HiMedia Q10 Pro - wszystko o odtwarzaczu

Henry

Active member
Bez reklam
Lipa Panie...bez 4K i HDR?
:D
U mnie się rozpakowuje jeszcze... Robiłeś przez recovery mode czy czy z poziomu update w ustawieniach?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Robiłem guziczkiem z tyłu.
Jutro się więcej pobawię, ale fakt Tidal bez 4k :)
Apka się pikseluje na HiMedia, ale odtwarza hifi czego nie uświadczyłem w apce na samsungu tizen, chociaż na tizenie nie ma pikselozy.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kirek
To potwierdzam, Tidal działa, wydaje mi się, że soft jest szybszy niż oryginalny. Szkoda że sacd.iso nadal brak wsparcia.
 

Prze87mo

New member
Jestem Szczesliwym Posiadaczem Himedi q10pro i mam pytanie do Panstwa co prawda podlaczylem go bezposrednio do Projektora i czekam na amplituner z Atmosem. ale mam problem z Dzwiekiem chodzi o to ze dzwiek np w Transformersach jest, ale Niemiecki..;// Pomimo ze ustawilem Ensglish True HD 7.1 w Zakladce AUDIO. nadmienie ze na innym filmie z tym formatem audio jest ok tylko na Transformersach tak mam . Sprawdzalem na PC z powerdvd i wszystko dzialalo english to english.. Nie wiem o co chodzi bawilem sie tez ustawieniami output w himedi ale nic nie pomoglo . Wrappera tez mam zainstalowanego. nie uzywam KODI tylko wewnetrzny odtwarzacz Multimedialny. Jakies sugestie, pomoc? Moze to wina ze AMplitunera nie mam? No ale zeby jezyk zmienil?;/ (w himedi jezyk mam ustawiony na Polski i Angielski)
 

jaco.37

Member
Bez reklam
W temacie o Nvidia Shield poruszono temat skórek do Kodi. Choć Kodi bardzo rzadko używam to i tak postanowiłem że trochę "przybajerzę" to całe Kodi. Zainstalowałem AEON MQ 7 no i powiem że jest całkiem fajny.
Instalacja z 15min ,jest dziecinnie prosta.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja poruszyłem bo spodobał mi się widok głównego ekranu u armaniga, w sensie okładki filmów, dalej opisy itd. Jak ktoś ma jakieś porady to proszę pisać.
 

P-U-M-A

New member
Takie zapytanie dla użytkowników odtwarzacza. Mam problem z kopiami zapasowymi filmów 4K które mają powyżej 65gb.

Himedia tnie filmy a Telewizor LG B8 bez problemu odtwarza się przez swój wewnętrzny odtwarzacz.

Filmy umieszczone na dysku sieciowym. Czy wychodzi na to że Himedia ma zbyt słaby procesor bo trochę kijowo że nie odpala wszystkich filmów.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kolego ja mam filmy 4k po 90gb i odtwarza płynnie. Skoro masz na dysku sieciowym filmy to coś z przesyłem szwankuje.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
To coś zamula Ci player w takim razie. Ja nie miałem na nim nigdy problemów z zacinaniem materiału. Nawet kiedyś pobierałem kilka jellyfish z największym bitrate żeby sprawdzić czy himedia da radę i dawał:)
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Takie zapytanie dla użytkowników odtwarzacza. Mam problem z kopiami zapasowymi filmów 4K które mają powyżej 65gb.

Himedia tnie filmy a Telewizor LG B8 bez problemu odtwarza się przez swój wewnętrzny odtwarzacz.

Filmy umieszczone na dysku sieciowym. Czy wychodzi na to że Himedia ma zbyt słaby procesor bo trochę kijowo że nie odpala wszystkich filmów.

Mi żadnych filmów w 4K nie tnie.
 

sorensen

New member
cześć :) juz prawie zdecydowałem się na zakup himedii ale przeczytałem że obcina w czasie oglądania ostatnią linijkę napisów. Ja oglądam tylko filmy z napisami i chciałbym zapytać czy tak jest do nadal?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Widziałem takie wpisy, że niby obcina aczkolwiek nie doświadczyłem tego u siebie ani na OFW ani na Custom, a też oglądam filmy tylko z napisami.
 

sorensen

New member
:)

dzięki :) a czy uważacie że zakup myszy air znacznie poprawi użytkowanie ? Czy brak przycisku stop na pilocie jest uciążliwy? Do tej pory używam medera 600 tam przycisk stopu jest.
 
Ostatnia edycja:
Do góry