Hobbit

spinacz66

New member
Bez reklam
Słyszałem że tak sobie zastrzegł po śmierci :grin:.Straszne zwłaszcza Jak się popije i literki się zlewają nawet okulary nie pomagają :grin:
 

spinacz66

New member
Bez reklam
ale film straszny dla mnie nie wojna to wojna lubię jak mięso lata chyba że straszne że zasnąłem zdarza się:grin: szeregowiec tak mi chodziło o kubrika fmj
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wersja reżyserska będzie dłuższa o 25min dodatkowego materiału ,którym towarzyszyć będą nowe kompozycje muzyczne stworzone Howarda Shorea.Co ciekawe Jackson poinformował ,że trzecia część zmieniła będzie mieć nową nazwę "The Hobbit: The Battle of the Five Armies".

Trzeci "Hobbit" już zmienił tytuł - Filmweb

Spinacz jak Ty to rozumiesz ? 25 min film bedzie dluzszy Hobbit II w rozszerzonej wersji? Bo dodatkow to mysle ze bedzie wiecej o 1 plyte... a nie 25 min... bo jesli tak to chyba srednio oplaca sie kupowac te rozszerzona wersje jesliby film trwal tyle samo, a dodatkow byloby wiecej zaledwie o 25 min wiecej... chyba ze cena bedzie podobna. W sieci szukalem na ten temat jakis wiadomosci ale niestety nic nie znalazlem..
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Spinacz jak Ty to rozumiesz ? 25 min film bedzie dluzszy Hobbit II w rozszerzonej wersji? Bo dodatkow to mysle ze bedzie wiecej o 1 plyte... a nie 25 min... bo jesli tak to chyba srednio oplaca sie kupowac te rozszerzona wersje jesliby film trwal tyle samo, a dodatkow byloby wiecej zaledwie o 25 min wiecej... chyba ze cena bedzie podobna. W sieci szukalem na ten temat jakis wiadomosci ale niestety nic nie znalazlem..


Wiesz ja myślę po tej wypowiedzi z webfilmu,że film w wersji reżyserskiej wydaniu będzie trwał tyle samo a dodatkowego materiału będzie tylko 25min ja to tak odczytuję.News jest tylko na Webfilmie sam Jackson tak powiedział a dodatkowa płytka będzie z tymi kompozycjami muzycznymi czyżby nowy soundtrack
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz ja myślę po tej wypowiedzi z webfilmu,że film w wersji reżyserskiej wydaniu będzie trwał tyle samo a dodatkowego materiału będzie tylko 25min ja to tak odczytuję.News jest tylko na Webfilmie sam Jackson tak powiedział a dodatkowa płytka będzie z tymi kompozycjami muzycznymi czyżby nowy soundtrack

Wlasnie ja tez tak zrozumialem i nie chcialbys zobaczyc mojej miny :-(, choc mam po cichu nadzieje ze dodatkow to wlasnie powinno byc o 1 plytke wiecej - dlatego tak napisalem wyzej..
Osobiscie mi plyta z soundtracami to nie potrzebna jest, ja wole wiecej dodatkow i o tym jak film byl krecony i pare min samego filmu wiecej tez by sie przydalo... bo na pewno za 25 min piosenek nie zaplace wiecej o 50 zl.. niech zapomna ...a i nie wspomnialem dla okladki :)
 

Rafal7

Banned
Lolek126

Pytanie do Ciebie, włączyłem Hobbita o którym tu mowa, odpaliłem go z dysku na Bd dźwięk 7.1 po Hdmi do amplitunera Dts Hd MA.
Wszystko ładnie pięknie do momentu gdy dźwięk jest przesyłany poniżej 6000kbps, jeżeli wzrosnie powyżej 6000 kbps to się tnie dźwięk, próbowałem na trzech kablach Hdmi i to samo , oczywiście kable Taniocha.
W czym leży wina , w kablach?
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
dysku pod usb odpalałeś jeśli tak moim mi się zdaję,że złącze usb może mieć ograniczenie w przepustowości bitów że tnie podobnie dawno temu miałem tak w dvd tnie albo obraz albo dźwięk
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Tak dysk po Usb, ale Hobiita pierwsza część w niektórych momentach birate video pokazuje ponad 40 Mbps a średnio ponad 30 Mbps.
Zmieniłem w Bd w menu dźwięku na Pcm i już nie tnie, tylko tyle że wyświetla się multi chanel input na amplitunerze.
Mi się wydaje ze Hdmi w ampli ma ograniczenia bo to wersja 1.3 a w bd 1.4
 
Do góry