Gran Turismo 5

premek111

Active member
Bez reklam
kolejny film,tym razem Ferrari Enzo i komentarz
"...........Graphics seemed to have improved a little bit. Atmosphere around the Nürburgring changed, it was less yellowish than the one in GT5 CES 2010 demo (seasons changes ?). The whole experience felt more like PC sims, with subtle handling and accurate track details but low on effects or polygons ; whereas games like Dirt that have beautiful 3D moving trees and lots of visual effects but got an arcade handling."
No cóz jak na razie otoczenie nie poraża wizualnie,modele samochodów pierwsza klasa ,fizyka taka jak w demo GT5 CES 2010.
Enzo Ferrari on Nürburgring GP Course
 

azet

Member
Bez reklam
planują wprowadzić wyścig 24 godzinny ?, czyli... będzie cykl nocy i dnia ? może dynamiczny ? a może i będzie pogoda dynamiczna ?

...............coś dużo szczegółów pokazuje się ostatnio czyżby zbliżał się termin ? najlepszy byłby przed gwiazdką patrząc na finanse, bo na choinkę znowu ludzie by się rzucili .......

Nürburgring at Night Confirmed for Gran Turismo 5
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
:smile: tylko odpowiedzialem na post azeta,a co do premiery to ja dawno juz zwatpilem :???:,predzej ukaze sie Forza 4
pozdrawiam
 

azet

Member
Bez reklam
kuszą, mercedes (?) organizuje konkurs , ma trwać do 12 lipca ,nagrodą ma ma być GT5, hmmm firma poważna, organizuje konkurs, który zostanie rozstrzygnięty i mieli by nie dać nagrody ?, albo dadzą z opóźnieniem w 2011 ? hmmmm (dobrze to zrozumiałem ? )

Mercedes’ GT5 Cross-Promotions Begin

ps. a konkurencja nie śpi - Test Drive Unlimited 2- 21 września w USA, a Europie pewnie parę dni później
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Tak tutaj to gruba przesada, rozumiem Forza, ale TDU może konkurować co najwyżej z NFS Shift.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Czemu? Ja w TDU grałem na piecyku kiedyś i spędziłem przed grą mnóstwo godzin :D To trochę inny gatunek co prawda bo mamy otwartą, potężną przestrzeń, cała wyspa, różne trasy. Mnie się pierwsza część podobała i raczej dwujeczke też kupię jak wyjdzie :)
 

azet

Member
Bez reklam
Panowie nie wiem, nie znam się, generalnie skłaniam się ku , jednak Waszej opinii ale jakaś konkurencja to chyba jednak jest, za to Wy już wszystko wiecie a gra jeszcze się nie ukazała i jedna i druga....

ps. 3d ? nie wiem ........ widziałem jeden czy dwa filmy i nie jestem zachwycony, oczy mnie bolą, więc mogliby sobie darować ...

3D Gran Turismo 5 Demo Game-Play Impressions
 
Ostatnia edycja:

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Masta ma racje, myślę że polyphony padło ofiarą za wysokich ambicji. Konkurencja według wielu przegoniła ich produkt w poprzednim starciu jak wyszło gt4. Dla mnie gran turismo skończyło się na niesamowitej części 3, czwarta część już wprowadziła dziwna fizykę auta o prologach na ps3 nie wspominając. Lubię tą serie ale nawet ja już straciłem nadzieje na super grę.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Zgadzam się ,GT3 było znacznie lepsze od GT4.mimo tego że w GT 4 mieliśmy wiekszy wybór samochodów itd to część 3 po prostu była bardziej wciągajaca i model jazdy dawał dużo frajdy.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
A według mnie gra będzie miazga, no ale dopiero jak wyjdzie :D Model jazdy mnie akurat się podoba. Oczywiście z padem w ręku to nie to samo co realne prowadzenie auta za kółkiem, ale samo zachowywanie się auta jest bardzo realne (mowa o GT5:prolog). Ja tam grę na pewno kupię jak tylko wyjdzie :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Miejmy nadzieję, że na E3 dowiemy się już o dacie premiery. Sądze, że zaprezentują też GT5 w 3D z użyciem PS Move.
 
Do góry