I się narobiło - Pioneer, Onkyo i Philips dział audio wkrótce w szponach TCL?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
O to, to. Zawsze to powtarzam, dobrej klasy audio, to podstawa, cieszy i daję kupe radochy w aucie, ale nic, absolutnie nic (!!!) nie zastąpi pięknie brzmiącej maszyny, miód na uszy.
Zawsze jak jestem na imprezie samochodowej (rajdy, pokazy, prezentacje) to mam nieporównywalnie większą frajdę, jak z odsłuchu najdroższych zestawów audio. Jestem miłośnikiem audio/video, ale nie ma co porównywać nawet.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy ma inne radości...
Dobry naprawdę zestaw daje Ci poczucie, że się unosisz mimo, że wygodnie siedzisz. Daje Ci poczucie, że jesteś w innej rzeczywistości mimo, że obowiązki nie odpuszczają. Pozwalają Ci na chwilę być poza...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek w takim samochodzie wg mnie nagłośnienie jest zbędne.

Najpiękniejszą muzyką jest dźwięk silnika takiego samochodu.

Każdy ma swoje podejście, ja jednak i w takim aucie nie pogardziłbym takim zestawem. A "muzykę silnika" i tak będzie słychać nawet jak bym słuchał muzyki :) Kilka razy miałem możliwość jechania w aucie z odpowiednim silnikiem i co by nie mówić silnik było słychać i to odpowiednio.. :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Philipsa to mogą przejmować

Podobają mi się Niemcy tam tradycja jest mocna - Canton ,Burmester ,MBL ,Transrotor ,AVM ,Audionet ,Scheu i jeszcze kilka innych - to wszystko nie na sprzedaż podobnie jak inne firmy nie związane z audio jak Miele ,Zeiss ,Rodenstock to też nie dla chińczyków


Firma Loeve przejęta o włos była by przez Kapitał Chiński , ale rząd Niemiecki pomógł firmie. Ale nie zawsze tak jest


to firma prawie numer jeden w świecie w robotach Niemiecka KUKA to one składają BMW,Mercedesy,Audi itp. na YouTube widac
https://pl.wikipedia.org/wiki/KUKA

Przemko już nie posłuchasz tak jak nie posłuchasz muzyki z elektroniki Sony... jak to mówią było ale się skończyło.. A soniak kiedyś miał całkiem fajne zabawki ..amplitunery warte grzechu były..


Jak śpiewa Maryla Rodowicz "ale to już było"

W przypadku Sony rzeczywiście jest czego żałować ,robili świetne klocki audio a szczególnie odtwarzacze płyt CD z genialnym napędem (nieruchomy czytnik)

Jeszce taka ciekawostka ich odtwarzacze modyfikował Marek Svoboda
Sony - Swoboda Audio Modification


Czytniki CD czytałem jedne z najlepszych na świcie.Chyba jeszcze robią?W czasach USB?DLNA?

Każdy ma inne radości...
Dobry naprawdę zestaw daje Ci poczucie, że się unosisz mimo, że wygodnie siedzisz. Daje Ci poczucie, że jesteś w innej rzeczywistości mimo, że obowiązki nie odpuszczają. Pozwalają Ci na chwilę być poza...


nie wiem czy interesujecie się geopolityką, dlatego USA widzi to bardzo dobrze bo my nie za bardzo zresztą i tak nic nie produkujemy.I tu pytanie speców w tym temacie/problemie światowym , czy USA ma jeszcze możliwości by powstrzymać Chiny??Mówią że rozwoju ich już się nie zatrzyma , czyli co wojna??To widzimy , a wiele spraw nie widzimy, Syria,Ukraina,Polska,Afganistan chyba nie było tyle konfliktów na raz nie uważacie??Pomijam polske , ale mówią że właśnie USA szuka dogodnych pozycji wiecie do czego.Nie chce mi się wierzyć że może dojść do tego w czasach gdy ludzie żyją w dobrobycie i nie chętni są by z niego zrezygnować.Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ooo nawet nie wiedzialem ze Kuka sprzedana. Moze cos sie zmieni / zmienilo bo to byly dla mnie najgorsze roboty - w sensie wsparcie serwisowe. Kilka dobrych lat temu nie moglem sie doprosic serwisu i do dzis stoja u mnie dwa roboty od nich nie uruchonione.

Na temat USA to mozna gadac i gadac. To madry kraj, dzieki ciaglym wojna zarabiaja duza kase. A polacy zamiast swoja bron produkowac to wola kupowac od amerykanow. W razie czego amerykanie naciskaja guzik i f16 spadaja na ziemie.... Tak bylo w iranie czy gdzies. tam.
 
Do góry