Gdzie można zamówić i kupić N'kę

Yuiren

New member
Po 4 telefonach na infolinie podano mi 4 miejsca w ktorych MUSZA byc dekodery (w Łodzi).
Zadzwonilem do kazdego z nich :

Multibaza (Manufaktura) - niemaja, niewiedza kiedy beda miec
AVANS (Pl. Niepodleglosci) - niemaja, niewiedza kiedy beda miec
DOMAR (Tesco Widzewska) - niemaja, niebeda prowadzic sprzedazy N (!)
Media Markt (obydwa) - niemaja, niewiedza kiedy beda miec
 

Zonk

New member
a ja Wam powiem .. wyluzujcie trochę :)

owszem, jak widać nie wszystko poszło tak jak planowali, trochę się przeliczyli .. jednak przy operacji na taką skalę bardzo dużo może pójść nie tak ( tutaj jak widać ktoś się spóźnił z dostawą dekoderów .. :> )
należy spokojnie poczekać, a nie rzucać się jak jakieś "dzieci neostrady" czy coś i krzyczeć "jest, pierwszy !". Wiem, że wielu z Was jest bardzo napalonych na N-kę ale dajcie jej szansę :)
poczekamy parę dni i zobaczymy jak zareagują na zaistniałą sytuację .. :)

jedyne co jest wkurzające to takie typowo polskie podejście niektórych użytkowników "ha, nie wyszło im ! a nie mówiłem Wam ! jest , jestem taki szczęśliwy, że im nie wyszło" ... trochę więcej dystansu :)
 

wb-ferma

New member
od marketingu to oni chyba mają ta samą firmę co robiła kampanie heyah.
czerwona łapka i nic nikt nie wie.

a pierwszy mega hit na"fajnym kanale filmowym" to bedzie czeski film.
 

lukas

New member
Yuiren napisał:
Po 4 telefonach na infolinie podano mi 4 miejsca w ktorych MUSZA byc dekodery (w Łodzi).
Zadzwonilem do kazdego z nich :

Multibaza (Manufaktura) - niemaja, niewiedza kiedy beda miec
AVANS (Pl. Niepodleglosci) - niemaja, niewiedza kiedy beda miec
DOMAR (Tesco Widzewska) - niemaja, niebeda prowadzic sprzedazy N (!)
Media Markt (obydwa) - niemaja, niewiedza kiedy beda miec


Domyślam się że jesteś z Łodzi , więc mam prośbę puść mi info jak sprzęt się w Łodzi pokaże. (tuszynwald@neostrada.pl)
pozdr i z góry dzięki.
Lukas ;)
 

cles

New member
W centrum obsługi klienta idą w zaparte.
Śmieszny pan twierdzi, że zapotrzebowanie przerosło ich oczekiwania i nie są w stanie dostarczać n-boxów, tak szybko się rozchodzą. He he he. To chyba rozchodzą się pod ladą bo gdzie nie zadzwoniłem to nie ma i nie było i kiedyś będzie. mooka
 

adamgl

New member
Kolego ZONK !

eNka wywołała u mnie kolosalną chęć zakupu ! Trąbili o niej jak cholera. Reklamy w TV jakość HDTV. A ja mam jeszcze obsraną syfrę minus z pieprzoną pixelozą szczególnie na HBO ! Mam już dosyć patrzenia na pixele wielkości 2 centymetrów na ekranie swojego TV. Wszystko się zaczeło jak obejrzałem T3 na TV w 720p ! Poprostu mam już dosyć syfry minus. I mam taką chęć na nboxa jak cholera.
 

BoDeX

New member
n-iewidzialna telewizja !

TOTALNA , ORGANIZACYJNA PORAŻKA !!!

- w żadnym wskazanym punkcie nie ma dekoderów !
- dezinformacja na " partyline "
- brak oficjalnej , działającej strony
- jeden wielki bałagan

TAKI FALSTART - WSTYD ! ! !
 

Yuiren

New member
Tu nie chodzi o napalenie czy wyluzowanie. Tylko o wierutne klamstwa i slodkie pierdzenie Panow i Pan z infolinii. Wtykaja nam w glowy ze N jest, ze wszedzie mozna kupic a jak niemozna to napewno juz wykupili ludzie bo takie jest zainteresowanie wielkie.
No coz, zrobilem maly wywiad, bo jestem poprostu ciekawy. I malo kto o N pyta. W Media Markt na Brzezinskiej bylem dzisiaj tylko ja. A dekoderow i tak nigdzie niema.
N klamie, i boi sie przyznac do gigantycznej plamy jaka dali. Tu juz nie chodzi o zakup N, bo prawde mowiac mam na niego coraz mniejsza ochote. Tylko o honor i potwierdzenie faktu ze N traktuje klientow tak samo jak C+ i cala reszta. Jak gowno...jak glupi tlum ktory i tak kupi wszystko co "dadzą na lade" bez wzgledu na to jak zle bedzie sie ich traktowac.
Gdy zapytalem na infolinii "jak skomentujecie tak wielka plame jaka daliscie" Pani odpowiedziala ze "mam prawo do swojego zdania".
Jak widac N, nie poczuwa sie nawet do odpowiedzialnosci za sytuacje jaka stworzyli.
Rownie dobrze mogli powiedziec ze wystartuja w Czerwcu 2006. Wyszlo by na to samo.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
niestety @Yuiren - ma rację
można wszystko potwierdzić i dodać to że nawet pani nie potrafiła powiedzieć kiedy będzie miała te odbiorniki - wyszła gdzieś zadzwonić i po chwili wróciła z wiadomościa że prawdopodobnie w tym m-cu będą - już chciałem podpisać umowę ale w tył zwrot i mnie już nie było

...a miało być tak pięknie ....tak ładnie .....i ta super jakość której nie mogę niestety zobaczyć.


pozd
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Właśnie rozmawiałem z naszym forumowym kolegą z Poznania i ... w większości sklepów sprzęt jest...


ale nie można podpisać umowy bo nie można nawiązać połączenia z centralą.

Opinię na ten temat każdy będzie miał swoją, moim zdaniem duży "-", po prostu zapachniało cyfrą i spółką.
 

autorus

New member
Tez dzwoniłem do Janek do Saturna i dekodery są. Tylko "niezaprogramowane" i prosili żeby jutro dzwonić. :(


ar2 napisał:
Właśnie rozmawiałem z naszym forumowym kolegą z Poznania i ... w większości sklepów sprzęt jest...


ale nie można podpisać umowy bo nie można nawiązać połączenia z centralą.
 

dvd-r

New member
potwierdzam, że też mi mówiono, że dekodery są ale niezaprogramowane z powodu braku łączności ze stroną 'n'ki dzięki której ma się odbywać aktywacja / wypisywanie umów itp

Artur
 

Nikyo

New member
Yuiren napisał:
Po 4 telefonach na infolinie podano mi 4 miejsca w ktorych MUSZA byc dekodery (w Łodzi).
Zadzwonilem do kazdego z nich :

Multibaza (Manufaktura) - niemaja, niewiedza kiedy beda miec
AVANS (Pl. Niepodleglosci) - niemaja, niewiedza kiedy beda miec
DOMAR (Tesco Widzewska) - niemaja, niebeda prowadzic sprzedazy N (!)
Media Markt (obydwa) - niemaja, niewiedza kiedy beda miec


Dzwonilem do AVANSA - mila pani powiedziala ze mieli ale juz sie rozeszly. Cos maja rzucic w przyszlym tygodniu ale juz jest pelno osob zapisanych. No poprostu mnie cos zaraz trafi.

Multibaza ma cos wiedziec jutro.

MediaM (oba) byc moze jutro cos bedzie albo w poniedzialek.


Generalnie kiszka straszliwa :x




PS Tak na zupelnym marginesie.

Pani w pratyline "n" wczoraj miala w systemie tylko dane Multibazy jako jedynego sprzedawce enki w Łodzi. Paranoja
 

Marcin_s

Member
dvd-r napisał:
potwierdzam, że też mi mówiono, że dekodery są ale niezaprogramowane z powodu braku łączności ze stroną 'n'ki dzięki której ma się odbywać aktywacja / wypisywanie umów itp

Artur
Panowie wyluzujcie - zawsze starty sa bolesne, teraz nalezy czekac na serie topicow od malkontentow ktorzy boxa juz nabyli i podlaczyli. Wydaje mi sie ze nalezy- sorry za wyrazenie "ZGASIC PODJAR" i odczekac tydzien
 

krecio

Member
Przed pol godzina w Saturnie w Jankach gosc ze stoiska powiedzial, ze problem tkwi ze sciaganiem tego jakiegos softu. Nawet podal nazwe ale pamieci tym sobie obciazac nie chcialem. Boxy maja i czekaja tylko na ten soft. W MM w Al. Krakowskiej to samo. I jeszcze jedno :roll: cytat uslyszany od sprzedawcy w Saturnie "prosze pana, spokojnie... cisnienia na to nie ma":?: :confused: :?:
 

sewan

New member
Marcin_s napisał:
Panowie wyluzujcie...

A niby dlaczego?

Fakt jest faktem, ITI dało ciała w sposób straszliwy, więc ta dyskusja prowadzi w jednym kierunku: obaw co do przyszłości.
A już widać, że nie rysuje się ona różowo....:-(

A co mają powiedzieć ludzie, którzy porezygnowali z różnych dostawców TV i mogą od np. jutra zostać zupełnie bez ulubionych kanałów...?
To oczywiście byłby przypadek ekstremalny, ale gdyby nie moje wrodzone asekuranctwo, sam byłbym w takiej sytuacji już od 1 listopada.
A jak sprzedaż dekoderów się opóźni jeszcze o 2-3 tygodnie?
Strach pomyśleć....:(
 

krecio

Member
sewan napisał:
A co mają powiedzieć ludzie, którzy porezygnowali z różnych dostawców TV i mogą od np. jutra zostać zupełnie bez ulubionych kanałów...?
(
Ja widze rozwiazanie:
ad.1 powinien powstac watek "kto zrezygnowal z "N":bober: :bober: :bober:
ad.2 ci ludzie winni sa sami sobie :D :D :D
 
Do góry