Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

Peek

New member
Bez reklam
ZAK19T napisał:
Killzone 2 nie trzeba instalować wymaga chyba 2 MB na pojedynczy save a Instalacja Residenta 5 jest potrzebna czy nie czy to tylko wybór czy gracz chce mieć szybsze loadingi z napędu bluray

Kazdą gre na PS3 trzeba instalować, bo dzieki temu naped nie szumi, massz bardzo dziwne teorie kolo.
 

ZAK19T

New member
mam uncharted i go się nie instaluje ale może powiesz mi jak go zainstalować tak samo jest z pes 2009 i nfs pro street
 

ZAK19T

New member
powiedzcie mi jeszcze jedno jak z rozdzielczością HD w obu grach na pudełku z grą z tyłu pisze jakie rozd. gra obsługuję jakie rozdzielczości obrazu obsługuję Killzone 2 a jakie Resident Evil 5
user_online.gif


Warn: (0%)
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie wiem, bo w Pro Street i PES 2009 grałem na X360, w kazdym razie Killzone trzeba zainstalowac na 100%.

Wystarczy wejść na pierwszą lepszą stronę... obie chodza w 720p.
 

ZAK19T

New member
kurcze jak kz2 lub re5 jedna z tych dwóch miała by full hd 1080p to bym się nie zastanawiał i wziął tą co ma 1080p
 

ZAK19T

New member
beamer napisał:
W takim razie pozostaje Ci tylko Noby Noby Boy...:rolleyes:


nie rozmawiam z tobą beamer nie zprowokujesz mnie a mówiłem że mam ukończone 28 lat i jestem wolny moge robic co chce w szkole cie nie uczyli czytać ze zrozumieniem KONIEC ROZMÓW Z TOBĄ BEAMER
 

beamer

Banned
Wszystkie gry na PS3 tworzą co najmniej kilkumegowy plik save na dysku PS3. Co nie które (jest ich co raz więcej) mogą (opcjonalnie lub obligatoryjnie) instalować po kilka giga danych na dysku twardym PS3.

Przykład opcjonalnej instalacji: PES2009, Virtua Fighter 5
Przykład obligatoryjnej instalacji: MGS4

W każdym razie trzeba i tak mieć oryginalną płytę z grą w napędzie żeby grać (za wyjątkiem rzecz jasna gier dystrybuowanych cyfrowo przez PSN np. Burnout Paradise kupiona na PSN).
 
Ostatnia edycja:

bananoke

New member
ZAK19T napisał:
ma dysk twardy pobierasz z neta więc jest narażona

pierwsazy raz sie zgodze z masta "LOOOOL" !!!!:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :eek:k:

beamer napisał:
Na PS3 nie ma i nigdy nie będzie żadnego wirusa bo wszystko pobierasz tylko z PSN. Straszne brednie i nie da się czytac tego wątku: co mam kupić? Vizir czy OMO. Kolego, ile ty masz lat? Mam nieodparte wrażenie, że tak z 13-15. Nieletni powinni grać we Flower albo Noby Noby Boy, a nie w RE5 oraz K2 :???:

tu rowniez sie zgodze 12-15 lat maxymalnie :))))

komentarz tutaj jest zbedny
 
Ostatnia edycja:

bananoke

New member
sorki za double , missclick


beamer napisał:
No chyba obie wymagają karty EGA i mozna grac dobrzez na monitorze monochromatycznym, ale chodza nawet w VGA 320x200 256 kolorów.

uwielbiam ten sarkazm ^^

ZAK19T napisał:
rtrfghfghffhfhffh

oi br?

ZAK19T napisał:
nie rozmawiam z tobą beamer nie zprowokujesz mnie a mówiłem że mam ukończone 28 lat i jestem wolny moge robic co chce w szkole cie nie uczyli czytać ze zrozumieniem KONIEC ROZMÓW Z TOBĄ BEAMER

umarlem i potrojny rotfl


nie myslalem ze spotkam tu tak ograniczonych userow , ale chociaz mozna sie troche posmiac :)

ZAK19 - na tym forum na pewno znajdziesz odpowiedz : http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=29391686&f=230
rozmowy na poziomie
 
Ostatnia edycja:

ZAK19T

New member
Dobra hmm... czyli w sumie nie ma sensu porównywać gier FPP do gier TPP
Ale teraz mam kolejne pytanie tak więc co lepsze jest tym razem do wyboru użyłem 3 najlepszych gier FPP na PS3 ranking na gamespocie tak więc prezentują się one następująco: Killzone 2,Call of Duty 4 Modern Warfare,Call of Duty 5 World at War która więc z tych 3 gier FPP jest według was najlepszą grą FPP jaka wyszła do tej pory na konsole PLAYSTATION 3 , albo może inaczej która gra FPP jest najlepsza na PLAYSTATION 3 uwzględniając wszystkie gry FPP jakie wyszły do tej pory na PS3 od premiery tej konsoli czyli od 17 listopada 2006 r. USA i 23 marca 2007 Europa. Dzięki za każdą pomoc.
 

dienekes' shade

New member
Jeśli chodzi o singla - tylko i wyłącznie Killzone 2 (mimo wszystkich wad), zaś multi (prócz dziesiątek irytujących mechanizmów) wciąż COD 4 lub COD 5 (bez przywar poprzedniczki) jeśli komuś nie znudziła się II Wojna <zieeeewa> Światowa w grach.
 

Peek

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Jeśli chodzi o singla - tylko i wyłącznie Killzone 2 (mimo wszystkich wad), zaś multi (prócz dziesiątek irytujących mechanizmów) wciąż COD 4 lub COD 5 (bez przywar poprzedniczki) jeśli komuś nie znudziła się II Wojna <zieeeewa> Światowa w grach.

Jeśli gra stoi na wysokim poziomie, to mi druga wojna jak najbardziej pasuje.

Najlepszy FPP to oczywiście COD4, ale prawdziwym mocarzem może okazać się CoD: Modern Warfare 2 które już pod koniec roku.
 

mietek099

New member
Mi osobiście Killzone 2 bardziej przypadł do gustu niż CoD 4 (lepszy gameplay, lepsze efekty fizyczne itp., animacja postaci, brak efektu "szmacianej lalki"). Tak więc dla mnie najlepszym FPS'em na PS3 jest właśnie Killzone 2.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
COD4 mimo że gra duzo starsza wygląda bardzo dobrze, ciekawsze bardziej zróżnicowane misje, lepszy multi. W singlu K2 mimo wszystko po pewnym czasie wkrada sie monotonnia. Nie ma tam takich patentów jak misja na pokładzie c-130 w cod4
 

dienekes' shade

New member
Jest za to misja na pokładzie (cenzura spojlerów - wiesz czego) ;).

Naturalnie, przedstawiamy wyłącznie swoje opinie - moim zdaniem kampania w COD 4 nie była aż tak intensywna i efektowna, jak ta w KZ 2. Z jednym wyjątkiem - snajperska misja w Czarnobylu to klasa sama w sobie :eek:k: Poza tym, misje niczym nie przewyższają tych z KZ 2, powiem więcej, IMO są mniej ciekawe.

Do tego w COD 4 dochodzi brak fabuły, co dodatkowo wypada na niekorzyść tej gry. Nieżeby w KZ 2 fabuła byla super mocn, ale tu gracz poznaje relacje pom. 4 żołnierzami ISA i ma szansę na "wczucie" się w jedną rolę i poprowadzić postać do końca. W COD 4 rzucają nami po całym świecie, wyrywając co chwila z kontekstu.

Tak, czy owak, de gustibus... ;)
 
Do góry