HD w UPC

biopal123

New member
piskorski napisał:
Jakimi 4 ?
TVNHD, TVSHD, NGHD, HistoryHD, PolsatSportHD, Canal+SportHD, Canal+FilmHD, HBOHD.
Czyli 8 programow.
ale duzo..... he he.np siec vectra ma juz 12 kanalow hd a upc dodala od momentu staru cyfry zaledwiwe jakas silesie hd ,zero rozwoju cyfry,zenada...
 

actchris

New member
piskorski napisał:
Jakimi 4 ?
TVNHD, TVSHD, NGHD, HistoryHD, PolsatSportHD, Canal+SportHD, Canal+FilmHD, HBOHD.
Czyli 8 programow.

hdkabel.jpg



Tak masz rację że jest całe 8 kanałów ale w pakiecie bez C+ i HBO jest już tylko 5 kanałów......
 

Wru

New member
marco1445 napisał:
Witam
26 września kończy mi się umowa.Jakieś 2 tygodnie temu zadzwonili do mnie z UPC i zdecydowałem się na przedłużenie umowy.Moje pytanie dotyczy internetu ,który pierwotnie miał być przyspieszony do 15 mb ,ale w związku z przyspieszeniem internetu w UPC teraz moje łącze powinno być przyspieszone do 25 mb.Czy będe miał po 26 września 15 mb czy 25mb?

A czy podpisalej juz jakies dokumenty? Ja nie to nie bedzie zadnego problemu. Chociaz nawet jesli podpisales, to powinni Ci zmienic na szybszy...
Jedno jest pewne - musisz do nich zadzwonic i sie upomniec :D
Mowisz grzecznie jaka jest sytuacja i prosisz o przyspieszenie do obecnych warunkow. No bo umowa konczy sie 26go i wtedy decydujesz sie przedluzyc na nowe warunki...

Napisz czy sie udalo :wink:
 

joshua

New member
actchris napisał:
Ja obecnie mam umowę bezterminową i jakbym chciał przejść na nowe prędkości to wymuszą mi terminową ??

A czemu by mieli zmuszać? :)
Jeśli korzystasz z > 1 usługi to opłaca Ci się wziąć umowę terminową, bo gdy np. kupując 3 usługi najtańszą dostajesz gratis NA ZAWSZE (również po tym jak zakończy się umowa terminowa). No chyba że zakładasz że będziesz od nich za chwilę uciekał, to wtedy zupełnie inna sprawa...
 

joshua

New member
actchris napisał:
hdkabel.jpg

Tak masz rację że jest całe 8 kanałów ale w pakiecie bez C+ i HBO jest już tylko 5 kanałów......

Raczej 4, bo trudno uznać TV Silesia za coś innego niż zapchajdziurę ;) Szkoda że nie ma żadnych filmowych HD, to by było faktycznie jakąś miłą odmianą - póki co w zasadzie pozostaje TVN HD i NG HD (ja akurat sportu nie lubię)
 

actchris

New member
joshua napisał:
A czemu by mieli zmuszać? :)
Jeśli korzystasz z > 1 usługi to opłaca Ci się wziąć umowę terminową, bo gdy np. kupując 3 usługi najtańszą dostajesz gratis NA ZAWSZE (również po tym jak zakończy się umowa terminowa). No chyba że zakładasz że będziesz od nich za chwilę uciekał, to wtedy zupełnie inna sprawa...

Mam TV MAX HD + NET więc już dwie usługi mam a na Telefonie mi nie zależy .... no cóż zostaje tel do BOK i zobaczymy co powiedzą ....
 

denon72

New member
joshua napisał:
Raczej 4, bo trudno uznać TV Silesia za coś innego niż zapchajdziurę ;) Szkoda że nie ma żadnych filmowych HD, to by było faktycznie jakąś miłą odmianą - póki co w zasadzie pozostaje TVN HD i NG HD (ja akurat sportu nie lubię)
A ja miałem przez rok Aster HD i zrezygnowałem i jestem w UPC teraz i nie pokusiłem sie o HD.MTV to ciągłe powtórki,Lux TV to te same obrazy pięknych mieszkań,Discovery jeszcze rok temu,to piękne krajobrazy z lotu ptaka ,a jak zmienili logo to prawie takie same programy jak normalne Discowery programy z cyklu"Jak to jest zrobione,jedynie Eurosport to jest program wart i szkoda ze go nie ma w ofercie uPC.Pakiet 8 programów bez C+ i HBO kosztował 20zł.Całość z Cyfrówką 95zł.ale tu jest prawie 30programów więcej i to nie takich zapchaj dziure,tak że nie ma co wybrzydzać.Wszyscy czekaj na nowe programy ale jakie.....Viasat History,kiedys był w Aster i program wart,a inne Filmboxy to kicha,jedynie TVP HD które było 5 miesięcy ,TVP Historia i TVP Sport tym przebija Aster UPC i to sa chyba jedyne programy których brak
 
Ostatnia edycja:

marco1445

New member
Wru napisał:
A czy podpisalej juz jakies dokumenty? Ja nie to nie bedzie zadnego problemu. Chociaz nawet jesli podpisales, to powinni Ci zmienic na szybszy...
Jedno jest pewne - musisz do nich zadzwonic i sie upomniec :D
Mowisz grzecznie jaka jest sytuacja i prosisz o przyspieszenie do obecnych warunkow. No bo umowa konczy sie 26go i wtedy decydujesz sie przedluzyc na nowe warunki...

Napisz czy sie udalo :wink:

Udało się ,ale kosztowało mnie to jednorazową opłate 50zł.Tłumaczyli to ,że kiedy 8 września zdecydowałem się na przedłużenie umowy biorą pod uwagę oferte z tamtego dnia pomimo ,że przyspieszenie miało nastąpić 26 września.
 

Szekspir

New member
marco1445 napisał:
Udało się ,ale kosztowało mnie to jednorazową opłate 50zł.Tłumaczyli to ,że kiedy 8 września zdecydowałem się na przedłużenie umowy biorą pod uwagę oferte z tamtego dnia pomimo ,że przyspieszenie miało nastąpić 26 września.

Miałem ten sam problem. Kobieta z UPC poinformowała mnie, że przez telefon zawarłem z nimi umowę przed wprowadzeniem nowych transferów. Mianowicie zmieniałem całą umowę wczoraj. Dokupiłem drugi dekoder. Zarządałem rozmowy z kierownikiem. Godzinę później zadzwoniła do mnie inna kobieta i powiedziała ze przyspieszenie net.a mam za darmo a coś takiego jak zawarcie umowy przez telefon nie istnieje. Widzę, że UPC tak pogrywa z wieloma osobami..
Dostałęm nowy dekoder Cisco i już zauważyłem kilka minusów.
- Gdy wchodzę w przewodnik TV i chcę zobaczyć ulubione to "wywala" mnie z przewodnika.
- Wydaje mi się, że świeci w stanie standby dużo mocniej niz Philips
- Wczoraj pierwszy raz go urzywałem i zapauzowałem na polsacie ok 20stej i poszedłem się wykąpać i przygotować do oglądania. Opóźnienie było ok 50min. Co jakiś kwadrans był zanik głosu. I nie wiem czy to polsat wczoraj miał jakieś problemy czy dekoder. (dzwięk mam przez optyczne złącze połączone ze wzmacniaczem.)

Co ciekawe nowe dekodery Cisco maja gniazdka ethernet, monter powiedział mi że w niedługiej przyszłości mają zastąpić modemy.
Trochę mi to pogmatwało sprawę bo skończyłem remont i ciągnięcie skrętki od telewizora do komputera jest na chwilę obecną nie wykonalne.

Co do nowych kanałów HD monter nie umiał mi nic powiedzieć.

Dowiedziałem się natomiast, że UPC już planuje kolejne podniesienie prędkości netu. między innymi opcja student ma mieć 5 mb/s

Trochę się rozpisałem
 

mtbiker

New member
Szekspir napisał:
Dowiedziałem się natomiast, że UPC już planuje kolejne podniesienie prędkości netu. między innymi opcja student ma mieć 5 mb/s
Ooo! Byłoby świetnie. Znasz jakiekolwiek szczegóły na ten temat? Jestem tuż przed montażem i nie chcę wywalać kasy.
I przy okazji - z Twojej wypowiedzi wynika, że Cisco to nieporozumienie. Czekać na inny dekoder? Prosić o Philipsa?
Ech... człowiek czeka, liczy na progres, a tu wszystko nie tak!
 
Ostatnia edycja:

Szekspir

New member
mtbiker napisał:
Ooo! Byłoby świetnie. Znasz jakiekolwiek szczegóły na ten temat? Jestem tuż przed montażem i nie chcę wywalać kasy.
I przy okazji - z Twojej wypowiedzi wynika, że Cisco to nieporozumienie. Czekać na inny dekoder? Prosić o Philipsa?
Ech... człowiek czeka, liczy na progres, a tu wszystko nie tak!

Nic nie szkodzi jeżeli pociągniesz skrętkę pod podłogą, zawsze możesz się w ten sposób zabezpieczyć..

A z dekoderem źle mnie zrozumiałeś.
Nie nie nie..
Nie piszę, że to nie porozumienie...
Co się tyczy tego dzwięku nie wiem.. muszę troszkę więcej pooglądać tv narazie nie mam zabardzo czasu. Pozatym to jest nowość i pewno z czasem dopracują software do perfekcji. Z tego co wiem dekoder sam sie aktualizuję.

Do plusów należy zaliczyć ciszę =)

A i Philips mi się bardziej podobał z wyglądu ;)
 

actchris

New member
A mi zwiesił się wczoraj dekoder po raz kolejny, jest tylko EPG (tak to się nazywa ??) i Dźwięk, trzeba było wyciągać wtyczkę .... szkoda że musiałem siedzieć bez TV godzinę bo coś się nagrywało .....

Ciekawe czy jak bym zgłosił do BOK że tak się dzieje wymienili by na nowego Cisco .... hmmmmm nie wiem czy warto bo ten jest ładny :)
 

actchris

New member
http://media2.pl/media/56616-upc:-canalplus-i-hbo-za-darmo-do-konca-roku.html




UPC: Canal+ i HBO za darmo do końca roku

Łukasz Szewczyk, 24 września 2009, godz. 17:50


UPC Polska, największy polski operator telewizji kablowej, w ramach telewizji cyfrowej wprowadza nowe promocje na kanały premium. Klienci mogą liczyć na darmowy dostęp do programów Canal+, HBO i Cinemax nawet do końca 2009 roku. GA_googleFillSlot("media2_news_box");




W czwartek (24 września 2009 roku) UPC Polska wprowadziła do swojej oferty dwie nowe edycje promocji na kanały premium. W ramach oferty abonent otrzymuje darmowy dostęp do pakietu Canal+ lub/i HBO lub/i HBO MaxPak (długość okresu zależy od wybranej promocji), po którym opłaca promocyjny abonament.

Pierwsza wersja promocji skierowana jest dla nowych oraz obecnych klientów telewizji cyfrowej, którzy nie korzystają z pakietów premium w UPC. Posiadacze standardowych dekoderów wybrane pakiety premium mogą oglądać za darmo do 31 października 2009 roku, z kolei posiadacze dekoderów z nagrywarką lub/i HD darmowy dostęp do pakietów otrzymują do końca 2009 roku (31 grudnia 2009 roku).

Po tym okresie klienci płacą promocyjny abonament: Pakiet HBO - 20 zł przez 10 miesięcy, Pakiet Canal+ za 25 przez 10 miesięcy, Pakiet HBO MaxPak - 30 zł przez 6 (dla posiadaczy dekoderów standardowych) lub 10 miesięcy (dla posiadaczy pozostałych dekoderów). Po promocyjnym okresie abonenci korzystają z pakietów w cenie zgodnie z cennikiem - istnieje także możliwość skorzystania z kolejnych promocji lub rezygnacja.

Przygotowano także promocję dla dotychczasowych abonentów kanałów premium w analogowej telewizji, którzy zdecydują się migrację do telewizji cyfrowej. Abonenci migrujący do cyfrowego Canal+ przez 12 miesięcy płacą promocyjny abonament w wysokości 25 zł (posiadacze dekoderów z nagrywarką lub/i HD do końca 2009 roku otrzymują darmowy dostęp do Canal+, od stycznia płacą 25 zł miesięcznie przez 10 miesięcy). Z kolei dla migrujących do cyfrowego HBO przygotowano promocyjną opłatę 25 zł miesięcznie przez 12 miesięcy, a dla decydujących się na HBO MaxPak przygotowano promocyjny abonament 30 zł przez 6 miesięcy.

Przypomnijmy, że Pakiet Canal+ w UPC Polska składa się z sześciu kanałów (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Sport2, Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD), Pakiet HBO z czterech (HBO, HBO2, HBO Comedy, HBO HD), a Pakiet HBO MaxPak z sześciu (HBO, HBO2, HBO Comedy, HBO HD, Cinemax, Cinemax 2). Kanały HD dostępne bez dodatkowych opłat dla posiadaczy dekoderów HD.
 

juzeg76

Member
actchris napisał:
A mi zwiesił się wczoraj dekoder po raz kolejny, jest tylko EPG (tak to się nazywa ??) i Dźwięk, trzeba było wyciągać wtyczkę .... szkoda że musiałem siedzieć bez TV godzinę bo coś się nagrywało .....

Ciekawe czy jak bym zgłosił do BOK że tak się dzieje wymienili by na nowego Cisco .... hmmmmm nie wiem czy warto bo ten jest ładny :)

wczoraj dokladnie mialem ten sam typ zwiechy czyli epg , czarny ekran i glos ......tez musialem wyjac wtyczke ....widac taki urok tego sprzetu , tyle mialem przez 9 miesiecy klopotow z cyfrowka ze szok a z analogiem przez 15 lat moze 2-3 awarie .......
 

Robkas

New member
actchris napisał:
A mi zwiesił się wczoraj dekoder po raz kolejny, jest tylko EPG (tak to się nazywa ??) i Dźwięk, trzeba było wyciągać wtyczkę .... szkoda że musiałem siedzieć bez TV godzinę bo coś się nagrywało .....


Ja miałem to samo i do tego dzis rano powtórka z rozrywki.
 

pafelek1

New member
Witajcie

Dziś miałem przyjemność rozmowy z konsultantem UPC gdyż nosze się z zamianą Aster na UPC. Temu Panu zadałem pytanie czy jest jakakolwiek szansa na poszerzenie oferty HD a to co usłyszałem dość mocno mnie zdziwiło ;-) a mianowicie, Pan odpowiedział na tak postawione pytanie że UPC bardzo by chciało to zrobić ale ...... nadawcy nie są przystosowani do wymogów UPC i "mają zbyt słaby jak na razie poziom jakości HD".... no cóż każda mniej lub bardziej "wyrafinowana" odpowiedz jest dobra aby zbyć "natręta", a wiec w tym przypadku mnie :rolleyes:

P.s

Jak Wy obecni już użytkownicy UPC widzicie zamianę ASTER na UPC ?
 
Do góry