Gdzie obecnie najtaniej PS3

Monkin

New member
Bez reklam
Dzisiaj rano widziałem PS3Slim 120 GB za 1199 zł w Tesco. Znaczy się konsola trafiła pod strzechy. Czas najwyższy na Biedronkę :D .
 

Kaszan

New member
Ja go widziałem w Olsztynie w sobotę. Myślałem, że jak to sieć to w każdym tak samo:) jest ten właśnie i boundle z grą za 1400 bodajże.
 

TomsonPP

New member
te promocje w MM są podzielone na regiony. U mnie w Poznaniu był 250gb czysty slim za 1249zł, teraz jest za 1349zł. Tego zestawu z GTA, Infamous i Killzone w ogóle nie ma :/
 

mrowekg

New member
lons napisał:
Kupiłem Ps3 slim 250 GB za 110 zł na allegro.Dotego MW2 i jest gites :D
Ciekawe, bo od 20 października do dziś żadna aukcja nie zakończyła się kwotą 110zł na ps3. Albo uciekło Ci jedno zero albo taki mały wkręt kolega chciał nam zrobić ;-)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dajcie spokój ludzie, pewnie kupił za 1100 zł, z przesyłką znalazłem taką za 1095 zł, kupił niejaki Zefir.

Pozdrawiam,
 

lons

New member
Panowie po pierwsze za stary jestem by was wrabiac po drugie nie jestem głupi by brac towar od niepewnych sprzedawców.Towar kupiłem od bardzo dobrego sprzedawcy i wziąłem za pobraniem.Była okazja kupna dwóch konsol z FIFA 10 a ja zadzwoniłem do firmy i zapytałem się czy jest możliwośc kupna samej konsoli bez gry.Oczywiście gośc zgodził się i odjął od ceny grę FIFA 10 i tak wyszło 1100 zł.Szykowałem sie od miesiąca na okazje i wreszcie wyczaiłem.Pozdrawiam
 

lons

New member
mrowekg napisał:
oj nie przesadzaj z tym wiekiem, my tu same staruchy przed i po czterdziestce :p

No ja mam 29:p Jutro będzie konsola.Sam jestem z siebie dumny,że udało mi się wyrwać za taką cenę.Długo czaiłem się i wreszcie uderzyłem:cool:
 

mg30906

New member
problemy ze zbytem ???? :) , a moze sie lepiej dogadac z wlascicielem strony i uczciwie mu zaplacic za reklame .....:spam:

zreszta cena 1249 chyba nie jest konkurencyjna.........
 
Do góry