Jak dekoder do Cyfry+ ?

J

Judash

Guest
Mibay napisał:
no teraz już jest, ale wyświetla się że brak sygnału.Jak zmienić częstotliwość na danym kanale?
Brak sygnalu?Wcisnij na pilocie przycisk "SIG" zobacz czy jest sygnal.Zresetuj tuner przelacznikiem.
 

Mibay

New member
jest, 76% a jakość zero, satelita - astra, częstotliwość 12226, polaryzacja pozioma, SR - 27500msps
 
J

Judash

Guest
Mibay napisał:
jest, 76% a jakość zero, satelita - astra, częstotliwość 12226, polaryzacja pozioma, SR - 27500msps

W menu wybierz instalacja, ustawienia anteny,hotbird, typ lnb full band1,Diseqc #1.
 

Mibay

New member
tak samo jest na eurosporcie jak i na national geo. hd oraz canal+ hd. jutro zrobie i Ci wyśle foty z ustawiemiami. a moze być lipa z anteną? Bo mam ją z 5 lat, ale na innych kanałach jest sygnał 98%. tależ ma z 70-80cm średnicy
 
J

Judash

Guest
Odbierasz Hotbirda i Astre, czy tylko Hotbird?Czy swieca ci pozostale kanaly z Cyfry+?Na jakim tunerze ogladales dotad Cyfre+.
 

Mibay

New member
Wysłałem Ci na meila zdjęcia z moimi ustawieniami. Są spakowane w pliku .rar. Mam dwie satelity zaznaczone, Hotbird i Astra.

Oglądałem dotychczas na standardowym dekoderze Pioneer, od Cyfry+ bez HD bo nie był dostosowany. Pierwszy dekoder jaki mam z HD to ten Gosat...

Spis kanałów mi się wyświetla cały, z tym problem rozwiązany, tylko że teraz na Eurosporcie i canal + HD nie ma sygnału...
 
J

Judash

Guest
Masz konwerter Monoblok na 2 satelity, czy 2 knwertery zezujace? Czy odbierasz inne kanaly HD z C+ i Hotbirda? Czy Eurosport HD i Cyfra+Film HD ci nie swieci tylko?
 
Ostatnia edycja:
J

Judash

Guest
Mibay napisał:
Mam dwie satelity zaznaczone, Hotbird i Astra.

2 satelity maja byc zaznaczone tylko w przypdku, kiedy masz 2 konwertery lub jeden Monoblok do odbioru 2 satelit.
 

Mibay

New member
Z HD odbiera mi tylko MTV HD. Canal+ ani National Geografic HD, ani Eurosport HD i zwykły Eurosport. A co chodzi w tych zezujących i monoblock ?
 
J

Judash

Guest
Jesli masz tylko jeden konwerter i ogladasz C+ ktory jest na satelicie Hotbird, to w menu tunera odptaszkuj satelite Astra, bo nie masz drugiego konwertera.Zrob jeszcze raz przeszukanie satelity Hotbird.Byc moze masz nieodpowiedni konwerter lub poprostu nie masz uprawnien do HD.Wloz karte do starego tunera, moze zlapie? Skoro masz na liscie wszystkie kanaly HD, ktore oferuje C+, to stawiam na to, ze nie przeszly uprawnienia. Eurosport SD, to wpisz odpowiednie cyferki z pilota w menu "zaawans & skan TP". A tu masz nowa liste.
http://www.golden-interstar.pl/forum/viewtopic.php?t=391
 
Ostatnia edycja:

Mibay

New member
Już jest :) Już śmigają kanały :) Problem rozwiązany :) Przeskanowałem od nowa, i od ptaszkowałem jedną z satelit, Astre. Dzięki Ci wielkie. Masz u mnie piwo!!! :)
 

Mibay

New member
Jakość HD wyśmienita :) National Geografic mnie bardzo zaskoczył, ahhh te kolory :) Jeszcze raz dziękuje.
 

pawlaczynski

New member
Mam pytanie: na tym OPTICUM 9500 HD 2CI 2CX E Plus będzie również chodzić Cyfrowy Polsat (po zastosowaniu modułu)?

Pozdrawiam
P.R.
 

chmielem

New member
Czesc, podłączę się pod temat, żeby nowego nie otwierać

Zmieniam dekodery na HD i w podjęciu decyzji potrzebuje waszych sugestii i uwag. Chce kupić 2 dekodery, może docelowo będą 3 jak wyrzucę ten z CYFRY +. I tutaj ważna informacja
Poszukuję dekodera, który byłby cichy, to bardzo ważne kryterium. Po doświadczeniach z Dekoderem Cyfry HD PRV stwierdziłem, że trzeba to zawrzeć w wyborze.

Na oku mam 2 dekodery.
1. Ten lepszy:

- IPBox 9000 HD black NOWOŚĆ !!! Rel. 2
- Dreambox 800 HD PVR

* bardziej bym się skłaniał do tego pierwszego. Podłącze sobie HDMI (i tutaj moim zdaniem MINUS dla Dreambox'a za brak HDMI) i nie muszę się przejmować dźwiękiem...

2. Ten tańszy:

- Opticum 9500 HD* ten drugi nie musi mieć dysku

---
Co sądzicie o takim wyborze?
Ważne jest, żeby dekodery były ciche i działały z Cyfrą+
 

acton777

New member
Bez reklam
z Twoich dwóch to o niebo lepszy jest DB, alternatywy:

Humax iCord HD 500GB
TechniSat DigiCorder HD S2 500GB

Mozesz tez trochę poczekać: Ferguson wprowadza "na dniach" PVRa z 250 lub 500GB dyskami. Duzo o nim nie wiem, tym bardziej czy chodzą cicho...

Ten Opticum moze być, tylko po co Ci tyle PVRów :confused: alternatywy (PVRReady i nie):
Ferguson 8900,
Humax HDCI 2000
,
Globo HD S1,
Topfield TF7700-HSCI,
TechniSat Digit HD8-S


PS. Jeśli PVR C+ chodzi za głośno, to moze jest uszkodzony i wystarczy go wymienić ;)


aha zapomniałem o moim sprzęciku: GoSat GS-8010CRCI HD :eek:k:




 
Ostatnia edycja:
Do góry