Gran Turismo 5

WojtR

Member
Bez reklam
a możecie mi wytłumaczyć co się tak podniecacie tymi replay-ami ?
bo chyba istotniejsza jest grafa i otoczenie jak się jedzie .... na razie po demo to wielka lipa

a jak wam zależy na oglądaniu powtórek to może sobie eurosport włączcie :p
 

WojtR

Member
Bez reklam
może i kolega spamuje i trolluje ale ja widzę w tym przynajmniej nutę rozczarowania po ostatnim demo z debilną fizyką i latającym samochodem , no ale ten szus po trawie przy 40km/h gdzie można iść robić kawę tu super hiper symulator , który co niektórzy tak chwalili :hihi::razz: niestety będzie przerost formy a raczej pseudo marketoingu na treścią i ta gra technologicznie będzie już tak zapóźniona w stosunku do innych , że nie wróżę jej sukcesu
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Niezainteresowany a dalej zasmieca watek
Brednie.

1. http://www.hdtv.com.pl/forum/playstation-3/16930-gran-turismo-5-a-83.html#post415690
końcowa część tego posta:
2. http://www.hdtv.com.pl/forum/playstation-3/16930-gran-turismo-5-a-84.html#post416406

... nawet po latach :spam:
lata trollowania i 4600 postow... weteran :-|
A ten Twój post zupełnie niemerytoryczny to niby co jest?
To jest właśnie SPAM i trolling kolego, do tego ubieranie w to kogoś innego i rośniesz tutaj na kolejnego Bambo a wiadomo jak ten biedak skończył.

Mamy już kwiecień więc może będziemy kontynuowali naszą rozmowę?
http://www.hdtv.com.pl/forum/playstation-3/16930-gran-turismo-5-a-106.html#post436082

Pozdrawiam,
 

azet

Member
Bez reklam
no co Wy tak ucichli, ja kierownicę już kupił a tu nadal cisza... ale .....śpią w tej Japonii ? czy co ? jak tak dalej pójdzie, to będzie najdroższa ,ale nie najlepsza..... :(
"Gran Turismo 5 wciąż gotowe w 90%.
Poinformował o tym szef studia Polyphony Digital. To samo mówił w... styczniu.

Premiera Gran Turismo 5 ciągle się oddala. Choć niektóre źródła mówią, że będzie miała miejsce jesienią tego roku, to równie prawdopodobne jest, że gra ukaże się dopiero w przyszłym roku. Wskazuje na to powolne tempo prac.

Kazunori Yamauchi powiedział w jednym z ostatnich wywiadów, że gra ukończona jest w 90%. W styczniu tego roku powiedział to samo w rozmowie z LA Times.Czyżby zatem przez ostatnie cztery miesiące prace nie posunęły się ani trochę do przodu?

Gran Turismo 5 powstaje już od pięciu lat i jest jedną z najdroższych produkcji w historii gier (na tę chwilę wiemy, że kosztowała 80 milionów dolarów). Pracuje nad nią 140-osobowy zespół.
"

Gran Turismo 5 wciąż gotowe w 90% - PS3 - Gry w INTERIA.PL - najlepsze nowe gry, kody, gra

Gran Turismo 5 News at GTPlanet
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
już nie można edytować ? chciałem tylko dodać żeby nie odwalali numerów i zachowali się godnie, jak Ci... pomijam oczywiście datę, chodzi mi , że wszędzie
"StarCraft II" ukaże się równocześnie na wszystkich kontynentach już 27 lipca. To już oficjalna data premiery, od której nie powinno być odwrotu. "
 

debeef

New member
Bez reklam
ja już sobie nadziei nie robię, jak wyjdzie to wyjdzie. Pewnie wtedy się na nią rzucę, ale spekulacji co do premiery było już tyle, że to mnie już nie jara.
 

azet

Member
Bez reklam
widzę że teraz ja zaczynam pilnować gt 5, czy to już finalna wersja ? na jednym filmie widać lekko dyndający zderzak ,chociarz jużprzed uderzeniem w bandę dynda, chyba że wcześniej kierowca zaliczył otarcie , ale czy przy ponownym uderzeniu nie powinien już gorzej wyglądać albo nawet odpaść ? publiczność 2 d to taka sztuczna jest jak dla mnie i trochę dziwne te sypiące się iskry przy przetarciach ,

YouTube - Gran Turismo 5 - Nürburgring - Track: Grand Prix-Strecke

YouTube - Gran Turismo 5 GT5 Exclusive Nürburgring Nordschleife HD-Gameplay #2 PS3 www.playstationfront.de

YouTube - Gran Turismo 5 GT5 Exclusive Nürburgring Nordschleife HD-Gameplay #1 PS3 www.playstationfront.de

YouTube - Gran Turismo 5 - Nürburgring - Track: 24 Stunden Rennen

YouTube - Gran Turismo 5 GT5 Exclusive Nürburgring Nordschleife HD-Gameplay #4 PS3 www.playstationfront.de

YouTube - Gran Turismo 5 - 1 Runde Nordschleife & Grand Prix Kurs @ 24H-Rennen 2010


GT5’s Nürburgring GP Circuit Gameplay Videos
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
A ta gra to ma wyjść jeszcze kiedyś czy może skasowali projekt?:p Ja to już zapomniałem o gt5 ale to chyba tylko lepiej dla mnie. Oby pozamiatała jak wyjdzie.
 
Do góry