Gran Turismo 5

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Rozumiem, że jak nie piszesz czegoś literkami to można znaleźć to pomiędzy wierszami:shock:
To pogratuluję też ocenianie linku bez wchodzenia na niego:blagam:

Jaki Ty zaczepny chłopie jesteś, to pała mała, a ilość twoich postów, w których umieszczasz wyłącznie jednozdaniową zaczepkę, jest lekko mówiąc zatrważająca... pogratuluj lepiej sobie.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Fajne zmiany otoczenia jak auto ustawione jest przodem na wschód i zachód.
Zabawnie te kontry w zakrętach wyglądają jak się gra na padzie.

Pozdrawiam,
 

azet

Member
Bez reklam
tak sobie przeglądam i nie mogę znaleźć czy w Polsce będzie w sprzedaży ta średnia wersja kolekcjonerska ? nigdzie nie mogę znaleźć .. wiem jedna wersja była tylko dla USA, potem wprowadzili jeszcze dla Europy,ale jako Europy czy dla poszczególnych krajów ?

z angli przyślą ,ale do tego niepotrzebne allegro http://allegro.pl/gran-turismo-5-signature-edition-przedsprzedaz-i1240180627.html

ps. cyt "Osoby, które ukończyły 18 lat i są mieszkańcami kraju uczestniczącego w wyjątkowym konkursie, mają szansę wygrać prawdziwego Mercedesa-Benza SLS AMG - własny supersamochód z drzwiami typu "skrzydło mewy" i silnikiem o pojemności 6,3 litra. Kompletny regulamin konkursu zostanie umieszczony wkrótce na stronie www.eu.gran-turismo.com."

http://eu.gran-turismo.com/pl/news/d14143.html
hehe , jak bym wygrał to na podatek sprzedaż domu by wystarczyła ?

aha i będzie po "Polskiemu" http://www.ps3site.pl/jesienne-premiery-z-polskim-akcentem/50636/
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
A tak :) dla każdej marki bedą wyścigi danych modeli ,Volkswagen i wyscigi Golfów itd , nie bedzie Cie stać na nowego to kupisz starszy model itd
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja tam się na pewno przejadę każdym autem :D Czy dobrze widziałem, że jest też klasa rodzinnych VANów? :D Chyba tam gdzieś przeleciał mi Renault Espace :D
 

premek111

Active member
Bez reklam
Na pewno bedzie tak jak w poprzednich odsłonach gry,czyli wyścigi fabryczne a w niej poszczególnych modeli samochodów.No i chyba klasyczny tryb GT podzielony na klasy samochodów gdzie sami wybieramy samochód odpowiadający danej klasie
poniżej Classic Game Room i GT4 dla przypomnienia
http://www.youtube.com/watch?v=kzyYxxpvyaw
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
nawrzucają jakiegoś golfowego badziewia z niemiec ,którym można jeździć na codzień a i tak wiadomo że liczą się tylko takie bryki ,
 

Attachments

  • Paryz_4614150.jpg
    Paryz_4614150.jpg
    61,2 KB · Wyś: 54

Forest89

Active member
Bez reklam
No właśnie magią tej gry jest fakt, iż można się przejechać "swoim" autem w warunkach wirtualnych a nie tylko śmiganie super autami ;)
 

azet

Member
Bez reklam
No właśnie magią tej gry jest fakt, iż można się przejechać "swoim" autem w warunkach wirtualnych a nie tylko śmiganie super autami ;)
hehe, pozwolę się niezgodzić, magią tej gry jest możliwość pojeżdżenia legendarnymi markami- ferrai, porsche, aston martin ,maserati i innymi, radocha jazdy "swoim autem " w wirtualnych warunkach ? oczywiście- jest- ale kupywać tylko po to ? będzie insygnia ? avensis ? mondeo ?
ale golfem, ? to już lepiej takim ( ale takich nie będzie , za to golf i inne badziewia będą ),dobrze że bugatti będzie, może nie taki kolorek, a może będzie można takie malowanie zrobić i takim pojeźdzć, to będzie radocha ....
 

Attachments

  • Maserati_granturismo_4618787.jpg
    Maserati_granturismo_4618787.jpg
    45,6 KB · Wyś: 123
  • Paryz_4615554.jpg
    Paryz_4615554.jpg
    65,1 KB · Wyś: 51
  • bugatti.jpg
    bugatti.jpg
    67 KB · Wyś: 61
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
GT to seria dla ludzi i tworzona przez ludzi kochajacych samochody i historie motoryzacji,takze umieszczanie pewnych kultowych samochodów jest zupełnie zrozumiałe.
Co do Porsche to tak jak nie bylo w poprzednich częściach to w tej tez nie bedzie.Bedzie za to jak wczesniej RUF
 

Forest89

Active member
Bez reklam
A z tym Porsche to trochę dziwne. Prawie od wszystkich producentów otrzymali licencje a od Porsche nie. Dziwna polityka nie sądzicie ?
 
Do góry