Gta v

premek111

Active member
Bez reklam
No tak ,bardziej myslalem o opcji wydania gry na PC rownoczesnie.Tak jak mowisz gra ukaze sie najprawdopodobniej pod koniec roku, na pewno nie wczesniej.
 

pa3

New member
Bez reklam
Jedyny z nielicznych pewniaków, o który nie trzeba się martwić. R* od samego początku podąża swoja drogą, mimo iż na rynku co chwila zmieniają się trendy (z reguły na gorsze) i za to należy się szacun.
 

Peek

New member
Bez reklam
No panowie przyznam szczerze, że dla mnie wydanie na obecne platformy wcale nie jest takie oczywiste. Oczywiście, że też bym tego chciał bo nie wywalę trzech tysięcy na nową konsolę po premierze, ale tak jak już mówiłem wiele razy niepokojące jest to, że:
- Nie podano nawet szacunkowej daty premiery (chociażby głupie "coming 2012")
- Nie podano platform na jakie gra jest szykowana

Pocieszające jest to, że do tej pory na jedną generację konsol przypadały 2 tytuły z serii GTA, a na obecnej generacji mieliśmy tylko jeden, więc... trzymajmy kciuki ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No panowie przyznam szczerze, że dla mnie wydanie na obecne platformy wcale nie jest takie oczywiste. Oczywiście, że też bym tego chciał bo nie wywalę trzech tysięcy na nową konsolę po premierze [....]
trzymajmy kciuki ;)

Oby nie, dla mnie jako starego konsolarza ta generacja juz lezy, gtaV to taki rodzynek ktorego zal
pchac na sprzet ktory juz graficznie niczym nie zaskoczy. Owszem fabula to podstawa ale naleze do osob dla ktorych oprawa graficzna jest tak samo wazna. Beda wyciskac z konsoli ostatnie soki ale z nog juz nic nie zwali, a pomysly jakie serwuja panowie od gta az sie prosza o nowa jakosc wizualna.
Na tv pokroju 40" jeszcze w miare wszystko ladnie wyglada ale na duzych odbiornikach juz nie jest tak kolorowo, osobiscie nie moge sie juz doczekac nextnextgena i takich pozycji jak gtaV.
 

pa3

New member
Bez reklam
@armanig
Patrząc na pierwszy trailer można wywnioskować że grafika to poziom czwórki, więc pchać takie coś na next gen (podobno końcówka 2013, czyli szmat czasu) byłoby imho istnym strzałem we własną stopę.

Dodam ze gta stoi przede wszystkim klimatem, VC jak i SA może kunsztem graficznym nie był w swoim okresie, ale nadrabiał czymś innym.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
pa3:
Zgadzam sie klimat to podstawa ale jak jest okraszony grafika ktora potrafi zaskoczyc wizualnie (a ta juz niczym nie zaskoczy) to zabawa nabiera nowego wymiaru.
Podobnie jak z filmem, dobry obroni sie na starym crt, ale w wydaniu BR na dobrym KD poteguje nasze doznania.
Wystarczy odpalic gta4 na dobrym pc z odpowiednim modem, widac jak daleko jest juz w tyle nasze ps3.
Oczywiscie, tu siedzimy wygodnie na kanapie i mamy inne zalety, ale pc idzie caly czas do przodu i widac golym okiem coraz wieksza roznice, a chcialoby sie to miec trzymajac pada w reku na duzym tv.

Moim jedynym zyczeniem jest pojawienie sie na starcie gta na PS4/x720, dlatego jezeli mialbym do wyboru poczekac i dostac dopieszczony produkt zaraz po premierze ps4, a na to trzeba czasu i pracy, to bez wachania zrezygnowalym z gtaV na obecna generacje. Oczywiscie idealnie bedzie gdy dostaniemy gtaV na ps3 a zaraz po premierze ps4 _dopieszczone_ gtaVI.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Gra ma sie ukazac w roku fiskalnym 2012 , czyli najpozniej do marca 2013.W/g IGN ( w zasadzie to tylko ich przewidywania ) prawdopodobne jest ,ze po raz pierwszy GTA ukaże sie na konsoli Nintendo - Wii U
 

pa3

New member
Bez reklam
armanig - trudno się z Tobą nie zgodzić, mod na pc o którym mówisz deklasuje nawet ten trailer z 5, tak więc lekki niedosyt jest, zwłaszcza jak się gra na wielkim ekranie. Jednak do premiery nowej czarnulki jeszcze daleko, ilu jest w stanie tyle wytrzymać? hehe
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym chetnie zobaczyl na starcie PS4/x720 nowego GTA.
Co do Gta V, juz u nas sa ogromne bilbordy zapowiadajace powyzszy tytul.
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Nie chcę spekulować , ale czy możliwe że wyjdzie wersja na PS3/xbox 360 i port na PS4 /nextxbox , stąd taki poślizg z datą wydania ?
 

cairalan

New member
Zobaczymy jak bedzie z optymalizacja gry. GTA IV na PC pozostawiala i pozostawia nadal wiele do zyczenia pod wzgledem optymalizacji
 
Do góry