Gramofon na początek przygody:)

eddielublin

New member
Jasna sprawa :) Ja tez nie uważam się za jakiegoś znawcę, bardziej polegam na praktyce niż teorii.
Fakt, z plikami troche mniej zachodu jak z winylami ;). Mniej sie kurzą ...

robiz
no i plików nie trzeba na drugą stronę przekręcać :). U mnie obecnie kręci się gramofonie Pink Floyd The Division Bell, ale mam kod i Mp3 320 Kbs mogę sobie legalnie ściągnąć ze strony PF. Taki dodatek do ostatniego wydania. Zresztą sporo ostatnio wydanych winyli ma taki "bonus".
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja dziś dostałem od żony płytę Korna w wersji limitowanej, czerwono-czarna. Pięknie wygląda, pliki nie dają takiej frajdy.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
I u mnie zagościła wspomniana przez eddielublin The Division Bell. Świetna płyta polecam!

pink.jpg


Już zamówiłem Dark Side Of The Moon.
 

eddielublin

New member
I u mnie zagościła wspomniana przez eddielublin The Division Bell. Świetna płyta polecam!

Już zamówiłem Dark Side Of The Moon.

mam już kilka tytułów PF i zaczynam się zastanawiać nad Endless River, mam na CD ale...jest to dobra płyta i jest jakby rozwinięciem koncepcji Division. Fajnie, że ten materiał się ukazał.
Pomyśl jeszcze nad Meddle, chociażby dla samego Echoes, cała druga strona...Ale pierwsza też ma swój klimat, z chóralnym "You'll never walk alone" w Fearless
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na pewno kolekcja winyli i CD Pink Floyd-ów się rozszerzy. Trochę o nich "zapomniałem" , trzeba to naprawić :)
 
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
Zazdroszę Wam tych vinylowych klimatow Floydów ;)
nie ma co zazdrościć, trzeba działać, masz tam w okolicach sporo salonów audio, zrób sobie po prostu noworoczny prezent i podziel się wrażeniami :) Masz całkiem sporą wieżę różnych elementów, jak dołożysz coś spójnego designem to nawet żona nie zauważy. A jak zapyta to powiesz, że zawsze to było.
Porównywaliśmy Echoes z pliku i winyla, była moc na winylu, prawda :D? I to z takiego sobie gramofonu...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Oj była, była :) W nieokreślonej przyszłości pewnie tak, ale póki co inne priorytety ;)
Przeraża mnie nieco obchodzenie się z płytami i jak mamy na świeżo przykład z Sepulturą, jak są wrażliwe na ... właściwie wszystko. Rekompensatą jednak jest przyjemność słuchania ;)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziś relaks przy Pink Floyd - Wish You Were Here. Dobrze zrealizowana płyta tylko mogłaby być dłuższa. Dobrej muzyki nigdy za wiele :)
 

robiz

New member
Dziś relaks przy Pink Floyd - Wish You Were Here. Dobrze zrealizowana płyta tylko mogłaby być dłuższa. Dobrej muzyki nigdy za wiele :)

Dobra rzecz.
Jakiś gruby czas temu kupiłem dwupłytowe wydanie " THE WALL ". Muza sie broni rzecz jasna, ale realizacja tego koncertu jest delikatnie mówiąc " taka sobie ". Słyszałem, że to jest własnie główny problem tego koncertu na winylu..

robiz
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
The Wall jeszcze nie mam, ale pewnie kupie. Kupiłem też ostatnio The Dark Side of the Moon. Genialna płyta. Generalnie mogę potwierdzić to co już było wcześniej pisane, że Pink Floyd na winylu to jest to :) Jest magia i klimat :)
 

myty

New member
Witam, mam troche nosników z Floyd"ami, ale Pink Floyd z czarnej płyty to uczta dla uszu :)
1. Echoes
2. The Dark Side of the Moon
3.Wish you were here

NAJLEPSZE !!!
 
Do góry