Gta v

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
hheehe to zlecam ci zadanie zdobycia trofeum które podałem w ostatnim poście ;) banalnie proste a ukazuje coś nowego ... !

Jestem w polowie gry, powiem Ci ze nawet nie specjalnie chce ogladac tez wszystkie filmiki na YT, wiem ze juz jest ich cala masa, skoki, poznawanie miasta, triki itp. Chce sie tym nacieszyc, jak juz zakoncze fabule, mam jakies 45%, ale rozumiem ze juz zakonczyles fabule?

P.S piękne figurki ;) uwielbiam firmę Sideshow !

Dzieki, to prawda Sideshow jest bardzo udany, tylko cena im sie nie bardzo udala ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
mam 44 /69 misji głównych więc jeszcze daleka droga ;) figurki które posiadasz to najwyższa półka ! więc cena adekwatna ;) za jednego terminatorka ze 3x ps3 heheh
 

Caparzo

New member
Bez reklam
armani czyż byś skorzystał ze strony którą ci podałem z figurami z filmów ;P

ps ja mam koło 40% gry i uważam żę jest super, to czego się spodziewałem :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na razie mnie na nią nie stać hehe:)

Powiedz lepiej ze zbierasz na Xb one, PS4? :)
Ja tez mialem juz nie wydawac wiecej na PS3, szczegolnie ze lada chwila bedziemy miec NextGeny,
a tam tez gier nie rozdaja za darmo, ale w wypadku GTA5, to najlepiej wydane pieniadze, kazda jedna zlotowka jest warta tej gry, to widac, slychac i czuc ;)
Tak jak pisalem wczesniej, ta gra wyglada niemal jak tytul startowy na NextGena i co najlepsze, zaskakuje na kazdym kroku, nie mowy o nudzie.

armani czyż byś skorzystał ze strony którą ci podałem z figurami z filmów ;P
ps ja mam koło 40% gry i uważam żę jest super, to czego się spodziewałem :D

Figurki sciagalem z zagranicy, u nas owszem sa, ale na zamowienie, dlugi czas oczekiwania, ale tez czesto juz niedostepne (jedynie widnieja na stronach) ;) Nie ma lekko.

Ps. Cieszy mnie fakt, ze GTA online nie jest jeszcze dostepny, mamy czas na zakonczenie fabuly, w przeciwnym wypadku, podejrzewam ze caly wolny czas spozytkowalbym na rozgrywki online.
W moim przypadku zazwyczaj tak jest, fabula nie dokonczona, za to online z znajomymi.
Wyszlo bardzo przyjemnie, do czasu premiery "online" ladnie pokoncze misje, a 1 pazdziernikia nastepne atrakcje, tym razem na zywo ;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiedz lepiej ze zbierasz na Xb one, PS4? :)
Ja tez mialem juz nie wydawac wiecej na PS3, szczegolnie ze lada chwila bedziemy miec NextGeny,
a tam tez gier nie rozdaja za darmo, ale w wypadku GTA5, to najlepiej wydane pieniadze, kazda jedna zlotowka jest warta tej gry, to widac, slychac i czuc ;)
Tak jak pisalem wczesniej, ta gra wyglada niemal jak tytul startowy na NextGena i co najlepsze, zaskakuje na kazdym kroku, nie mowy o nudzie.



Figurki sciagalem z zagranicy, u nas owszem sa, ale na zamowienie, dlugi czas oczekiwania, ale tez czesto juz niedostepne (jedynie widnieja na stronach) ;) Nie ma lekko.

Ps. Cieszy mnie fakt, ze GTA online nie jest jeszcze dostepny, mamy czas na zakonczenie fabuly, w przeciwnym wypadku, podejrzewam ze caly wolny czas spozytkowalbym na rozgrywki online.
W moim przypadku zazwyczaj tak jest, fabula nie dokonczona, za to online z znajomymi.
Wyszlo bardzo przyjemnie, do czasu premiery "online" ladnie pokoncze misje, a 1 pazdziernikia nastepne atrakcje, tym razem na zywo ;)

Teraz to ja zbieram na własny kąt hehe. Może uda się od kogoś pożyczyć:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bardzo chetnie, aczkolwiek moje lata swietnosci juz mam za soba ;)
Kiedys zawsze gralem na Hardzie, a na online byl pogrom, bywalo ze moje wyniki byly drukowane w gazecie branzowej, dzis bywa ze sie zastanawiam czy nie wlaczyc na Easy, jakis taki z wiekiem mniej cierpliwy jestem :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
GTA V jest rewelacyjne lecz jak każda gra nie jest bez wad ;) Dla mnie największą wadą jest prędkość 30 klatek czy nawet i mniej .Po dłuższym obcowaniu z GTAV gały wychodzą mi z orbit ;( wzrok jeszcze mam bdb i przy żadnej innej grze nie odczuwałem takiego dyskomfortu ;(
TEST KTÓRY REKOMENDUJE GRANIE W GTA V NA KONSOLI PS3[/COLOR] http://www.eurogamer.pl/articles/digital-foundry-kontra-gta-5 Nie da się jednak ukryć, że na jednym polu wersja na PS3 zyskuje przewagę - gołym okiem widać, że tekstury na 360-tce są rozmyte, za co winić należy zapewne niezoptymalizowane przesyłanie danych. Błąd czy nie, efekt jest taki, że tekstury pod stopami Trevora, Michaela lub Franklina są nieco niewyraźne - z kolei na PS3 bardzo ostre. Podczas gry zsynchronizowanej, 360-tka zyskuje nieznaczną przewagę na polu płynności animacji, ale w trakcie strzelanin i ulicznych pościgów zdarza się, że to PS3 lepiej radzi sobie z animacją. Prawda jest jednak taka, że różnicę bardzo trudno dostrzec. Gry nie różnią się od siebie pod żadnym innym względem, więc jeśli macie możliwość wyboru, to opierając się na jakości grafiki - rekomendujemy wersję na PS3.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
GTA 5 zakonczona ;) (na 3 rozne sposoby)
Zdecydowanie najlepsza gra na ta generacje, moim zdaniem oczywiscie.
Nic co wyszlo wczesniej (na obecna generacje), nie dalo mi takiej frajdy, wzorcowy przyklad na to, ze jak sie chce to mozna.
Kwintesencją tej gry, nie jest grafika (ta jest oszalamiajaca jak na mozliwosci obecnych konsol), ale fabula i dialogi, w tym oczywiscie dubbing.
Same akcje w budynkach, prezentuje sie jak osobny niezalezny tytul. Jazda, plywanie, jezdzenie na rowerze, latanie, kazda z tych czynnosci mogla by byc osobna niezalezna pozycja, tylko z ta roznica ze w GTA 5 mamy to wszystko razem zebrane do kupy i niesamowicie dopieszczone + otwarty ogromny teren. Wielkie uklony dla tworcow, idealna pozycja do ekranizacji. Teraz czas na wszystkie smaczki, jezdzenie, latanie, wspinanie sie na gory, odkrywanie zakamarkow itp. Cudnie.
PS3/x360 w pieknym stylu konczy swoj zywot.
Na deser oczywiscie zostaje najlepsze, GTA online ;)
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Kwintesencją tej gry, nie jest grafika (ta jest oszalamiajaca jak na mozliwosci obecnych konsol), ale fabula i dialogi, w tym oczywiscie dubbing.
Fabuła zwłaszcza z perspektywy Michaela, to wręcz smutny obraz tego, jakie problemy są dziś w rodzinach i społeczeństwie :). Rzekł bym nawet, że po grze w gta5 można zreflektować się nad własnym życiem;-)

Ogr@ chyba każda część gta w 3d która wyszła na playstation tak chodziła. GTA 3 szarpało, VC szarpało, gta SA bardzo szarpało. Grałem ostatnio w część 4'ą to jest to średnio 24 fps i częste spadki do jeszcze mniejszych fps, w gta 4 jazda autem w wielu momentach to było dla mnie jak włączenie zdolności slowmotion Franklina w GTA5 przy prowadzeniu aut. GTA 5 nie chodzi idealnie, ale lepiej względem gta 4 na ps3. Tak czy inaczej GTA 5 prawdopodobnie wyjdzie za parę miesięcy na PC, bankowo będzie robić jeszcze lepsze graficzne wrażenie, a na dobrym PC framerate nie powinien być tak niski jak na konsoli :)
 
Do góry