Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie, no nie zniósłbym tego "Najlepsi film" na okładce :)
Teść co dziennie szprecha po czesku, kolezanka z pracy pochodzit z Czech (męża też ma Czecha), za dużo tego :D
Jeszcze brakuje tylko:
- Ja sem Elektroniczni Mordulec, to je mój nożik, a to je moja pukawka
- Pane Terminatore, prosim Was, ne zabijate mne
- To se ne da!
:D

Dobre Krzychu ... ale dziwna sprawa że w 10 mln kraju w stosunku do naszego 4 razy większego kraju dystrybucja jest lepiej rozwinięta jak u nas, więc pewnie i pobyt na te filmy jest dobry skoro opłaca im się zapewnić dobrą dystrybucję.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Niestety to co im nie schodzi to robią promocję..... :-( przeważnie są to filmy do obejrzenia na raz albo wcale.. :-(
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Najlepsza jest promocja na alledrogo dot snajpera, jednopłytowa wersja 93 zł a inna podwójna specjalna u tego samego ... 85 , pisałem... odpisali że taka cena od dystrybutora ...
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Kiedyś postanowiłem że nie będe kupował filmów powyżej 40 zł i tego się trzymam. Wczoraj trafił do moich rąk używany Marsjanin za 35 zł - był odbiór osobisty, szybko i sprawnie. Dużo filmów mam kupionych za 20-30 zł. Też często gęsto się wymieniam, jak film nie przypadnie mi do gustu i nie chcę trzymać go w swojej filmotece.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Kiedyś postanowiłem że nie będe kupował filmów powyżej 40 zł i tego się trzymam. Wczoraj trafił do moich rąk używany Marsjanin za 35 zł - był odbiór osobisty, szybko i sprawnie. Dużo filmów mam kupionych za 20-30 zł. Też często gęsto się wymieniam, jak film nie przypadnie mi do gustu i nie chcę trzymać go w swojej filmotece.

mam taką samą zasadę :D ostatnio trafiłem dwa rodzynki po 38 zł , foto niebawem jak dojdzie pozycja :)
 
Do góry