Harman Kardon avr 370

pomdro

New member
nie mogę wydać więcej niż 2500 pln, metraż salon ok 50 m2, trochę muzyki stereo trochę kino domowe, na oku miałbym JBL Studio Seria L890 za 2000 pln z 2007 roku czy to dobry wybór, proszę szanowne grono o opinie i z góry dziękuję
ps. co do brzęczenia avr 370 mam go 10 miesięcy i specjalnie dziś przykładałem ucho do obudowy , nic kompletnie nie słychać
 
Ostatnia edycja:

diodak1992

New member
Witam posiadam amplituner avr370 podłączyłem do sieci i nie mogę oglądać filmy przez sieć ani zdjęć tylko mogę muzykę odtwarzacz z mojego serwera dziwna sprawa bo tv tez ma dlna i odtwarza wszystko
 

astrajarek

New member
dts hd ma

Witam , jak puszczę film np.The.Hobbit.The.Desolation.of.Smaug.2013.EXTENDED.1080p.BluRay.x264.DTS-HD.MA.7.1-RARBG.mkv z USB Z ODTWARZACZA multimedialnego POPCORN A-110 to czy na wyświetlaczu AVR 370 pojawia się tylko napis DTS a nie DTS-HD MA. mam pytanie czy tak ma być czy powinna być cala nazwa(materiał w dts hd-ma) puszczam pierwszy raz. ,z bluray nigdy nie odtwarzalem dlatego z tad moje pytanie lub może coś zmienić muszę w ustawieniach.:confused:
 

astrajarek

New member
hdmi+optikal , hd ma też odtwarza ,

Główne cechy odtwarzacza:
  • Złącze HDMI (1.3), z sygnałem do 1080p (1920x1080 60Hz) i obsługą formatów Audio HD (passthrough DTS HD-HR, DTS HD-MA, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD)
  • Cyfrowe optyczne wyjście audio
  • Złącze sieci Ethernet (RJ45), adapater WiFi dostępny jako opcja (Atheros ar9102/ar9170 chipset).
  • Opcja podłączenia wewnętrznego dysku SATA (3.5" lub 2.5")
  • 2 złącza host USB 2.0 do podłączania zewnętrznych pamięci i dysków USB, także karty WiFi, lub klawiatury.
  • Złącze USB PC do podłączenia z komputerem PC w trybie zewnętrznego dysku
  • Odtwarzanie wideo w HD w formatach MPEG2 (TS/PS), MPEG4 (w tym H264, AVCHD), WMV i innych, obsługa MKV
  • Dekodery audio dla FLAC, OGG, ADIF, ADTS, AC3, DTS i innych
  • Klient Bittorrent.
  • Serwer NAS, FTP, NFS, Media server, uPnP, klient grup usenetowych
  • Możliwość rozbudowy serwisów internetowych przez niezależnych producentów i programistów.
  • Wielojęzyczne menu obejmujące także język polski, obsługa polskich znaków w napisach.
 
Do góry