Gta v

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeszcze trzeba poczekać z 2 tyg co by online działało tak jak trzeba

Wykrakales, wlasnie padlo :) , ale wczesniej gralo sie bardzo przyjemnie, ogromny potencjal do dobrej zabawy.

Co do fabuly, to watek Michaela, zywcem przeniesiony z Rodziny Soprano, rola Tony Soprano tutaj w wielu miejsach idealnie pasuje.
 

Ogr

New member
Bez reklam
za każdym razem jak ją odpalam robi na mnie spore wrażenie ! Muszę zrobić malutką przerwę bo na liczniku już 92h a ciagle wydaje sie że jestem w połowie gry ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podobnie u mnie, gdzie sie nie wybiore autem, to odkrywam cos na nowo, tam jest tyle pracy wlozone, wszystko jest dopieszczone, kazde drzewko, tabliczka, plotek, niesamowite. Jedna z najlepszych gier jakie widzialem, biorac po uwage ten rozlegly teren, a w kazdym zakatku jakis smaczek. Bajka. Boje sie ze juz zadna gra na mnie nie zrobi takiego wrazenia.
Rozumiem, ze watek fabularny juz zakonczyles? Ktory masz lvl w online?
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
zostały mi 4 główne misje gram tak aby nie zakończyć za wcześnie hehe .Online nie grałem i nie odpalę dopóki nie przejdę singla ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
jak odpalisz online to nie będzie ci sie chciało wracać do singla, ja skończyłem songla jak serwey padały ;) tak zwiedzam i zabijam online ;P

armani dostałeś pw odemnie ? z psn info ?
jesteś w jakiejś mafii ??
 

Eleanor

New member
To wiedz, ze online jest duzo lepszy. Tam dopiero zaczyna sie zabawa ;)

zabawa i to jaka, ale Ci, którzy sporo spędzają przy tym tytule nudzą się, niestety R* zajmuje się naprawianiem bugów, co jest bardzo dobrym krokiem, ale przez to opóźniają wprowadzenie zawartości dodatkowej, kreatorów deathmatchów, obiecanych miejsc, broni, samochodów, rzeczy, których nie ma na singlu. Powinni mieć od tego drugi oddział, w końcu, kto zarabia miliard w 3 dni? :) Rozumiem, podatki, pracownicy, to wszystko kosztuje, ale tak czy siak, dalej czekam na zawartość dodatkową.
Fajnie, że dadzą 2x 250.000$, taka rekompensata za straty statystyk.

PS nie cytujcie mnie, bo mi postać zniknie :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiem wam, ze im dluzej gram w online, tym bardziej mnie wciaga, szczegolnie ze te najlepsze rzeczy dostajemy po czasie, ja juz mam wszystkie najdrozsze auta, dom, no i oczywiscie czolg. Dzieki niemu dzis dostalem "bad sporta", czyli "czapeczka" i 2 dni bana. Zabawa jest niesamowita. A te przeklenstwa i bluzgi jak wjezdzam czolgiem do miasta, bezcenne ;)
Ja placze ze smiechu ;)
Koledzy za granica tez sie dobrze bawia:
http://www.youtube.com/watch?v=ku5KTFSr3LA
http://www.youtube.com/watch?v=BuPU6Jgyi4c
 
Ostatnia edycja:
Do góry