Gta v

maxan

New member
Bez reklam
Można śmiało powiedzieć , że dzięki 2 produkcjom : " The Last of Us " i " GTA V " jedną nogą jesteśmy już w "next gen" :) .Według mnie TLOU to najbardziej dojrzała emocjonalnie gra tej generacji , natomiast GTA V najbardziej zaawansowany sandbox wszechczasów :) . Dzięki tym grom znów poczułem wielką radość z grania , wcześniej tak jak mówicie Panowie trochę było nudno.

Njalepsza gra tej generacji to według mnie Gears of War, potem Bioshock... the last of us i gta 5 moga sie schowac
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie zdecydowanie GTA5, za klimat, fabule, teksty, pomysly, ilosc wlozonej pracy, drastyczny skok w porownaniu do wczesniejszych serii. Niesamowita grafika, biorac pod uwage z jak wielkim otwartym swiatem mamy doczynienia. Jestem moze w polowie i jeszcze zadna gra mnie tak nie zaskakiwala, a co najwazniejsze, ta gra spelnila moje wszystkie marzenia. Nie ma mowy o nudzie, jak to bylo w przypadku GTA4.
Zadne Heavy Rain, Last of Us, nie jest w stanie sie z tym rownac (chociaz nie ma co porownywac, bo to inny gatunek rozrywki)
Ja stawiam na swobode, takiej rozrywki szukam. Juz mam dosc prowadzenia za raczke, jak to bylo w przypadku Heavy Rain, dzisiaj juz takiej gry bym nie kupil (kiedys bylem zachwycony).
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Njalepsza gra tej generacji to według mnie Gears of War, potem Bioshock... the last of us i gta 5 moga sie schowac
to cię poniosło hahaha posiadacz tylko i wyłącznie x360 a myślałem że twój gatunek już wymarł :razz:biedne dziecko ! poproś mikołaja to może na kon iec tej generacji przyniesie PS3 HEHE
 

maxan

New member
Bez reklam
to cię poniosło hahaha posiadacz tylko i wyłącznie x360 a myślałem że twój gatunek już wymarł :razz:biedne dziecko ! poproś mikołaja to może na kon iec tej generacji przyniesie PS3 HEHE

hehe ogórku grałem w the last of us i dla mnie to nic specjalnego - powiem dosadniej gra szmelc tak samo jak poprzednie gry tego studia uncharted w gta 5 też gralem u kumpla na ps3 ... lepsze jak 4 (ktora moim zdaniem to dno dna) ale bez szału :p dzieciaczkiem to nazywaj siebie leszczu.. a chlebaka nie potrzebuję nic ciekawego na nim nie ma - dla mnie !
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
hehe ogórku grałem w the last of us i dla mnie to nic specjalnego - powiem dosadniej gra szmelc tak samo jak poprzednie gry tego studia uncharted w gta 5 też gralem u kumpla na ps3 ... lepsze jak 4 (ktora moim zdaniem to dno dna) ale bez szału :p dzieciaczkiem to nazywaj siebie leszczu.. a chlebaka nie potrzebuję nic ciekawego na nim nie ma - dla mnie !

BRAWO tym oto tekstem udowodniłeś że jesteś zwykłym niedorośniętym pajacykiem ;) szkoda czasu na ciebie .radzę mądralo nie zaglądać do działu ps3 skoro nic ciekawego tu nie znajdziesz ;)
 

maxan

New member
Bez reklam
BRAWO tym oto tekstem udowodniłeś że jesteś zwykłym niedorośniętym pajacykiem ;) szkoda czasu na ciebie .radzę mądralo nie zaglądać do działu ps3 skoro nic ciekawego tu nie znajdziesz ;)

mówisz chyba o sobie :) co do ps3 nie mam nic do tej konsoli każdy kupuje to co mu bardziej leży/ gry które mu bardziej leża ja jestem typem który trawi jedynie shooter'y , wyscigi i rzadziej platformówki (rayman origins, legends) a GTA chyba mi sie przejadło albo po prostu zaliczyło glebe. Pozdro i nie spinaj się tak dzieciaczku ... juz po dobranocce wiec do wyra.
 

Ogr

New member
Bez reklam
mówisz chyba o sobie :) co do ps3 nie mam nic do tej konsoli każdy kupuje to co mu bardziej leży/ gry które mu bardziej leża ja jestem typem który trawi jedynie shooter'y , wyscigi i rzadziej platformówki (rayman origins, legends) a GTA chyba mi sie przejadło albo po prostu zaliczyło glebe. Pozdro i nie spinaj się tak dzieciaczku ... juz po dobranocce wiec do wyra.

Wygrałes :blagam: idę spać .Rano czas wstać do pracy niestety ;( Dobranoc pogromco ;)
 

tysma

New member
BRAWO tym oto tekstem udowodniłeś że jesteś zwykłym niedorośniętym pajacykiem ;) szkoda czasu na ciebie .radzę mądralo nie zaglądać do działu ps3 skoro nic ciekawego tu nie znajdziesz ;)

Ale przyznaj, że mu pierwszy nie odpowiedziałeś wcale lepiej.
Dla niego Gearsy są i tyle po co będziesz starać się zmieniać jego gust?

Dla mnie najlepszą grą na xbox/ps3 są rayman orgins i legends. I zdania nie zmienię cokolwiek będziesz pisał:)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ale przyznaj, że mu pierwszy nie odpowiedziałeś wcale lepiej.
Dla niego Gearsy są i tyle po co będziesz starać się zmieniać jego gust?

Dla mnie najlepszą grą na xbox/ps3 są rayman orgins i legends. I zdania nie zmienię cokolwiek będziesz pisał:)
Szanuje twój wybór przy czym nie piszesz o schowaniu się gier w guście innego uczestnika dyskusji . Ja nie trawię chłopców wypowiadających sie negatywnie na temat czegos o czym nie mają pojęcia ;) widział u kolegi ??? no proszę cię ewidentny fanboy x360 ! Juz dawno na takiego nie trafiłem dlatego wdałem się w dziecinną dyskusję z powodu której jest mi wstyd :oops: pozdrawiam
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na priva było napisać ;)
Chociaż dla mnie to żaden spoiler, ta grę trudno spoilować o ile ktoś mi nie zdradzi zakończenia.
Btw.
W wydaniu specjalnym, mapa ma ukryte niespodzianki, wystarczy poświecić ultrafioletem.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Wschodnia część mapy. Jak się dobrze przyjrzysz, to nawet wygląda z lotu ptaka jak kopalnia odkrywkowa... Taka jajowata spirala dróg
Dzięki ! zapomniałem napisać w poprzednim poście że byłem tam i to czego szukałem nie pojawiało się dlatego zgłupiałem ;) dopiero za 4 razem gra ruszyła .podobną sytuacje miałem z inną poboczną misją więc jest to kategoria błędu ;)
P.S MASTA to żaden spojler tylko zapytanie o drogę ;) Nie rozumiem co było spojlerem w moim zapytaniu lub odpowiedzi na nie ???
 

Ogr

New member
Bez reklam
Targnie się ktoś na platynę ? Osobiście nie jestem fanem trophy lecz ta gra daje tyle radości że powoli postaram się zdobyć . Dobre jest trofeum o nazwie NA GŁĘBOKIEJ WODZIE ;) Zdobyłem je zupełnie przypadkiem ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry