Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale tylko u nas
Poza PL, w kilka miesięcy po premierze, nawet Tolkieny są mocno obniżone ;)

Z tym mocno to tak również najbardziej są te obniżone które nie mają naszego lektora czy choćby naszych napisów.. ale fakt w Europie są to tańsze tytuły po nawet roku niż ma to miejsce u nas..


Jak to śpiewa Patrycja M. ... " to jest Polska tu się ciężko oddycha..." :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Z tym mocno to tak również najbardziej są te obniżone które nie mają naszego lektora czy choćby naszych napisów.. ale fakt w Europie są to tańsze tytuły po nawet roku niż ma to miejsce u nas..
Loluś, ale ja odniosłem się do wydań zagranicznych i za granicą, nie u nas,
dla przykładu trylogia LOTR chodziła po kilkanaście funtów, około 15-tu - za całość ;)
 

lobos

New member
Bez reklam
Faktycznie. Wrzuciłem 3 blu do kosza i najtańszy nie był za 2 grosze :-(
Już się ucieszyłem... Dawno takiej promocji nie było.
Dostałem na maila a że nie miałem czasu w pracy to teraz dopiero sprawdzam szczegóły.
DVD to lipa, bo kto to teraz kupuje?
 

lobos

New member
Bez reklam
No problem ;-) Faktycznie widziałem u Ciebie na liście potrzebnych pozycji ten tytuł :)
Fajna cena. Efekty w filmie robią wrażenie. Warto mieć tą pozycję :eek:k:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak komuś brakuje z polskimi napisami, to można zamawiać od naszych południowych sąsiadów ;)
Forrest Gump (Blu-ray)
A my dalej sto lat za.... no właśnie za kim? :-?

Lepiej nie pisać za kim , ja kiedyś mówiłem o piłce gdzie my jesteśmy, a potem i te narody że tak powiem okazywały się lepsze niż MY :) Czeska dystrybucja filmów jest o niebo lepiej rozwinięta niż u nas... U nas to jest tragedia dystrybutorzy nawet potrafią nie mieć filmów na swoich stronie w dniu premiery...o zapowiedziach można pomarzyć..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie, no nie zniósłbym tego "Najlepsi film" na okładce :)
Teść co dziennie szprecha po czesku, kolezanka z pracy pochodzit z Czech (męża też ma Czecha), za dużo tego :D
Jeszcze brakuje tylko:
- Ja sem Elektroniczni Mordulec, to je mój nożik, a to je moja pukawka
- Pane Terminatore, prosim Was, ne zabijate mne
- To se ne da!
:D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Každý deň hovorím so Slovákmi
Po dwóch latach współpracy powiedzieli mi, że Dobrý priateľ nie je zlý ;)
A mecze w ich knajpach nieźle się ogląda, zwłaszcza przy madziarskiej granicy na madziarskich programach :D
 
Do góry