Gdzie obecnie najtaniej PS3

pav3l

New member
Bez reklam
anetka25 napisał:
A próbowałeś zajrzeć na stronę sklepu 3kropki.pl. Oni mają bardzo duży wybór playstation, no i niedrogo, a sklep zaufany i polecany wielokrotnie z tego co zauważyłam. Ja chciałam kupić chłopakowi grę i skorzystałam z usług tego sklepu i byłam bardzo zadowolona:)
Ludzie korzystający z tego forum w większości nie są idiotami, potrafią sobie znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. A już ta podana wyżej wcale konkurencyjna nie jest.
ADMIN - DO MODERACJI!!!!!!!!! :confused: :confused: :confused:
 

sornat

Member
no ja sie chyba powtórze ale ja mialem najlepszą ofertę do tej pory
jakies 4tyg temu w MM w Kielcach kupilem PS3slim 250GB+ U2 + pilot za 1299zl
do tego byl rabat w formie karty 20% - czyli mialem 280zl na karcie
na drugi dzien zakupilem tel. kom za 300pare zł (korzystając z karty) i dostałem druga karte rabatowa do tej nowej transakcji na 63zł
takze za caly zestaw wyszlo mi ok 950zł - jak dla mnie to byla suuuper oferta
 

k0val

New member
sornat napisał:
no ja sie chyba powtórze ale ja mialem najlepszą ofertę do tej pory
jakies 4tyg temu w MM w Kielcach kupilem PS3slim 250GB+ U2 + pilot za 1299zl
do tego byl rabat w formie karty 20% - czyli mialem 280zl na karcie
na drugi dzien zakupilem tel. kom za 300pare zł (korzystając z karty) i dostałem druga karte rabatowa do tej nowej transakcji na 63zł
takze za caly zestaw wyszlo mi ok 950zł - jak dla mnie to byla suuuper oferta
no rzeczywiście naprawdę bardzo udany zakup
 

cyber78

Member
Bez reklam
sornat napisał:
no ja sie chyba powtórze ale ja mialem najlepszą ofertę do tej pory
jakies 4tyg temu w MM w Kielcach kupilem PS3slim 250GB+ U2 + pilot za 1299zl
do tego byl rabat w formie karty 20% - czyli mialem 280zl na karcie
na drugi dzien zakupilem tel. kom za 300pare zł (korzystając z karty) i dostałem druga karte rabatowa do tej nowej transakcji na 63zł
takze za caly zestaw wyszlo mi ok 950zł - jak dla mnie to byla suuuper oferta

Trzeba było jeszcze kupić pralkę, zmywarkę, lodówkę i dużą plazmę to może konsola wyszła by za free:D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dokładnie, gdyby kasę dostał do łapy to możnaby mówić o wypasie a tak... po prostu dobra cena.
Mój znajomy jak kupował bardzo drogi zegarek to w gratisie dostał wypasiony rower :)

Pozdrawiam,
 

MrFunfel

New member
Masta_J napisał:
Dokładnie, gdyby kasę dostał do łapy to możnaby mówić o wypasie a tak... po prostu dobra cena.
Mój znajomy jak kupował bardzo drogi zegarek to w gratisie dostał wypasiony rower :)

Pozdrawiam,

taa jak zegar kosztowal 10 tys to bike juz pewnie byl wliczony w cene :D

btw. w MM kraków jest PS3 slim 250 gb z gra assassin creed's 1380 pln ;] cena chyba normalna bo po odliczeniu 180 za gre wychodzi 1200 za konsole ;> ja sie ofc wstrzymuje i czekam jak wilk na owce ;d
 

sornat

Member
Masta_J napisał:
Dokładnie, gdyby kasę dostał do łapy to możnaby mówić o wypasie a tak... po prostu dobra cena.
Mój znajomy jak kupował bardzo drogi zegarek to w gratisie dostał wypasiony rower :)

Pozdrawiam,
proste - telefon akurat pottrzebowalem dla zony wiec i tak musialbym swoja kase wydac ale - gdybym go sprzedal np. na allegro to mam kase "do lapy"

wiec pare zl mam zaoszczedzone :D
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tia, ale większość akurat nie potrzebuje kupować telefonu dla żony więc w tym momencie nie tyle podajesz ludziom jak kupić taniej a raczej się chwalisz a i tak nie ma czym.

Pozdrawiam,
 

TomsonPP

New member
za 1100zł jest w Media Expercie w Poznaniu czysty 120gb slim. Wydaje mi się, że dobry wybór dla kogoś, kto nie ma powiedzmy 1400zł żeby wyłożyć za jakiś zestaw.
 

TomsonPP

New member
a gdzie to wyczaiłeś? bo ja swego czasu najtańszego czystego slima 250gb znalazłem w MM za 1250zł (ale promocja się już skończyła). Dołożyłbym te 100zł powiem szczerze :p
 

TomsonPP

New member
aa, myślałem, że gdzieś w sklepie widziałeś:D jeżeli chodzi o allegro to nie chce mi się bawić ze sprzedawcą którego nawet na oczy nie widziałem o to, żeby naprawił mi konsole :p (po 12 miesiącach jak skończy się gwarancja sony). Pozatym jak dorzucimy do tego przesyłkę to robi się 1260zł-kabel hdmi 14zł). Czyli dokładamy około 150zł i nie mamy pewności co do gwarancji na 24 miesiące
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
W tym akurat zestawie kabel już jest a na naprawę po 12 miesiącach raczej nie licz to się mniej rozczarujesz.

Pozdrawiam,
 

TomsonPP

New member
skoro tak mówisz to chyba naprawdę przestane o tej gwarancji myśleć :p ja tez teoretycznie powinienem poczekać, ale już chce mieć playa w ręce, więc chyba w tym tyg kupuje :D
 
Do góry