Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

SebaK1205

New member
Bez reklam
Dzisiaj odwiedziłem Biedronke... szkoda że nie Blu-Ray... ale mogliby też puścić te filmy w promocji u siebie - nie pogniewałbym się... dzisiaj w Biedrze na DVD: Jurassic World, Lucy, Ex Machina, Szybcy i Wściekli 7 - wszystko po 8,99 zł... może tak Bieronka dała by promocje tych filmów na BD powiedzmy za 19,99 albo 29,99 zł...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No tak, detektywi :D
lobosowi należą się spore podziękowania za info :)
Chodziło tylko o Atmosa. Dziur jeszcze nie mam, ale jest impuls do działania, wiec pewnie w któryś weekend się tym zajmę. Po robocie coś wrzucę... ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Byłem dzisiaj w MM i z tego co przeglądalem to za niecale 50zł jest ostatnia cześć "Szybkich i wściekłych" i w promocji nabyłem "Naznaczony 2" za niecałe 40zł, gdzie na allegro ten film po 80zł i więcej chodzi.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
W empiku jakieś promo, bd poniżej 50 zł ale z tego wybrać film to ciężko :p furious 7 jest za 47 zl. Ulubiony film armaniga ;D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja już na telefonie zainstalowałem drugą przeglądarkę bo od zeszłego tygodnia przestało mi normalnie chodzić forum, cały czas błędne przekierowania...;-( normalnie zaczyna mnie to już drażnić.. wszystkie fora chodzą normalnie tylko z tym coś się cały czas krzaczy. Na kompie tylko opera jeszcze daje rade normalnie wyświetlać, mozilla świruję i to ostro..
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja zacząłem używać addblock browser. Bo poziom reklam na forach przewyższa ilość ludzi na świecie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry