Harman Kardon avr 370

Maciej_S85

New member
Dodam jeszcze ze nie ma znaczenia czy FLAC ma 20 mb czy 120 mb i tak go odtworzy. Mowię tu o wersji 24/96 i wyżej. 24/176 tez działa. Ale należy pamietać, ze taki 200 megowy plik wymaga szybkiego pena.
 

siamer

New member
no wlasnie niby flacki takie 20 - 40 mb bedzie czytac ale tych 200 mb teoretycznie nie powinno bo nie obsluguje flac HD, przynajmniej tak pisza na roznych stronach i w roznych testach ale tak czy inaczej nie mam ani jednego pliku flac o takie rozdzielczosci ;)

Yamato sprawdzil dla mnie kilka plikow flac ktore ja mam i dzialaja super wiec powinno byc ok ;)

pozdrawiam...
 

Maciej_S85

New member
Nie używam na nim funkcji internetowych ale jakieś tam radia internetowe są. Chyba gdzieś czytałem, na zagranicznych stronach, ze obsługuje, ale ręki nie dam sobie uciąć.
 

Yamato

New member
radia internetowe w tym modelu to chyba najlepsze, co moze byc, na stronie harmana do wyboru do koloru wszystkie stacje w tym masa polskich (znanych!) a nie tam nasrane jakis wirtualnych i niewiadomo po co i dlaczego, wiec jezeli chodzi o harmankardon radio to jest to najlepsza sprawa wsrod amplitunerow ot co! a spoofity to nie wiem co to chyba nie obsluguje chyba ze wytlumaczysz jak to dziala :>
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Yamato, a co jest nie tak z innymi radiami inernetowymi? Albo inaczej, co jest takiego ciekawego w Harmanie?
Jestem ciekawy, bo nigdy w H/K tego nie testowalem.
 

Yamato

New member
dajmy na to taki shoutcast oferuje marna ilosc i jakosc polskich stacji radiowych, jezeli juz jakies znajdziesz to jest to np polska stacja w 100 odmianach, brak glownych, waznych pozycji itp (w harmanie mozesz nawet lokalne radia znalezsc), nie wiem jak z reszta obecnie ale harmana najbardziej pod tym wzgledem przypadlo mi to do gustu
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Byc moze, nie widzialem tych wszystkich stacji u Harmana.
Mnie osobiscie w pelni zadawalaja te ktore widze w ampli. Jest tam sporo niszowej muzyki, swietne granie. Polskie akurat mnie nie interesują.
Co do Shoutcasta, to tego odpalam z mini iPada, tam sobie wybieram i strumieniuje na sprzet. Ogolnie jest bardzo ok.
 

werf

Active member
Bez reklam
dajmy na to taki shoutcast oferuje marna ilosc i jakosc polskich stacji radiowych, jezeli juz jakies znajdziesz to jest to np polska stacja w 100 odmianach, brak glownych, waznych pozycji itp (w harmanie mozesz nawet lokalne radia znalezsc), nie wiem jak z reszta obecnie ale harmana najbardziej pod tym wzgledem przypadlo mi to do gustu

Co w tym takiego przecież to zwyczajny vTuner inni producenci korzystają z tego od lat
 

Macca Radza

New member
Witam!Jak najlepiej połączyć dekoder satelitarny z harmanem i tv?Nie moge ogarnać żeby dzwięk był jednocześnie w tv i harmanie-same fronty...pod moim samsungiem mam podłączone jescze przez optyka głośniki komputerowe 2/1
 

Maciej_S85

New member
Jednocześnie? Chyba lepiej albo z TV albo z HK? Ale jest sposób. Tuner do TV przez HDMI, a tuner do HK przez OPTICAL. Odpalasz oba i działa.
 

Macca Radza

New member
Tak....HK podłączyłem z Tv optykiem...i mam dzwięk z tv i na avr 370...narazie ogarniam wszystko..
 
Ostatnia edycja:

Yamato

New member
powinno sie samo ugasic jak i reszta jak ustawisz podswietlenie na 0% czy jakos ten sleep nie pamietam wiem, ze u mnie chwile po tym jak cokolwiek przestaniesz na nim robic, zmieniac automatem sie wygasza wszystko i widac tylko power
 
Do góry