Jak dekoder do Cyfry+ ?

J

Judash

Guest
Mibay napisał:
Zrobiłem tak i teraz nie mam żadnego programu... Pisze że zakodowany lub za słaby sygnał !! Mam tylko Vive Polske i 4Fun Tv. Co jest do cholery ? Dziś wgrywałem nowego softa jak by coś... Wcześniej też nie wiem dlaczego nie miałem EuroSportu zwykłego :( Nie wiem co jest grane

Spokojnie!Masz w ustawieniach dobrze ustawiony konwerter?Wejdz na forum GoSata http://www.golden-interstar.pl/forum/ tu jest wiecej uzytkownikow.
 
Ostatnia edycja:

Mibay

New member
Dobra, kanały powróciły lecz nie mam nadal tych kanałów HD...

Jak podłaczyłem nowy dekoder to eurosport był, tylko potem zanikł. I były też programu HD tylko że nie miałem jeszcze aktywowanych...
 
J

Judash

Guest
Kanaly HD zniknely z listy, czy sa tylko zakodowane?Inne kanaly C+ dzialaja?Spawdz listy ulubionych, co jest na nich.Aktywacje trzeba zrobic na TVP1 lub TVP info.
 
Ostatnia edycja:

Mibay

New member
Kanały znikneły z listy. Canal+ film/sport jest tylko zwykły i one działają, ale nie ma na liście HD. W ulubionych też nie ma. Aktywacje, czyli ?
 

Mibay

New member
Właśnie się zalogowałem w ICA i mam w opcjach dodatkowych pakiety HD dla Canal+, National Geografic, Eurosport tylko nie mam na liście w dekoderze. No to mam cały czas oglądać TVP 1? Przez ile ?
 
J

Judash

Guest
Najpierw poszukaj interesujace cie kanaly HD i przenies je na poczatek listy.Uprawnienia moga przyjsc w 5 minut, ale i w 1h.
 
J

Judash

Guest
Najlepiej i najpewniej jest samemu przeskanowac Hotbirda, przesunac interesujace cie kanaly do przodu i wtedy ogladac.
 
J

Judash

Guest
Jak tam, poradziles sobie?Do jakiego TV masz podpiety tuner?
 
Ostatnia edycja:

Mibay

New member
Nic, nie dało nic rady. Mam telewizor Sony 40W4000. Trzeba mięć jakieś ustawienia specjalne w tunerze ??

Ja też wgrywam aktualną listę programów za pomocą pendrive-a, dobrze robie ? Czy wystarczy sam skan... ?
 
J

Judash

Guest
Wogole nie znalazl canalow HD cyfry+?Nie wgrywaj listy z pena.Wejdz menu, i zrob wyszukiwanie na Hotbirdzie wszystkich transponderow, albo tylko tych na ktorych sa kanaly HD.Tu masz liste kanalow, wpisz w odpowiednie parametry.Albo wyslij mi liste obecna z tunera.Sprawdze ja.
 
Ostatnia edycja:
J

Judash

Guest
1.Eurosport SD jest, tylko trzeba w tunerze wpisac częst./pol.: 11240 V.Canal+HD częst./pol.: 11278 V.Wybierz wszystkie transnsondery na Hotbird.TO jest stara, nieaktualna lista!Zrob sam wyszukiwanie.Dac ci moja liste?
 
Ostatnia edycja:
J

Judash

Guest
Poszlo.1 mail to lista.2 to instrukcja obsluga tunera.Radze przeczytac ;).Wiesz jak wgrac liste z pena?
 

Mibay

New member
no teraz już jest, ale wyświetla się że brak sygnału.Jak zmienić częstotliwość na danym kanale?
 
Do góry