Harman Kardon avr 370

astrajarek

New member
Power

Witam Panowie (AVR 370) po kalibracji jakie trzeba powrawki, brak mi jest tego POWER-A , glośniki jakieś wyciszone - jakie dodatkowe nastawy (najlepiej - krok po kroku - jestem żółty):-(
 

astrajarek

New member
TONE CONTROL= OFF
Czemu po kalibracji fronty sa large, a nie można zmienić ich i innych SMALL i tu może jest przyczyna
na moich FRONTACH FREQ. zakres 45-20.000Hz ,jak to wszystko ustawić:blagam:
 

astrajarek

New member
tzn. jak bedzie SUB to będzie możliwość ustawienia frontów i reszty na SMALL?(SUB JEST ALE OKAZAŁO SIĘ ŻE JEST TRAFIONY i konfiguracja go nie widzi:oops:)
 

astrajarek

New member
panowie -jakie volume do kalibracji? I JAK DO KALIBRACJI POSTAWIĆ DO TRYBU FILMOWEGO -AVR
1.Po włączeniu AVR i zapodaniu sygnału z tunera na AVR pojawia sie komunikat (chwilowo)
2/0/.0 DS-OFF co oznacza i jak to zalączyć.
2.i jak odtwarzacie pliki DTS HD-MA bo po USB nie idzie( odtwarzacz HK BDT30):-(
 
panowie -jakie volume do kalibracji? I JAK DO KALIBRACJI POSTAWIĆ DO TRYBU FILMOWEGO -AVR
1.Po włączeniu AVR i zapodaniu sygnału z tunera na AVR pojawia sie komunikat (chwilowo)
2/0/.0 DS-OFF co oznacza i jak to zalączyć.
Zapis (jak dla mnie) 2/0/.0 DS-OFF oznacza ze graja tylko fronty w stero, opcje dolby surrond sa na off. Jesli piszemy o tunerze od TV, to pobaw sie nim i poszukaj opcji dzwieku( jesli masz go podłączonego hdmi to mozesz go ustawic na dolby- o ile transmisja sygnaly bedzie w tym formacie).
 

maziboss

New member
Witam posiadaczy HK AVR 370.
Mam do Was pytanie:
Jak dobrze podłączyć amplituner z telewizorem i PS3. Czy takie podłączenie będzie ok?
Telewizor złącze HDMI ARC - Kabel HDMI - HK złącze HDMI ARC 1
HK złącze HDMI nr 3 - Kabel HDMI - PS3
Czy takie połączenie jest w porządku? Nie stracę na jakości takiego połączenia?

Czy ktoś z was spotkał się z problemami z AirPlay? Przerywanie odtwarzanej muzyki, problemy z podłączeniem.
Gdzie znajdę najnowszy soft do amplitunera?
Z góry dzięki za odpowiedź!
 

diodak1992

New member
Witam mam pytanie odnośnie avr 370 on ma jakieś zabezpieczenie przed skokiem napięcia 230v ? bo podczas załączenia odkurzacza chwilowe wyłączanie się dzwwięku albo jak burza strzeliła to tak samo chwilowo wyłączyło dzwięk.
 
Do góry