Hobbit: Desolation of Smaug Blu-Ray 7 Kwietnia 2014 Premiera UK

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeden z kolegów wrzucał kilka stron wcześniej (tylko jeszcze dostawa)

Hobbit Pustkowie Smauga: Wydanie Rozszerzone [2 Blu-ray 3D + 3 Blu-ray] - Sklep BlueDvd.pl

W niektórych sklepach to wydanie chodzi po ponad 2 stówki...

Ja też wrzucałem te pozycję z tego sklepu. Ale żeby nie było kosztów przesyłki można zamówić 2 sztuki tego filmu i wyjdzie po 180 . Nawet za pobraniem będzie tyle samo. Więc jak ktoś z Wawy jest to można się umawiać na coś takiego. :) Chyba że coś jeszcze w Wawie będzie w tej cenie... Ultima coś drogo bo na wejście 195 :-(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W merlinie ogłupieli 220 zł za 3d wydanie to w Empicu nawet taniej:) chyba że dla podpuchy dali żeby później zmniejszyć na 199 co i tak jest drogo. Coś w merlinie dziadostwo zaczyna się szerzyć...
 

Remipl

Member
filmy w sklepie Bluedvd.pl
Kod zniżkowy: bluedvd27xp
Rabat obowiązuje do 31.10.2014 roku
Hobbit Pustkowie Smauga: Wer. Rozszerzona 3D 161,99 zł
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
filmy w sklepie Bluedvd.pl
Kod zniżkowy: bluedvd27xp
Rabat obowiązuje do 31.10.2014 roku
Hobbit Pustkowie Smauga: Wer. Rozszerzona 3D 161,99 zł

Dobra wiadomość KOlego....

Ja już zamówiłem i do tego postanowiłem z żoną zrobić wcześniej walentynki ( na na 14 lutego miała kupić mi Transów 4 w 3d ) to teraz zamówiłem obydwa , szkoda tylko że na Hobbita trzeba będzie czekać miesiąc ( bo Transy 26.11 wychodzą więc wysyłka będzie po tym terminie) ale byłem w kinie to przeżyje..
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Może saturn zrobi taką promocję jak w przypadku NOE ;)
A tak serio, to teraz min. w empku jest po 200 zł, a czasem zdarzają się jakieś dodatkowe promocje. Wygodne jest to, że dostawa za free... a i tak najbardziej wkurzające jest to, że w u nas najdrożej w Europie, ubodzy Anglicy mogą kupić za 100 zł (w przeliczeniu)...

ps. Lolek, Narnia już w komplecie :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może saturn zrobi taką promocję jak w przypadku NOE ;)
A tak serio, to teraz min. w empku jest po 200 zł, a czasem zdarzają się jakieś dodatkowe promocje. Wygodne jest to, że dostawa za free... a i tak najbardziej wkurzające jest to, że w u nas najdrożej w Europie, ubodzy Anglicy mogą kupić za 100 zł (w przeliczeniu)...

ps. Lolek, Narnia już w komplecie :)

Niestety my bogaci jesteśmy nas stać a Anglików nie :) Myślę że w Saturnie będzie na początek około 200 zl.. Potem czasem można promocje złapać ale generalnie Hobbit i WP trzymają cenę w saturnie czy MM.
 

NormanES

New member
Na empik.com wrócił kod rabatowy 20% (fsjg11).Choć musiałem założyć drugie konto żeby "wszedł". Po rabacie wychodzi 111zł za 2D.
Dodatkowo karta z millennium która zwraca 5% wartości zakupów w empiku, promocja na 500pkt Payback, no i mamy już coś koło 100. Nie jest to może super cena ale na premierę i ciśnieniu ok.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Na empik.com wrócił kod rabatowy 20% (fsjg11).Choć musiałem założyć drugie konto żeby "wszedł". Po rabacie wychodzi 111zł za 2D.
Dodatkowo karta z millennium która zwraca 5% wartości zakupów w empiku, promocja na 500pkt Payback, no i mamy już coś koło 100. Nie jest to może super cena ale na premierę i ciśnieniu ok.
Dzięki, działa. Wyszło 163,19 :)
oczywiście za wersję 3D extended ;)
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
The Hobbit: The Desolation of Smaug - Extended Edition (3D +2D Blu-ray SteelBook)
Na Rynek UK

915rLgKG-SL._SL750_.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam u nas jak zwykle ludzie nie mają wyboru jeśli chodzi o wydanie... W Anglii nie dość że taniej wychodzi to jeszcze mają wybór.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Moja przesyłka już dotarła :)
Wszystko fajnie, ale niestety z pasami. Szkoda, że nie zrobili choćby jak w NOE.

Co do kwestii technicznych, to tak jak w przypadku 1 cz. obraz żyleta, dźwięk bardzo dobry. Obejrzę z dzieciakami w weekend to napiszę więcej, ale po kilkunastu minutach i kilku scenach jestem bardzo zadowolony :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Moja przesyłka już dotarła :)
Wszystko fajnie, ale niestety z pasami. Szkoda, że nie zrobili choćby jak w NOE.

Co do kwestii technicznych, to tak jak w przypadku 1 cz. obraz żyleta, dźwięk bardzo dobry. Obejrzę z dzieciakami w weekend to napiszę więcej, ale po kilkunastu minutach i kilku scenach jestem bardzo zadowolony :)

To super weź porównaj do I cz hobbita jeśli chodzi o techniczne sprawy i o 3d coś napisz :) ... a co do pasów to ja osobiście dołożyłbym nawet 100 zł żeby był hobbit bez pasów - to jest bolączka te zapyziałe pasy... Dlatego mówię katastrofalny błąd zrobiłem że nie kupiłem 65 cali a właściwie że za mało nałgałem na żonę, bo teraz sama mówi że 65 cali mogłoby być... A tak trzeba kilka lat się pomęczyć na 55 calach ... Współczuje wszystkim którzy oglądają filmy na jakiś 40 czy 46 calach bo odjąć na pasy to szkoda gadać...Ale niektórzy nie bardzo nawet mogą zmieścić większych tv więc nie ma wyboru..
 

dupcengier28

New member
To super weź porównaj do I cz hobbita jeśli chodzi o techniczne sprawy i o 3d coś napisz :) ... a co do pasów to ja osobiście dołożyłbym nawet 100 zł żeby był hobbit bez pasów - to jest bolączka te zapyziałe pasy... Dlatego mówię katastrofalny błąd zrobiłem że nie kupiłem 65 cali a właściwie że za mało nałgałem na żonę, bo teraz sama mówi że 65 cali mogłoby być... A tak trzeba kilka lat się pomęczyć na 55 calach ... Współczuje wszystkim którzy oglądają filmy na jakiś 40 czy 46 calach bo odjąć na pasy to szkoda gadać...Ale niektórzy nie bardzo nawet mogą zmieścić większych tv więc nie ma wyboru..
nie tyle zapyziałe pasy, co większość telewizorów ma ekran w formacie 16:9 tj. 1.78:1 a filmy kinowe są wydawane w większości w formacie 21:9 tj. 2.35/2.40:1 nieliczne w 1.85:1, jedyne wyjście to zakup tv w natywnym formacie kinowym 21:9 bądź projektora....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ewentualnie monitora 21:9 (jak ktoś ogląda przy biurku) lub większy tv.
Ja osobiście wolę format 21:9, także na swoim tv. Bardziej "kinowe" wrażenia. Najlepszy oczywiście będzie projektor z borderami i 21:9.
Ps. W Hobbicie jaka jest ścieżka, 5.1 czy 7.1?
 

Henry

Active member
Bez reklam
DTS M HD 7.1
Co do formatu, to ja mam jeszcze projektor i ekran jakieś 100'' więc tragedii nie ma, ale w dobie TV 16:9 fajnie jakby była możliwość wyboru wersji...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdyby była możliwość wyboru wersji formatu, to zawsze jedno byłoby kosztem drugiego. 16:9 ścięte po bokach, lub 21:9 ścięte góra/dół.
Szkoda, że wypożyczalnie padły. Chętnie bym przetestował, chociażby jakość audio.
 
Do góry