie znasz mnie i wyciągasz zbyt pochopne wnioski
mam ukończone 28 lat jestem dorosły dorobiłem się w życiu tego co chciałem ale to nie oto chodzi chciałem tylko uświadomić tobie jak jest mniejsza oto mogę kupić tylko jedną z tych dwóch gier , napewno nie podłącze konsoli do neta ponieważ mam neta w kompie a nie chcę aby mi się konsola zainfekowała wirusami różnego pokroju których jest ogrom w internecie chyba na ps3 nie da się wgrać programu antywirusowego KRÓTKA PIŁKA GRAM TYLKO SINGLE-PLAYER, nie mam routera MAM RADJÓWKĘ WIĘC PEWNIE TE DWA DEMA ŚCIĄGAŁ BYM TYDZIEŃ wybaczcie zdenerwowałem się trochę DOBRA OK POWIEDZCIE TYLKO SZCZERZE TAK NA POWAŻNIE W KTÓREJ GRZE JEST LEPSZA GRAFIKA.REALIZM,PŁYNNOŚĆ,ANIMACJE,KLIMAT,W RE5 CZY KZ2 ta która będzie lepsza pod tym względem to ją kupię czy re5 lub kz2 i jeszcze jedno WY MACIE TE GRY I WY W NIE GRACIE WIĘC PRZYCHODZĄC NA TO FORUM OCZEKIWAŁEM POMOCY KONKRETNEJ POMOCY SZCZEREJ A WY CO... w oczywiście w doborze odpowiedniej gry Resident Evil 5 czy
Killzone 2.Dzięki za taką pomoc nic dodać nic ująć
Jak dla mnie jest to absurdalnY problem ,pytanie :? Dziwię się sam sobie ze biorę w tym udział :???:
Te gry nie mają nic wspólnego ze sobą poza tym ze obie dostepne są na PS3 !!!
Czy gra która kupisz bedzie twoją ostatnią w życiu ? Ciagnij zapałki ,rzuć monetą ;)
Ludzie pisza ze obie są rewelacyjne i maja swietna grafę a róznica polega na rodzaju zabawy !!!
Zdania są podzielone ,wiec co zrobisz policzysz ilu woli R5 czy K2 :hmm: Jestem szczery i jak dla mnie obie warte są swojej ceny !!!
 

Peek

New member
Bez reklam
Moim zdaniem Grafika w RE5 jest lepsza, animacje postaci to na 100%, tekstury są świetne, klimat to przecież cała esencja Residenta.

Grałem w to i to i podobnie jak ty tylko w single player. Chociaż Killzone 2 też ma swietne tekstury, ale moim zdaniem klimat tej gry i kolory Helghanu są bardzo niemiłe dla oczu. Jesto to tylko moja subiektywna opinia, ale grając w K2 męczysz się, jesli chodzi o singla gra wraz z tym jak idziesz do przodu coraz bardziej wieje nudą. Ja grałem w nią od 25.02 do 14.03 z tym, że w gdybym grał codzennie przeszedłbym ją w 3 dni, bo gra jest dość krótka. Jakoś nie mogłem sie do niej zmusić. Kupiłem K2 pomimo tego że gier Sci-Fi nie lubie. Myslałem, że gra wytworzy fajny, wciagający klimacik, ale myliłem się. Do ostatniej misji już podchodziłem na siłę, żeby juz do niej nie wracać.

Resident to moim zdaniem troche inna liga. Grafika jest bardziej przyjemna dla oka, a klimat jest niesamowity, a przede wsyzstkim ogromna grywalność i radość z grania, a przeciez o to chodzi. Świetne lokacje, bossowie, zmagania z zakazonymi wirusem T to daje kupe radochy.

Oczywiście każdy z nas ma inne opinie na temat tych 2 gier, ta powyzsza to moja subiektywna i nikt nie musi się z nia zgadzać, ale mam nadzieje, że ci pomoże. Killzone 2 to gra dobra, ale jesli miałbym do wyboru K2 lub RE5 to dla mnie wybór byłby tylko jeden: Resident.
 

ZAK19T

New member
Ogr napisał:
Jak dla mnie jest to absurdalnY problem ,pytanie :? Dziwię się sam sobie ze biorę w tym udział :???:
Te gry nie mają nic wspólnego ze sobą poza tym ze obie dostepne są na PS3 !!!
Czy gra która kupisz bedzie twoją ostatnią w życiu ? Ciagnij zapałki ,rzuć monetą ;)
Ludzie pisza ze obie są rewelacyjne i maja swietna grafę a róznica polega na rodzaju zabawy !!!
Zdania są podzielone ,wiec co zrobisz policzysz ilu woli R5 czy K2 :hmm: Jestem szczery i jak dla mnie obie warte są swojej ceny !!!





czy ty tego nie rozumiesz że narazie moge wziąć tylko jeden tytuł proszę powiedz który
 

Carbon_

New member
Bez reklam
K2 jest technicznie lepiej wykonaną grą, co nie oznacza, że RE5 ma się czego wstydzić. Klimaty tych pozycji są zupełnie inne i nie da się ich porównać. Killzone 2 to fajne przeżycie, tyle że to gra na jeden raz (singiel). Później nieco nuży i mi osobiście nie chce się już do niej wracać. Resident Evil 5 to fantastyczna przygoda dla samotnego gracza (bądź 2 w copie np. na podzielonym ekranie). Kilkanaście godzin kampanii + tryb Mercenaries, który polega na ubiciu jak największej liczby przeciwniku w określonym czasie. Tradycyjnie w przypadku Residentów masę rzeczy do odblokowania. Jeśli grałeś w RE4 i podobał Ci się to śmiało bierz Residenta Piątego. Jeśli nie grałeś, to raczej również polecam tą grę ze względu na oferowaną długość zabawy dla samotnego gracza.
 
Ostatnia edycja:

ZAK19T

New member
na konsole ps3 pobierasz z neta różnego rodzaju pliki muzę filmy zwiastuny trailery zapowiedzi dema gier pełne wersję gier możesz pobierać nawet filmy w standardzie xivid divix TYLKO NIE MÓWCIE ŻE BEZ ŻADNEGO ZABEZPIECZENIA WIRUS I INNE INFEKCJĘ OMINĄ WASZĄ UKOCHANĄ KONSOLE sam mam kompa i ściągam dużo i co chwile mam konia trojańskiego ale mam niezły antivir i wszystko ok a ps3 nawet jak ściągniesz antivira to nie zainstalujesz go bo konsola nie wykryje tego pliku proste A MA TYLKO 1 ROK GWARANCJI POWODZENIA
 

Ogr

New member
Bez reklam
ZAK19T napisał:
czy ty tego nie rozumiesz że narazie moge wziąć tylko jeden tytuł proszę powiedz który
Dobra ,poddaje się :( bierz R5 bardzo długa piękna gra :eek:k: Gwarantuje wysoki poziom rozrywki !!! W zadnej grze nie widziałem tak świetnie zrobionych postaci :eek:k:
 

Peek

New member
Bez reklam
ZAK19T napisał:
na konsole ps3 pobierasz z neta różnego rodzaju pliki muzę filmy zwiastuny trailery zapowiedzi dema gier pełne wersję gier możesz pobierać nawet filmy w standardzie xivid divix TYLKO NIE MÓWCIE ŻE BEZ ŻADNEGO ZABEZPIECZENIA WIRUS I INNE INFEKCJĘ OMINĄ WASZĄ UKOCHANĄ KONSOLE sam mam kompa i ściągam dużo i co chwile mam konia trojańskiego ale mam niezły antivir i wszystko ok a ps3 nawet jak ściągniesz antivira to nie zainstalujesz go bo konsola nie wykryje tego pliku proste A MA TYLKO 1 ROK GWARANCJI POWODZENIA

Przecież dema ściągasz z oficjalnego serwisu Playstation Store, i jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby ktoś miał wirusa na PS3 lub X360.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Coop w demie był na jednym ekranie, nie na podzielonym.

Pozdrawiam,
Podzielony jest jak gramy na jednym tv na dwa pady;)Ale grafa wtedy jest kiepskiej jakosci ! Dlatego ja pozyczyłem druga konsole i gramy z zoną NA 2 tv :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

beamer

Banned
ZAK19T napisał:
na konsole ps3 pobierasz z neta różnego rodzaju pliki muzę filmy zwiastuny trailery zapowiedzi dema gier pełne wersję gier możesz pobierać nawet filmy w standardzie xivid divix TYLKO NIE MÓWCIE ŻE BEZ ŻADNEGO ZABEZPIECZENIA WIRUS I INNE INFEKCJĘ OMINĄ WASZĄ UKOCHANĄ KONSOLE sam mam kompa i ściągam dużo i co chwile mam konia trojańskiego ale mam niezły antivir i wszystko ok a ps3 nawet jak ściągniesz antivira to nie zainstalujesz go bo konsola nie wykryje tego pliku proste A MA TYLKO 1 ROK GWARANCJI POWODZENIA
Na PS3 nie ma i nigdy nie będzie żadnego wirusa bo wszystko pobierasz tylko z PSN. Straszne brednie i nie da się czytac tego wątku: co mam kupić? Vizir czy OMO. Kolego, ile ty masz lat? Mam nieodparte wrażenie, że tak z 13-15. Nieletni powinni grać we Flower albo Noby Noby Boy, a nie w RE5 oraz K2 :???:
 
Ostatnia edycja:

ZAK19T

New member
Killzone 2 nie trzeba instalować wymaga chyba 2 MB na pojedynczy save a Instalacja Residenta 5 jest potrzebna czy nie czy to tylko wybór czy gracz chce mieć szybsze loadingi z napędu bluray
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
ZAK19T napisał:
na konsole ps3 pobierasz z neta różnego rodzaju pliki muzę filmy zwiastuny trailery zapowiedzi dema gier pełne wersję gier możesz pobierać nawet filmy w standardzie xivid divix TYLKO NIE MÓWCIE ŻE BEZ ŻADNEGO ZABEZPIECZENIA WIRUS I INNE INFEKCJĘ OMINĄ WASZĄ UKOCHANĄ KONSOLE sam mam kompa i ściągam dużo i co chwile mam konia trojańskiego ale mam niezły antivir i wszystko ok a ps3 nawet jak ściągniesz antivira to nie zainstalujesz go bo konsola nie wykryje tego pliku proste A MA TYLKO 1 ROK GWARANCJI POWODZENIA
Chłopie gdzie Ty żyjesz? Z księżyca jesteś?
Miliony ludzi grają non-stop na podłączonej do neta konsoli - NIE MA ŻADNEGO ZNANEGO WIRUSA na PS3 - rozumiesz?
Przestań więc opowiadać bo pojęcia nie masz o tym najmniejszego.

Pozdrawiam,
 

ZAK19T

New member
powiedzcie mi jeszcze jedno jak z rozdzielczością HD w obu grach na pudełku z grą z tyłu pisze jakie rozd. gra obsługuję jakie rozdzielczości obrazu obsługuję Killzone 2 a jakie Resident Evil 5
 

beamer

Banned
No chyba obie wymagają karty EGA i mozna grac dobrzez na monitorze monochromatycznym, ale chodza nawet w VGA 320x200 256 kolorów.
 
Do góry