Hobbit

halcho

New member
Można już kupić ten film. Do wyboru jest m.in. wydanie na 2 płytach BD (2D) i na 4 płytach BD (w tym 2 płyty to film w 3D a trzeci dysk to 2D) . I tu mam pytanie: czy w obu wydaniach film w wersji 2D jest taki sam, tzn. czy w wydaniu na 2 BD film jest na dwóch płytach a w drugim przypadku tylko na jednej? Pytam bo na wersję 4BD jest promocja i cena niewiele różni się od tej z 2BD.
 

NormanES

New member
8 listopada Galapagos wypuszcza wersję rozszerzoną Hobbita. Będzie 5 płytowa 3D + 2D + dodatki, samo 2D + dodatki, oraz trzecia wersja 5 x DVD. Niestety doda ne zostanie tylko albo aż 13 minut. Dla fanów serii i Tolkiena pozycja obowiązkowa.
Niestety nie pomyślałem bo wstrzymałbym się z zakupem wersji 4 - płytowej która teraz jest w obiegu, zwłaszcza że mam serię WP też rozszerzoną no ale właśnie tak się teraz robi kasę, bo tej pozycji nie przegapię.

Całość tutaj:
FilmyFantastyczne.pl: Nadciąga rozszerzona edycja pierwszego "Hobbita"
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
8 listopada Galapagos wypuszcza wersję rozszerzoną Hobbita. Będzie 5 płytowa 3D + 2D + dodatki, samo 2D + dodatki, oraz trzecia wersja 5 x DVD. Niestety doda ne zostanie tylko albo aż 13 minut. Dla fanów serii i Tolkiena pozycja obowiązkowa.
Niestety nie pomyślałem bo wstrzymałbym się z zakupem wersji 4 - płytowej która teraz jest w obiegu, zwłaszcza że mam serię WP też rozszerzoną no ale właśnie tak się teraz robi kasę, bo tej pozycji nie przegapię.

Całość tutaj:
FilmyFantastyczne.pl: Nadciąga rozszerzona edycja pierwszego "Hobbita"

Ja pomyslalem i wstrzymalem sie z zakupem i czekam wlasnie na rozszerzona wersje nawet jesli bedzie to tylko 13 min :) WP tez mam rozszerzona wersje i wlasnie przy ostatniej czesci jestem... :) same dodatki to super sprawa i warto obejrzec dla kogos kto lubi ten film a jest co poogladac...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale to dobre jeszcze 2 lata kolego ....troszke dlugo;_) a opakowanie najmniej istotne , wazniejsze jest to co w opakowaniu :)
 

NormanES

New member
Dokładnie j/w.
Zresztą a ile się nie mylę to np. 5- dyskowe wydanie WP zakupione oddzielnie było tożsame jeżeli chodzi o zawartość co wydanie kolekcjonerskie. Różniło się tylko opakowaniem itp.
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Nie chodzi mi wyłącznie o opakowanie. Drażni mnie dawkowanie przez wydawców 15 wersji tego samego produktu. Nie pali mi się. Pewnie przyjdzie mi poczekać więcej niż 2 lata, ale nie będę po kolei kupował każdej części.
 

Pietruszex

New member
Nie chodzi mi wyłącznie o opakowanie. Drażni mnie dawkowanie przez wydawców 15 wersji tego samego produktu. Nie pali mi się. Pewnie przyjdzie mi poczekać więcej niż 2 lata, ale nie będę po kolei kupował każdej części.

Widać że nie jesteś fanem ;) . Ja jako fan Tolkiena, ja to wydanie na Blu-Ray muszę mieć już od razu i nie wytrzymałbym dwa lata czekając ;p . Poza tym mają jeszcze dać do tego wydania jakąś figurkę ale nie wiem czy to będzie w polskim wydaniu ;/ .
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Widać że nie jesteś fanem ;) . Ja jako fan Tolkiena...[ciach]
Poza tym mają jeszcze dać do tego wydania jakąś figurkę ale nie wiem czy to będzie w polskim wydaniu.
Pochopne wnioski wyciągasz Waszmości. Jestem wielkim fanem Tolkiena od bardzo dawnych czasów. Przeczytałem wszystkie książki po kilka razy, w tym "Władcę Pierścieni" w obu tłumaczeniach. Mam m.in. kolekcjonerskie wydanie książki z imiennym certyfikatem własności. Film "Władcę Pierścieni" kupowałem właśnie w częściach gdy ukazywały się na DVD. Każda część z osobną figurką. Teraz patrzę na te 13 krążków DVD i się zastanawiam, czemu to nie jest Blu-Ray.
 

Pietruszex

New member
Pochopne wnioski wyciągasz Waszmości. Jestem wielkim fanem Tolkiena od bardzo dawnych czasów. Przeczytałem wszystkie książki po kilka razy, w tym "Władcę Pierścieni" w obu tłumaczeniach. Mam m.in. kolekcjonerskie wydanie książki z imiennym certyfikatem własności. Film "Władcę Pierścieni" kupowałem właśnie w częściach gdy ukazywały się na DVD. Każda część z osobną figurką. Teraz patrzę na te 13 krążków DVD i się zastanawiam, czemu to nie jest Blu-Ray.

Dobrze, dobrze przepraszam myliłem się. W takim razie gratuluję cierpliwości, ja jak już mówiłem takiej cierpliwości nie mam i od razu zamawiam w pre-orderze.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie j/w.
Zresztą a ile się nie mylę to np. 5- dyskowe wydanie WP zakupione oddzielnie było tożsame jeżeli chodzi o zawartość co wydanie kolekcjonerskie. Różniło się tylko opakowaniem itp.

Dokladnie jest to samo - ja mam takie wydanie a moj kolega ma wlasnie z ta okladka i wszystko jest to samo, wiec ja tez zamawiam hobbita rozszerzonego jak tylko sie pojawi...
 

adarkar

New member
Pochopne wnioski wyciągasz Waszmości. Jestem wielkim fanem Tolkiena od bardzo dawnych czasów. Przeczytałem wszystkie książki po kilka razy, w tym "Władcę Pierścieni" w obu tłumaczeniach. Mam m.in. kolekcjonerskie wydanie książki z imiennym certyfikatem własności. Film "Władcę Pierścieni" kupowałem właśnie w częściach gdy ukazywały się na DVD. Każda część z osobną figurką. Teraz patrzę na te 13 krążków DVD i się zastanawiam, czemu to nie jest Blu-Ray.

Mam tak samo.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Teraz juz wiadomo jest ze jak wyjdzie kolejny hobbit to trzeba poczekac te 4-5 miesiecy na rozszerzona wersje..
 
Do góry