Jak dekoder do Cyfry+ ?

Mibay

New member
Można je śmiało brać ?? A Topfield ?

Trzeba jakieś softy do tego nowe wgrywać ??? A i jeszcze mam pytanko, czy jak wezme moduł od Cyfry będzie wszystko ok ?? Jest jakaś ogromna różnica między Astonem ?
 
J

Judash

Guest
Jesli kupisz GoSat GS-8010CRCI HD, to wkladasz karte C+ do czytnika i elegancko smiga, zaden modul jest niepotrzebny.Soft trzeba zmienic samemu wkladajac pendriv-a do USB i to tyle.Softy sa caly cza poprawiane przez producenta, bo uzytkownicy zglszaja poprawki.OPTICUM 9500 HD
2CI 2CX E Plus jest chyba o 100 zlotych tanszy i soft zmienia sie tak samo.Modulu tez nie trzeba do C+.
 

Mibay

New member
A np Topfield ?? Jak się z tym ma ?

A trudno jest ustawić taki dekoder np GoSat czy Opticum??

Nie trzeba modułów żeby cieszyć się w pełni HD ?
 
J

Judash

Guest
Topfeld, to stary tuner.2 lata temu mial wziecie.Do tunerow ktore opisalem wyzej, modulow nie trzeba.
 
J

Judash

Guest
Moduly sa potrzebne do tunerow, ktore nie maja czytnikow.Nowe tunery maja czytniki, wiec moduly zbyteczne.Wybor nalezy do ciebie ;).Bralbym GoSat-a, bo C+i TnK dziala na orginalnym sofcie.Opticum trzeba zmienic soft na alternatywny.
 
Ostatnia edycja:

Mibay

New member
Zmieni się jakoś obrazu przerzucając podłączenie ze zwykłego Eurozłącza (takie duże wejście) i starego dekodera cyfry, na kabel HDMI i nowy dekoder ?
 
J

Judash

Guest
Wiesz, ja ogladam na plazmie 42'' i przede wszystkim programy HD i C+.Tu obraz jest rewelacja.Tak samo programy niemieckie.Generalnie jestem zadowolony.
 

Mibay

New member
Mam taki mały problem. Podłączyłem już sobie TUNER GoSAT GS-8010 CRCI HD. Zamówiłem jakieś dwie godziny temu Canal+ Film, Sport, National Geografic, Eurosport wszystko w HD a i jeszcze MTV w HD.

Z tych wymienionych programów działa mi tylko MTV HD. Wcześniej canal + HD film i sport były na liście programów w moim dekoterze, a teraz nie ma. Co jest grane ?? Co jest powodem ? Brak modułu CAM ?

Zasięg: dekoder pokazuje 98% a jakoś 82%... Czy może trzeba jakoś odkodowywać ?
 
J

Judash

Guest
Wkladasz karte do czytnika i karta C+ smiga wlacznie z kanalami HD.Sprobuj zresetowac tuner pstryczkiem z tylu lub wyciagnij i wloz karte.A najlepiej przeskanuj niebo na nowo.Kanaly zniknely z listy tunera?A moze Ci jeszcze nie aktywowali kanalow HD?
 
Ostatnia edycja:

Mibay

New member
Zrobiłem tak i teraz nie mam żadnego programu... Pisze że zakodowany lub za słaby sygnał !! Mam tylko Vive Polske i 4Fun Tv. Co jest do cholery ? Dziś wgrywałem nowego softa jak by coś... Wcześniej też nie wiem dlaczego nie miałem EuroSportu zwykłego :( Nie wiem co jest grane
 
J

Judash

Guest
Mibay napisał:
Z tych wymienionych programów działa mi tylko MTV HD. Wcześniej canal + HD film i sport były na liście programów w moim dekoterze, a teraz nie ma.

Wczesniej, to kiedy dzialaly?Na starym, tunerze, czy nowym?Wyszukaj na nowo kanaly, tylko wczesniej zgraj liste z tunera na pena.
 
Do góry