Gdzie można zamówić i kupić N'kę

dkluk

New member
W Warszawie na Ostrobramskiej

:x :x Podjechałem do MM na Ostrobramską. Wcześniej oczywiście zadzwoniłem i potwierdziłem że n-ki są w sprzedaży. Na miejscu kilkanaście wytrwale czekających osób. I nic. Od godz. 9.00 pracownicy MM "próbują" sprzedać sprzęt. Od rana "walczą" z zalogowaniem się do systemu. Poddałem się. Totalna paranoja. Po co TVN psuje sobie image? Wystarczyło wystartować kilka dni później. Czy aż tak żałowali pieniędzy, że nie byli w stanie przeszkolić dealerów? Może za kilka dni się uspokoi. Ale niesmak pozostanie:x :x .
 

krecio

Member
Kupilem dzis w Saturnie w Jankach. Operacja trwala od 10 rano do 14.10 Najpierw nie mogli sfinalizowac zamowienia bo wskakiwal jakis blad. Kombinowali, glowkowali i po dwoch godzinach okazalo sie ich XP nie mial SP2. A to jest niezbedne do funkcjonowania systemu. Nastepne dwie godziny trwalo instalowanie SP2. I pozniej juz poszlo gladko. Choc nie do konca. Byl problem z zaplaceniem za pudelko. Po prostu nie byl wpisany na stan magazynowy sklepu bo to sprzedaz komisowa. Jak widac caly burdel wynika z totalnego braku organizacji sprzedazy. I to moim zdaniem nie jest wina sklepow. Oni maja sprzedawac natomiast wszystko przecviez mozna bylo sprawdzic i przetestowac wczesniej. Z pewna taka niesmialoscia czekam jak to zagra mi w domu. Z tego co widzialem w sklepie to nSport nie jest taki zly lecz reszta (FTA) od C+ jakoscia sie nie rozni. Eurosport ma koszmarna pikseloze, TVN-y chodza niezle. Sa problemy z dzwiekiem w TV (brak fonii). Potrzeba cos tam gmerac lecz niezdazylem zauwazyc o co chodzi bo gosc z ITI szybko poustawial.
 

EMEM

New member
Dziś po raz pierwszy się wkurzyłem!

Cały czas bronie n-ki i nawołuję do cierpliwości. Niestety dzisiaj się po raz pierwszy się wkurzyłem na nich. Pan Zygo podał na blogu listę sklepów "na tą chwilę aktywowanych". Ucieszyłem się bo moje miasto tam się zanalazło. Zadzwonilem tam. I co?

Przez telefon usłyszałem że "ONI WOGóLE NIE Są DYSTRYBUTOREM TEJ TELEWIZJI!!! :x:x:x

No to ładny bałagan mają w ITI. Pozostaje przeczekać tydzień i dopiero wtedy na spokojnie kupić (lub nie).
 

DVDmed

New member
Witam,Pan Zygo podał na blogu listę sklepów na tą chwilę aktywowanych - 2 lista . Ucieszyłem się ( Żary Ul.Ułańska ) wykonałem telefon i co?
nie jesteśmy dystrubutorem tej telewizji

SZOK - BEZ KOMENTARZA

MExp. w Żarch nic nie wiedzą :(
 

grucha78

New member
W Mediamarkt na Bukowskiej w Poznaniu również burdel - kolejka poddenerwowanych klientów, kłopoty sprzedawców z systemem i ogólny bajzel. Chyba trochę jeszcze poczekam :/
 

Zibi32

New member
Białystok Eldom Legionowa....ufff po 3 gdzinach walki udało się !! Juz nie bede opisywał jaki Sajgon... :) Tylko okazuje się ze nie maja monterów w Białymstoku :(, moze ktoś polecić jakis namiar... chciałbym jutro juz mieć sprzet zainstalowany.
GG 9962290
 

wojtasz

New member
Ja kupiłem w Avansie - podobno wszyscy dostali małą partię i dlatego nigdzie nie ma. Sklepy sprzedają tylko znajomym i stałym klientom w pierwszej kolejnosci, chyba ze jakieś sklepy nie mają zaprzyjaźnionych klientów wtedy pewnie sprzedają wszystkim.

Obraz super, w HD narazie mi tylko chodzi DeLuxe - jakość fajna (w sumie moze zajefajna). Przesiadając sie z kablówki widzę na wszystkich róznice. Czekam na inne HD. Ale dźwięk - to jest to, miodzio

Idę oglądać :popcorn:

Jutro jest weekend - może odpalą coś nowego :lol: np. HD Discovery albo "nowy hoolywodzki"
 

EMEM

New member
DVDmed i DEPESZ.

Ja też z Żar :)

Kilka dni temu dostałem ulotkę z "Reflex" na ul. Ogrodowej. Zapisałem sie tam i czekam. Wczoraj było zapisanych ok 80 osób. Więcej nic nie wiem. Cieszę się że nie jestem tu sam z Żar :) Jak się coś więcej dowiecie to piszcie.

Pozdrawiam.
 

depesz

New member
:)

EMEM: ja też jestem zapisany na Ogrodowej...
Jest nas już conajmniej trzech z Żar - można by się jakoś spotkać na żywo przy piwku i pogadać. Tym bardziej, że od listopada tu dopiero mieszkam i prawie nikogo nie znam. A tu wspólny temat HDTV - i filmami się powymieniać, i podyskutować - same plusy;)
 

romanj

New member
Zakup dekodera N-ki

Informacje na stronach "telewizjanowejgeneracji" jest b. nieprezycyjna. Przykład Bydgoszcz: na stonach Łabiszyn pod Bydgoszczą - ruszą może w poniedziałek. Tymczasem Media i Domar dziś już sprzedawały. Przypadkiem załapałem się na jeden z dwóch wolnych. Panie BOK podała mi, nie wiem dlaczego tylko ten, namiar na Pomorską 15 też raczej poniedziałek.
 

lemonpl

New member
Zabrze - MediaMarkt w M1
Zabrze - Avans, ul. Wolnosci 318
Zabrze - Avans, ul. De GAULLEA 5

Ja kupowalem w Avansie na Wolnosci... bardzo mila obsluga i fachowa porada. Polecam
 

besson

New member
ja już mam

dziś o 14 wyszedłem z upragnionym nboxem z MM na Górczewskiej w Warszawie, byłem drugi po mnie zostało jeszcze 398 szt sądzę, że jutro można sie na nie załapać. Dodam że proces sprzedaży i obsługi dwóch pierwszych klientów trwał ponad 3 h gratuluje załodze MM wytrwałości i dziekuję, że tak dobrze znieśli komentarze kilku frustratów.
 

Yuiren

New member
W Łodzi rzucili dzisiaj o 17.30 do Media Markt w Galerii Łódzkiej kilkanascie sztuk, ustawila sie kolejka, bylem 5ty, ostatni ktory dostal antene.

Kupilem bo koszty niesa duze, a chce sie przekonac organoleptycznie jak to sie bedzie rozwijac.
 
Do góry