Gdzie obecnie najtaniej PS3

gorylla

New member
Bez reklam
leonidas18 napisał:
Trafiłem w MM na PS3 Slim 250GB + Uncharted 2 za 1350 zł jak radzicie brać czy czeka do świąt na lepszy zestaw (czyli 250GB z dwoma padami i gierką)

Według mnie to dobra cena. Sam U2 kosztuje przecież prawie 200zł. Chyba że będziesz chciał go wyrwać z "drugiej ręki", wtedy można kupić za około 140zł. Zestawy z dwoma padami zdarzają się baaardzo rzadko, chyba że od handlarzy na Alledrogo.

Ale na pewno można wyrwać nieco lepszą cenę. W Mediaexpercie powinno być w akcji bez Vat nieco taniej. Może nawet w jakimś zestawie z pilotem czy kablem HDMI.
 

kazek103

New member
Dzisiaj w Media Expercie zestaw PS3+oryginalny pilot i kabel hdmi z fifą10
za 1310.Udało mi się dorwać w promocji bez vatu,czy to dobra cena ?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ale generalnie jak odliczysz pilota 50 zł i grę 150 zł to Ci zostaje 1110 zł za samą konsolę 250 GB więc jest dobrze.

Pozdrawiam,
 

TomsonPP

New member
w jakim mieście ten zestawik z pilotem i kablem?

W poznaniu były 5 sztuk 120gb czystych za 1050zł i 8 sztuk 250gb + tekken za 1300zł. w Pile dorwałem za 1180zł 250gb + fifa 10 :D
 

gorylla

New member
Bez reklam
kazek103 napisał:
Dzisiaj w Media Expercie zestaw PS3+oryginalny pilot i kabel hdmi z fifą10
za 1310.Udało mi się dorwać w promocji bez vatu,czy to dobra cena ?

Kupiłeś DOKŁADNIE ten sam zestaw, co ja w połowie listopada. Według mnie to najlepsza cena, jaką udało mi się znaleźć za slimkę 250GB, a czaiłem się kilka miechów. Ja pojechałem jeszcze ostrzej, bo korzystając z promocji bez VAT dokupiłem DS3, oryg. mikrofony Singstar z polskmi hitami i parę gierek. Pozdr.
 

kazek103

New member
TomsonPP napisał:
w jakim mieście ten zestawik z pilotem i kablem?

W poznaniu były 5 sztuk 120gb czystych za 1050zł i 8 sztuk 250gb + tekken za 1300zł. w Pile dorwałem za 1180zł 250gb + fifa 10 :D

Za 1310 250gb+fifa10+pilot+kabel w Ostrowcu Św. Kupowałem około 10 godz.Było kilkanaście sztuk i zero zainteresowania miałem wrażenie , że biorę pierwszą.
 

Zieminiak

New member
I ja skorzystalem z okazji w MediaExpercie. Zaopatrzyłem sie w zestaw z Fifa10 za 1180, dokupilem gwarancje na kolejne 3 lata. Wg mnie goly slim 250Gb za cene ponizej 1000 to dobry zakup:cool: . Szukalem okazji i szukalem... juz mi zona glowe suszyla, ze tylko przed kompem siedzie i szukam i zadnego pozytku ze mnie nie ma;) .
Generalnie znowu powinienem podziekowac koledze gorylla, bo dobrze doradza;) . Namowil mnie na Pansa s10 i teraz na PS3:D , ciekawe co nastepne;)
A swoja droga to jeszcze chyba tam wroce (ME), bo kusi mnie drugi pad i jeszcze kabel hdmi trzeba dokupic.
 
Ostatnia edycja:

kazek103

New member
gorylla napisał:
Kupiłeś DOKŁADNIE ten sam zestaw, co ja w połowie listopada. Według mnie to najlepsza cena, jaką udało mi się znaleźć za slimkę 250GB, a czaiłem się kilka miechów. Ja pojechałem jeszcze ostrzej, bo korzystając z promocji bez VAT dokupiłem DS3, oryg. mikrofony Singstar z polskmi hitami i parę gierek. Pozdr.

Chciałem dokupić singstara,ale powiedzieli ,że to akcesoria i promocja ich nie dotyczy gier również .
 

Zieminiak

New member
Masta_J napisał:
@Zieminiak
Gdzie można dostać gołego slima 250 GB za cenę poniżej 1000 zł?

Pozdrawiam,
Gołego nie kupiesz ale na tym forum kazdy przesciga sie w wyliczanie ile go kosztowal goly slim, to ja sie przylaczylem do licytacji:
Zestaw PS3250+Fiafa 10 1180zl - cena fify 180zl daje 1000zl? Daje a co!;)
Gole zestawy byly ale nie pamietam w jakiej cenie. Generalnie polowalem na zestaw z Fffa, bo od paru ladnych lat w nia pogrywam na PC.
 

daniel4g

New member
Witam wszystkich.

Proszę o informacje w jakiej cenie dostępna jest PS3 w mediaexpercie w promocji bez vatu? Być może niezbyt uważnie czytam, ale część osób pisze o cenie 1180zł część 1310zł.

Z góry dziękuje:)

PS:
Dzwoniłem do dwóch salonów i po wielkich problemach udało mi się potwierdzić cene 1310. Czy możliwe jest aby nie we wszystkich salonach ME dostępone były wszytskie zestawy czy po prostu z lenistwa poinformowano mnie o cenie pierwszego z brzegu?
 
Ostatnia edycja:

kazek103

New member
daniel4g napisał:
Witam wszystkich.

Proszę o informacje w jakiej cenie dostępna jest PS3 w mediaexpercie w promocji bez vatu? Być może niezbyt uważnie czytam, ale część osób pisze o cenie 1180zł część 1310zł.

Z góry dziękuje:)

PS:
Dzwoniłem do dwóch salonów i po wielkich problemach udało mi się potwierdzić cene 1310. Czy możliwe jest aby nie we wszystkich salonach ME dostępone były wszytskie zestawy czy po prostu z lenistwa poinformowano mnie o cenie pierwszego z brzegu?

U mnie w Media Expercie tylko zestaw za 1310 fifa+kabel i pilot.
 

daniel4g

New member
Podobnie w Sochaczewie. Pozatym został już ostatni zestaw za 1310 i w dodatku zarezerwowany, ale gdybym się zdecydował to by mi sprzedali:) A na dostawy w czasie trwania promocji pewnie nie ma co liczyć prawda?
 

Franek35

New member
panowie ja też już mam dla syna i oczywiście dla mnie i żony kupiłem w ME Grudziądz ale zestaw z mikrofonami i singstar plyta 1310 zł licząc zestaw mikrofonow bezprzewodowych za 160 i 90 plyta singstar to konsola wyszła za 1060 zależy jak kto liczy ten zastaw z singstarem do tego dodatkowo pada za 160 można jeszcze gry kupić bez watu tak mi mówił pan pozdrawiam
 
Do góry