HD w UPC

brodacz

Active member
Bez reklam
Co za brednie

mtbiker napisał:
Ooo! Byłoby świetnie. Znasz jakiekolwiek szczegóły na ten temat? Jestem tuż przed montażem i nie chcę wywalać kasy.
I przy okazji - z Twojej wypowiedzi wynika, że Cisco to nieporozumienie. Czekać na inny dekoder? Prosić o Philipsa?
Ech... człowiek czeka, liczy na progres, a tu wszystko nie tak!
Student nie zostanie podniesiony bo upc nie jest zainteresowana by stracić wizerunek najlepszego dostawcy internetu. Upc stawia na wymagających klientów a nie na dziadków, którzy chcą tylko sprawdzać pocztę. Poza tym to jest forum o TV HD więc przestańcie spamować o necie.
PS Jak wielokrotnie pisałem mam stały kontakt z pracownikiem upc i informacje jakie zamieszczałem na tym forum zawsze miały potwierdzenie w rzeczywistości (może czasem z lekkim opóźnieniem). Nie podpalajcie się więc nawiedzonymi tekstami agentów konkurencji, którzy celowo wprowadzają Was w błąd.
 

cooper69

New member
Jak wielokrotnie pisałem mam stały kontakt z pracownikiem upc i informacje jakie zamieszczałem na tym forum zawsze miały potwierdzenie w rzeczywistości (może czasem z lekkim opóźnieniem). Nie podpalajcie się więc nawiedzonymi tekstami agentów konkurencji, którzy celowo wprowadzają Was w błąd.

to rozumiem, że z kanałami (np. Eurosport HD) może się coś niedługo poprawi.

BARDZO MIŁO BY BYŁO :)
 

kristoff233

New member
Jaki dekoder lepszy Philips czy Cisco ?

Słyszałem, że na tym nowym dekoderze Cisco podczas nagrywania jednocześnie dwóch kanałów nie można oglądać równocześnie trzeciego kanału. Na Philipsie da się tak zrobić nawet nagrywając jednocześnie dwa kanały HD. Czy możecie to potwierdzić że ten Cisco ma ograniczoną funkcjonalność w stosunku do Philipsa ?

Proszę nie pisać odpowiedzi w stylu „po co nagrywać 2 programy jednocześnie i jeszcze dodatkowo oglądać inny …..”

Oczywiście Philipsy często się wieszają i za to ich nie lubię i pytanie czy te Cisco też się tak będą wieszać ale to dopiero okaże się za jakiś czas jak pobędą dłużej na rynku.

Pozdrawiam
Kris
 

zsoi3

New member
Bez reklam
kristoff233 napisał:
Oczywiście Philipsy często się wieszają i za to ich nie lubię i pytanie czy te Cisco też się tak będą wieszać ale to dopiero okaże się za jakiś czas jak pobędą dłużej na rynku.

Pozdrawiam
Kris

Mam Philipsa od 13 miesiecy - zawiesil (zresetowal) sie moze 2-3 razy.
 

zsoi3

New member
Bez reklam
nie wiem czy czytaliscie na sasiednim forum:

- nie ma mozliwosci wyboru dekodera HD przy podpisywaniu umowy: Philips czy Cisco
- Cisco nie ma mozliwosci - tak, jak ma taka mozliwosc Philips - nagrywania dwoch programow jednoczesnie przy jednoczesnym ogladaniu trzeciego

wszystko to wyglada tak jakbym chical podpisac umowe z operatorem komorkowym - oni daja mi sim'a i i go aktywuja ale nie moge wybierac aparatu. dostane to co oni uznaja za stosowne...:evil:
 

brodacz

Active member
Bez reklam
zsoi3 napisał:
nie wiem czy czytaliscie na sasiednim forum:

- nie ma mozliwosci wyboru dekodera HD przy podpisywaniu umowy: Philips czy Cisco
- Cisco nie ma mozliwosci - tak, jak ma taka mozliwosc Philips - nagrywania dwoch programow jednoczesnie przy jednoczesnym ogladaniu trzeciego

wszystko to wyglada tak jakbym chical podpisac umowe z operatorem komorkowym - oni daja mi sim'a i i go aktywuja ale nie moge wybierac aparatu. dostane to co oni uznaja za stosowne...:evil:
Niektórym ciężko dogodzić. Przypominam, ze Filipek na początku też nie miał takiej opcji. Doszła po wielu miesiącach z nowym softem. Poza tym telefon kupujesz na własność dlatego masz prawo wyboru. Tu kupujesz usługę nie sprzęt.
 

zsoi3

New member
Bez reklam
brodacz napisał:
Niektórym ciężko dogodzić. Przypominam, ze Filipek na początku też nie miał takiej opcji. Doszła po wielu miesiącach z nowym softem. Poza tym telefon kupujesz na własność dlatego masz prawo wyboru. Tu kupujesz usługę nie sprzęt.

skoro kupuje usluge - powinienem dostac usluge w postaci aktywnej karty kodowej. w sprzet zaopatrzylbym sie we wlasnym zakresie.
 

Wru

New member
Niestety tak nie jest.
Ja mialem instalacje wczoraj (mazowieckie) i przyniosl mi koles Philipsa. Powiedzial ze daja to co akurat na stanie jest.

Jako ciekawostka to zaczalem skakac po kanalach wieczorem i w godzine doprowadzilem dekoder do zwisu (standardowe CRM na wyswietlaczu). To chyba rekord - tylko ze nie ma sie z czego cieszyc :???:
 

brodacz

Active member
Bez reklam
zsoi3 napisał:
skoro kupuje usluge - powinienem dostac usluge w postaci aktywnej karty kodowej. w sprzet zaopatrzylbym sie we wlasnym zakresie.
Znaczy wolałbyś wydać 500 albo i więcej zeciaków niż dostać gratis sprzęt z dożywotnią gwarancją ?
 

juzeg76

Member
Witam mam pytanko odnosnie jakosci obrazu HD w UPC ... otoz czy obraz w jakosci HD ma taka lekka ze tak powiem "kaszke" tzn jakby taki lekki sniezek ....konkretny przyklad ogladajac transmisje z ME w siatkowce na PS HD szczegolnie widoczne w studio , czarne marynarki prezenterow zamaist byc czarne jak heban to widac na nich taka wlasnie kaszke , mniej jest to widoczne z daleka i na jasnym tle , takie same objawy zaobserwowalem podczas meczy ligi angielskiej na C+Sport HD (czarny plaszcz A Fergusona na zblizeniu tak wyostrzony ze tez widac ta "kaszke" )

Czy to normalny objaw ???
 

juzeg76

Member
misiaczekmarek napisał:
@juzeg76,

a jaki masz telewizor ? i z jakiej odległości oglądasz ?

37a656 mysle ze gdzies 2.5 m , ale skoro takie pytanie to widze , ze objaw normalny tylko kwestia odleglosci od tv ???.....to prawda z 4 m tego nie widze ....
 

AnTurek

New member
TVP SPort TVP HD

Już wkrótce możemy się spodziewać długo oczekiwanych kanałów TVP Sport oraz TVP HD a to za sprawą uruchomienia przekazu satelitarnego przez TVP.

http://media2.pl/media/56988-wiecej-tvp-hd-i-tvp-sport...-za-darmo.html

Okazuje się, iż to kwestie dodatkowej płatności były barierą nie do przejścia dla UPC. Teraz, gdy kanały te będą udostępnione bez kodowania, problem powinien zniknąć.
 
Ostatnia edycja:

biopal123

New member
AnTurek napisał:
Już wkrótce możemy się spodziewać długo oczekiwanych kanałów TVP Sport oraz TVP HD a to za sprawą uruchomienia przekazu satelitarnego przez TVP.

http://media2.pl/media/56988-wiecej-tvp-hd-i-tvp-sport...-za-darmo.html

Okazuje się, iż to kwestie dodatkowej płatności były barierą nie do przejścia dla UPC. Teraz, gdy kanały te będą udostępnione bez kodowania, problem powinien zniknąć.

nie tylko TVP SPORT dla UPC to bariera nie do przejscia,ta siec od dawna niepotrafi czy niechce wprowadzic zadnego konkretnego kanalu.zenada....
 
Do góry