Hobbit

spinacz66

New member
Bez reklam
kabel czasem nie jest walnięty sprawdzałeś go na inny sprzęcie?w ampku dobrze wybierasz input dla optyka?
 
Ostatnia edycja:

kryzys13

New member
Sprawdzę jeszcze raz ale jak podłączyłem bezpośrednio optykiem ps3 do amplitunera a HDMI obraz do tv to jest ok.
Zauważyłem że jak jest dźwięk z konsoli do tv przez HDMI to na konsoli jest ścieżka 2.0 nawet jak zaznaczam DDG 5.1. Jak będę w domu wrzucę fotkę ekranu.
 

kryzys13

New member
Problem rozwiązany. Konsola połączona bezpośrednio z ampli optykiem i DTS działa, ciekawe dlaczego przez tv nie działało.
 

Rafal7

Banned
Problem rozwiązany. Konsola połączona bezpośrednio z ampli optykiem i DTS działa, ciekawe dlaczego przez tv nie działało.

I to jest prawidłowe połączenie, podając dźwięk 5.1 do tv po Hdmi a z tv Optykiem do amplitunera to zawsze uzyskamy 2.0
Tv zawsze degraduje dźwięk do postaci 2.0 czyli stereo.
Dźwięk 5.1 na wyjściu optycznym tv uzyskasz gdy odtwarzasz film z usb lub oglądasz stacje ze ścieżka 5.1 z wbudowanych tunerów w tv.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Ostatnio porównałem dwa filmy miedzy DST-MAHD a DTS(wszytko w5.1) jak dla mnie oszałamiającego efektu wow nie ma jakoś nie wbiło mnie w fortel oczywiście przy tym samym volumie DTS-MA jest głośniejszy bardziej szczegółowy i dynamiczniejszy.Teraz Mam zamiar kupić na BD Hostela i porównać go z DTSMA ze ścieżką PCM(LPCM) bo hostel jest w niej nagrany mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio porównałem dwa filmy miedzy DST-MAHD a DTS(wszytko w5.1) jak dla mnie oszałamiającego efektu wow nie ma jakoś nie wbiło mnie w fortel oczywiście przy tym samym volumie DTS-MA jest głośniejszy bardziej szczegółowy i dynamiczniejszy.Teraz Mam zamiar kupić na BD Hostela i porównać go z DTSMA ze ścieżką PCM(LPCM) bo hostel jest w niej nagrany mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej

Zgadzam sie to nie jest tak ze kazde wydanie jest masakra w porownaniu do zwyklego dolby digital 5.1 ale jednak w wiekszosci wypadkow dziala to lepiej i wieksza jest radosc z ogladanego filmu czy koncertu////a juz nei wspomne o tak dobrze nagranym dzwiekowo filmie jak wlasnie hobbit.. Powiem szczerze ze w polksim dubbingu ja bym nawet nie wyrobil zeby to obejrzec... to chyba jeden z najgorszych dubbingow jaki ogladalem - chyba ze w II cz. jest lepszy niz w tej co byl w I cz.
 
Do góry