Gran Turismo 5

Peek

New member
Bez reklam
Nie no to by było już śmieszne!

Chociaż znając Polyphony Digital...

Ja bym dał 70% na to, że poznamy date premiery na E3
 

azet

Member
Bez reklam
tak jak pisałem wcześniej, mercedes robi konkurs nagrodą ma być GT5 dziwne by było gdyby taka firma dawała nagrodę nie wiadomo kiedy albo w 2011,więc w tym roku premiera ,dalej z finansowego punktu dla sony najlepszy termin przed grudniem, gdyby wypuścili ,dajmy na to wrzesień-październik, sony zarobiła by na premierze a potem drugi raz na zakupach świątecznych- więc.... wygląda że 2010,no chyba że w japonii 2010 a reszta świata poootem, wtedy należałoby ukarać sony za takie zachowanie i zrobić np. miesięczny bojkot gry :twisted:, albo gra ma być tak cudowna że nie wiadomo kiedy się ukarze, ale nie wierzę by mercedes dawał nagrody które ukarzą się nie wiadomo kiedy ... pozostaje tylko 2010 ....
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Obawiam się właśnie tego, że na E3 usłyszymy, że GT5 ukaże się na 100% w 2010 roku... fiskalnym. Czyli do końca kwietnia 2011.
 

azet

Member
Bez reklam
jestem optymistą i cały czas podpieram się mercedesem, uważacie że tak poważna firma ogłasza że do 12 lipca przyjmuje prace, potem rozsrzygnięcie a zwycięzcy dostaną gry w przyszłym roku o ile jeszcze polyphony dotrzyma termin ? ja wiem nadzieja jest ..... no cóż zobaczymy.... już niebawem ... być może ..... :eek:k:
 

premek111

Active member
Bez reklam
Napisane jest ".. you win a ‘Voucher’ for GT5.." czyli jedynie kupon na gre w momencie kiedy sie ukaże.
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
ja Was rozumiem, i generalnie z Wami się zgadzam, nie znam angielskiego więc tylko co nieco wychwyciłem, ale jakoś trudno mi uwierzyć (z własnej autopsji) by taki Mercedes tłumaczył się przed klientem gdy przyjdzie po nagrodę - "to wina polyphony, sami nie wiemy czy gra w ogóle się ukarze i kiedy" ,sądzę że już raczej w ogóle by nie wchodzili w taki interes ... , można popatrzeć na 3d nukem, robili i robili i nie ukończyli ..... Mercedes musi mieć jakieś zapewnienie że niebawem(miesiące, przyszły rok ) bo ja jako klient nie miałbym pretensji do polyphony tylko do mercedesa "że robią mnie na szaro, a jak nie wiedzieli czy gra się ukaże to mogli nie ogłaszać się z takim konkursem" chyba że zastrzegają w regulaminie - że sami nie wiedzą kiedy się ukarze ....
 

azet

Member
Bez reklam
co ciekawe peugeot podpiera się w reklamach telewizyjnych tym modelem,hmmm dziwny zbieg okoliczności ale to zapewne taka spiskowa teoria dziejów mnie naszła,wiem wiem, przesadzam :oops:
 
Do góry