Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

Masta_J

Active member
Bez reklam
bananoke napisał:
myslisz ze laze za toba? jestes smieszny , przegladam jedynie dzial z ps3 zaden inny , ale jak widze w kazdym temacie posty pelne glupoty to jak sie nie odezwac? mnie jedziesz za spamowanie a 2.5 tys twoich postow to totalny spam...
No ja dokładnie identycznie reaguję na Ciebie - jestem uczulony na lenistwo i nieporadność - dwie rzeczy, w których jesteś mistrzem nie do pobicia.
Do tego spamujesz, śmiecisz - długo by można wymieniać.
Jeśli moje 2,5 tys. to spam to i tak stoję lepiej od Ciebie bo Twoje wszystkie 61 postów to spam :D 100% :mrgreen:

Pozdrawiam,
 

ZAK19T

New member
bananoke napisał:
przez neta - r5
single - k2



jak jest ze sterowaniem w kz2 jest problem ze sterowaniem bo jak wiadomo FPS-y na konsolach trudniej obsługiwać celować , strzelać , biec , obracać się , chować , uciekać z kamerą jest problem. A RE5 to jak wiadomo TPP kopia z RE4 grało mi się dobrze. JAK JEST Z TYM STEROWANIEM DORADŹCIE w FPS-y na konsolach się chyba nie powinno grać w taki gatunek gier to chyba tylko na PC.
 

ZAK19T

New member
czy killzone 2 jest w profesionalnej wersji językowej POLSKIEJ a resident evil 5 jest w całości tylko po angielsku.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Z tym sterowaniem to jest wszystko kwestia przyzwyczajenia.
Killzone 2 ma pełne polskie dialogi.

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Sterujesz dwoma analogowymi gałkami, lewą chodzisz, prawą kierujesz celownikiem. Przyzwyczaisz się i będziesz śmigał jak należy :)

Pozdrawiam,
 

ZAK19T

New member
Masta_J napisał:
Sterujesz dwoma analogowymi gałkami, lewą chodzisz, prawą kierujesz celownikiem. Przyzwyczaisz się i będziesz śmigał jak należy :)

Pozdrawiam,



a czym strzelasz biegniesz chowasz się obracasz się zmieniasz widok kamery
 

Carbon_

New member
Bez reklam
K2 to fajna gra, tylko coś w niej zabrakło. Szybko staje się nużąca i nie chce się do niej wracać.

Resident Evil 5 to niemal tak dobra gra jak genialny Resident Czwarty. Potężny tryb single-player: kampania + lubiany tryb Marcenerius (dostępny po jednorazowym przejściu gry).
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
ZAK19T napisał:
a czym strzelasz biegniesz chowasz się obracasz się zmieniasz widok kamery
Biegasz wciskając lewą gałkę, obracanie (rozglądanie się) załatwiasz kierowaniem celownika, strzelanie na R2 o ile mnie pamięć nie myli.

Pozdrawiam,
 

beamer

Banned
Dziwny temat. Jeden z najbardziej niedorzecznych na tym forum. Skończyłeś już 10 lat, bo obie gry są dla dorosłych? K2 czy RE5? Proszek Vizir czy proszek OMO? ;) Pepsi czy Coca-Cola? Wybór należy do Ciebie ;)

Podłącz PS3 do neta i zagraj w darmowe demka tych gier. Od biedy PRZECZYTAJ recenzje w necie (tylko nie same oceny, PRZECZYTAJ recenzje).
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
beamer napisał:
(...)
Podłącz PS3 do neta i zagraj w darmowe demka tych gier. (...)
beamer dla jednych to jest za trudne, dla innych zupełnie nie zrozumiałe.
Poradziłem to samo i zostałem zwyzywany...
Uważaj na siebie.

Pozdrawiam,
 

tha_eastsiddazz

New member
Masta_J napisał:
Biegasz wciskając lewą gałkę, obracanie (rozglądanie się) załatwiasz kierowaniem celownika, strzelanie na R2 o ile mnie pamięć nie myli.

Pozdrawiam,

Masta napisales wczesniej ze jestes uczulony na nieporadnosc a odpowiadasz na tak idiotyczne i banalne pytanie , ale powiadaja ze nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi ;)




ja po graniu w demka zdecydowanie wybralbym re5 , zreszta juz to zrobilem bo mam zamiar niedlugo kupic te wlasnie gre
 

izon

New member
ZAK19T napisał:
w dema nie mogę zagrać ponieważ nie mam czegoś takiego jak konto na Playstation Network czy store jak tam nazywacie nie mam konsoli połączonej z internetem i chyba napewno nie będę jej łączył bo neta mam w kompie w osobnym pokoju a konsole z kinem domowym w salonie i nie chce mi się kabla ciągnąć a tak wogóle to mogę kupić tylko jedną I NA ZAWSZE a nie później sprzedawać ponieważ gry zbieram a nie chce ich póżniej sprzedawać a co do internetu TO MAM RADJÓWKĘ A TO CHYBA WSZYSTKO WYJAŚNIA często podczas gry w multiplayer by mi wyłączał się i zrywał połączenie z netem CO ZROBIĆ POMOCY.

W ramach malej podpowiedzi napisze tylko ze Ps3 ma wbudowane wi-fi wiec kabel Ci zbedny :) Skoro kolekcjonujesz gry to wedlug mnie obojetne, ktora kupisz pierwsza gdyz obie sa gienialne. Po drugie bez polaczenia z netem stracisz kupe zabawy w przypadku obu z tych gier a zwlasza KZ2..
 

zbynio81

Member
wymiękam. dajcie sobie na luz i umówcie na multi w KILLZONE 2 zeby sie pozabijac a nie ciagle spamować bez sensu na forum.
I nie róbcie z siebie ofiar jak małe dzieci, ze "zostałem zaatakowany" :grin:
PEACE:-D

Wracajac do zapytania, jezeli ta osoba uwielbia HORRORY to zdecydowanie RESIDENT, jezeli woli postrzelac i sie wyzywac polecam KILLZONE 2.
KROPKA:D
 

dienekes' shade

New member
Ekhm, RE 5 przestał być horrorem a stał się trzeciosobowym "ekszyn-shooterem". Tak, czy owak, nie zmienia to faktu, że to zupełnie inne gry i warto mieć je obie w swojej kolekcji.

Ps. Zarówno KZ 2, jak i RE 5 bez sieci nie rozwiną skrzydeł, choć RE 5 ma co-op na podzielonym ekranie :eek:k:.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Masta_J napisał:
beamer dla jednych to jest za trudne, dla innych zupełnie nie zrozumiałe.
Poradziłem to samo i zostałem zwyzywany...
Uważaj na siebie.

Pozdrawiam,
Wszystko zależy przez kogo zostaniesz zwyzywany - bananek rośnie nam na specyficzną maskotkę tego forum.
Zresztą jak przypomnę sobie zażarte dyskusje do 2 w nocy z bambolo/beamer to nie przypominam sobie by ktoś używał takich wulgarnych określeń jak bananoke - a przecież to były boje prawie do krwi, też padały argumeny o nieobrażanie kolegów. Tak to jest jak ktoś nie ma nic konkretnego do powiedzenia.

Wracając do tematu, pytasz o dwie bardzo dobre gry, a jednocześnie, bardzo różne. RE5 ma standardowy dla tego tytułu tryb strzelania, jak celujesz to nie możesz się poruszać postacią (inaczej niż np. w Uncharted) - to jest dodatkowa trudność, w KZ2 natomiast celowanie jest bardzo realistyczne i jeżeli nie masz wprawy w frach FPP na padzie to będzie ci na początku trudno i możesz się zniechęcić.
Jeżeli chcesz kupić tylko jeden tytuł to naprawdę jedynym rozsądnym pomysłem jest podpięcie konsoli do netu i pobranie tych 2 demek - zagrasz kilka razy i zdecydujesz krórą kupić. To jedyny sposub żeby sie nierozczarować.
 

ZAK19T

New member
beamer napisał:
Dziwny temat. Jeden z najbardziej niedorzecznych na tym forum. Skończyłeś już 10 lat, bo obie gry są dla dorosłych? K2 czy RE5? Proszek Vizir czy proszek OMO? ;) Pepsi czy Coca-Cola? Wybór należy do Ciebie ;)

Podłącz PS3 do neta i zagraj w darmowe demka tych gier. Od biedy PRZECZYTAJ recenzje w necie (tylko nie same oceny, PRZECZYTAJ recenzje).



Dlaczego mnie obrażasz nie znasz mnie i wyciągasz zbyt pochopne wnioski
mam ukończone 28 lat jestem dorosły dorobiłem się w życiu tego co chciałem ale to nie oto chodzi chciałem tylko uświadomić tobie jak jest mniejsza oto mogę kupić tylko jedną z tych dwóch gier , napewno nie podłącze konsoli do neta ponieważ mam neta w kompie a nie chcę aby mi się konsola zainfekowała wirusami różnego pokroju których jest ogrom w internecie chyba na ps3 nie da się wgrać programu antywirusowego KRÓTKA PIŁKA GRAM TYLKO SINGLE-PLAYER, nie mam routera MAM RADJÓWKĘ WIĘC PEWNIE TE DWA DEMA ŚCIĄGAŁ BYM TYDZIEŃ wybaczcie zdenerwowałem się trochę DOBRA OK POWIEDZCIE TYLKO SZCZERZE TAK NA POWAŻNIE W KTÓREJ GRZE JEST LEPSZA GRAFIKA.REALIZM,PŁYNNOŚĆ,ANIMACJE,KLIMAT,W RE5 CZY KZ2 ta która będzie lepsza pod tym względem to ją kupię czy re5 lub kz2 i jeszcze jedno WY MACIE TE GRY I WY W NIE GRACIE WIĘC PRZYCHODZĄC NA TO FORUM OCZEKIWAŁEM POMOCY KONKRETNEJ POMOCY SZCZEREJ A WY CO... w oczywiście w doborze odpowiedniej gry Resident Evil 5 czy
Killzone 2.Dzięki za taką pomoc nic dodać nic ująć
 
Do góry