Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niech zarabiają, ja się im nie dziwię. U nas szczególnie.
Dla mnie te wszystkie filmy powinny oscylować w granicach 20-30zl. To są adekwatne ceny do zarobków.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak kupowałem przez lata filmy po 120zł, a gry na konsole po 200zł, to wierz mi, że brałbym tym bardziej te po 20-30zł ;)

Zwyczajnie ceny są za wysokie, mimo, że i tak już o wiele tańsze jak kiedyś.
Mniej osób by się zastanawiało czy warto, a wrzucało do koszyka w sklepie.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Byłem dzisiaj w saturnie w Blue City i część z wymienionych przez Was filmów nie była objęta promocją, chociażby "Na skraju jutra", na którym najbardziej mi zależało... był w cenie 89zl.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
O to chodzi. Ale temat wałkowany w koło i nie do przejścia. Snajper nadal wisi po ponad 80 na allegro :/ i to zwykła wersja a podwójna poniżej nawet jest.. Malo tego ceny takie same od pół roku a ludzie kupowali właśnie pod koniec ub roku. Ja niewiem gdzie sprzedający maja mózgi... Bedą im wisieć filmy bez sensu.

Byłem dzisiaj w saturnie w Blue City i część z wymienionych przez Was filmów nie była objęta promocją, chociażby "Na skraju jutra", na którym najbardziej mi zależało... był w cenie 89zl.

Podobno trzeba było gadać z obsłudze klienta
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Byłem dzisiaj w saturnie w Blue City i część z wymienionych przez Was filmów nie była objęta promocją, chociażby "Na skraju jutra", na którym najbardziej mi zależało... był w cenie 89zl.

Ja mam dwa. I to chyba byli ostatni. Jak chcesz , to podjedz do mnie a będziesz miał swój "Na skraju Jutra" za ......20 zeta. ;-). Warszawa.:popcorn:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Byłem dzisiaj w saturnie w Blue City i część z wymienionych przez Was filmów nie była objęta promocją, chociażby "Na skraju jutra", na którym najbardziej mi zależało... był w cenie 89zl.

Na Skraju jutra to inny dystrybutor Kolego i na te filmy nie ma promocji ...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Na Skraju jutra to inny dystrybutor Kolego i na te filmy nie ma promocji ...
O, tak.:) Lolek, wiesz jak ja czasami ( nie zawsze jest taka możliwość) kupuje filmy w MM Gocławek? Ja najpierw wchodzę do "Promenady". Tam jest taki sklepik z alkoholem:) Dużo filmów mam kupionych w śmiesznych cenach. Uwierz mi że nie tylko my chcemy żyć "dobrze". Resztę domyśli się Sam , bo wierze w twoi intelekt , absolutnie, bezwarunkowo i czystym sumnieniem.;-) Nie jestem handlarzem:eek:k:
Ja bym Savron z chęcią przytulił ale do Wawy za daleko troszkę:p.Pzdr
Wow! Dobrze że to Piramida nie czytał. To dopiero było by. :wink:
Chcesz mi przytulić????!:D:D:D:D:D Nie, nie i nie ! Stanowczo! Jestem z normalnych:grin:
Nie nosze "slimów", nie słucham Dody, nie wchodzę do restauracji w spodniach "rowerowych" i td. :grin: Czołem.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Savron mi chodziło o to że ta promocja, która jest w MM czy Saturnie dotyczy tylko jednego dystrybutora i filmy w promocji są tylko od tego dystrybutora.. jak każdy cieszę się że są promocje choć mało z nich korzystam bo w większości wypadków te filmy które chce mieć kupuje od razu jak tylko wychodzą .... a jak nie od razu to do miesiąca od premiery.. ale fajnie że są takie promocje - szkoda że tak mało .. ludzie korzystają i to jest najważniejsze.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
W dniu dzisiejszym miałem przyjemność poznać Savrona osobiście i otrzymać od niego długo wyczekiwany "Na skraju jutra". Otrzymać, bo ten niesamowity człowiek nie chciał słyszeć o jakichkolwiek pieniądzach, mało tego, powiedział że jak będę przejeżdzał kiedyś w okolicy to zaprasza mnie do siebie. Niesamowite, że są jeszcze tak bezinteresowni i fajni ludzie :)
Oczywiście z zaproszenia skorzystam i odwdzięczę się również jakimś upominkiem :) Dzięki Savron :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
To jest właśnie nasz cały drogi szanowny forumowy Savron... ;-) którego również gorąco pozdrawiam ... ;-)
 
Do góry