Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Bipo

Active member
Bez reklam
Spadło tempo, bo ceny są już ok. Ostatnio były trzy fajne akcje.
MM 3 za 2
Wyprzedaż Merlina
Teraz Empik -20%

Teraz będą akcje na black friday, Mikołajki i Boże Narodzenie :)

Mi poza nowościami bieżącymi to już tylko około 20 filmów brakuje. Bilans tego roku to około 320 kupionych z czego prawie 100 sprzedanych. Na półce jest około 220. Wszystko po bd cenach. Nie przeplacilem nic więc jestem mega zadowolony :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Raccoon wielki szacun ode mnie za taką ilość BR w jednym roku :shock:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wiadomo czy chodzi o ten rok czy generalnie, ale jeśli tylko o ten rok to bilans jest niezły - wychodzi ponad jeden film na dzień - a mówią że w RP źle jest... :)
 

lobos

New member
Bez reklam
Chyba mowa o całej kolekcji...? Gdyby faktycznie tylko tegorocznej to masakra!
Średnio po 5 dyszek za film to grubo jak na 11 miesięcy by było ;-)
Z tego co pamiętam to właśnie spory zakup Raccoon zrobił korzystając z promocji 3 za 2 :)
Tak czy inaczej kolekcja fajna :eek:k:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Lolek, co ty ciągle z tym Księdzem. REGULARNIE co jakiś czas jest za 49 zeta. Nawet teraz w MM. Ja go kupiłem gdzieś za 40 zeta rok temu. Potem sprzedałem Koledze z forum za chyba 25.

Caparzo narzekasz na promocję w Empiku i podajesz przykład ktory właśnie w tej promo kosztuje najtaniej. Nie kumam... Wrogowie publiczni w Empik za 35 zeta a nie jak napisałeś 45. Gangster rzeczywiście teraz jest za 50 ale... wiele wiele miesięcy kosztował 20. Jak zresztą prawie wszystko od Monolithu.

Czytam ciągle narzekania na ceny bd. Tylko że ceny od roku są naprawdę spoko. Wystarczy chwilę poszukać. I rozumieć zasady promocji, Caparzo ;-) np. To co jest teraz w Empiku to się nalicza dopiero w koszyku (-20%). Ech...

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


Zdawało mi sie że widziałem za 45 zł... nieważne. Wiadomo po co są promocje, żeby naciągnąć ludzi nie tracąc nic, tak jak było 2 za 3, ceny podniesione itd gadać do rana można.
Nie tylko ja patrze na ceny filmów bo inni też. Dla mnie max za film to 30-40 złotych. A to że nie kupie przez 3 miesiące nic nie znaczy że 4 miesiąca dam za film 120 złotych, bo nie jest tyle warty :kom:,
Do tej pory szukam Furii, Snajpera, Johnego Whicka nawet jak będzie w fajnej cenie. Było kilka licytacji, filmy szły po 45 zł, ja odpuszczałem.
Nie jestem z tych że umre jak nie będę miał lub nie obejrzę. Bo czasem ludzie tak podchodzą. Będzie to będzie nie to nie :)

Ceny w emipku czy mm są z kosmosu, dla mnie niezrozumiałe. Filmy po kilka lat mają a cena nadal 50-60 i więcej... i się dziwią że filmy zalegają na regałach. Lub na aukcjach wiszą, a ludzie jak wystawiają to za samo wystawienie przez kilak miesięcy płacą z 30 zł, plus prowizja od sprzedaży.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja dla kogoś szukam Księdza i wszędzie jak na razie jest w granicach 100 zł a szukam od dawna... widać nie mam szczęścia :) a ta osoba właśnie na maxa chce wydać 40-50 zł.. ale to nie tylko ten film jest w cenie która jest naprawdę wysoka patrząc kiedy film miał premierę...
Lolek, drugi raz już Ci dziś piszę, że ten film jest TERAZ w Media Markt za 49 zeta...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Raccoon wielki szacun ode mnie za taką ilość BR w jednym roku :shock:
E tam, żaden szacun :) kwestia priorytetów. Jedni inwestują wszystko w sprzęt (i słuchają na tym mp3 lub oglądają divixy), inni wszystko w filmy (i oglądają je na tv 32"), a jeszcze inni trochę tu, trochę tu. I ja tak mam. Jakby podsumować wydatki to pewnie filmy i sprzęt pochłonęły po połowie. Z tym, że jeden na trzy filmy potem sprzedaję, więc coś tam odzyskam :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie wiadomo czy chodzi o ten rok czy generalnie, ale jeśli tylko o ten rok to bilans jest niezły - wychodzi ponad jeden film na dzień - a mówią że w RP źle jest... :)
Dokładnie przez 18 miesięcy. Wtedy zacząłem kupować filmy "na półkę". Dwie nawet musiałem dorobić, co w sumie też 800 zeta wyszło :) kilka filmów by za to było :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Chyba mowa o całej kolekcji...? Gdyby faktycznie tylko tegorocznej to masakra!
Średnio po 5 dyszek za film to grubo jak na 11 miesięcy by było ;-)
Z tego co pamiętam to właśnie spory zakup Raccoon zrobił korzystając z promocji 3 za 2 :)
Tak czy inaczej kolekcja fajna :eek:k:
Tak, chodzi o całą kolekcję. Tyle że ja kupuję filmy od półtora roku :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie przez 18 miesięcy. Wtedy zacząłem kupować filmy "na półkę". Dwie nawet musiałem dorobić, co w sumie też 800 zeta wyszło :) kilka filmów by za to było :)

Ja część wkładam w album a resztę pakuje po dwa filmy do jednego pudelka i mam schowane to w szafce w sypialni więc przynajmniej na półki nie wydaje kasy :) zresztą jakbym chciał wszystkie filmy dvd pomieścić na półce to cała ściana tych półek by musiała być ... myślę że z filmami BR do tylu nie dojadę choć kto wie... :) w sumie też już trochę tego się nazbierało.. ale zdecydowanie dużo mniej kupuje niż kiedyś jak kupowałem wyłącznie filmy na DVD.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
W media jakieś promo jest. 2 filmy w cenie 1 za 39, ja nic nie znalazłem z filmów ;) i kilka było przecenionych na 49 zł, głownie wydania 3d np transy ost część, ksiądz a ktoś pytał o niego..

Co o promocji jutro wkleje fajne foto z tychnich cenami....
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Widzę że teraz w Media w ogóle są fajne ceny. Pakiet 9 dyskowy wszystkich części Obcego w dwóch wersjach + Prometeusz 3D/2D kosztuje 250 zł, gdzie na Allegro ponad 300 zł, w Gandalfie - 411 zł a w Empik - 438 zł.
 
Ostatnia edycja:

DeeBass

New member
Bez reklam
Zamówiłem transow 3D za 49. Pojadę po odbiór to popatrzę co ciekawego.
Na ich stronie jest też zestaw Indiany za 179 to też przyzwoita cena
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W media jakieś promo jest. 2 filmy w cenie 1 za 39, ja nic nie znalazłem z filmów ;) i kilka było przecenionych na 49 zł, głownie wydania 3d np transy ost część, ksiądz a ktoś pytał o niego..

Co o promocji jutro wkleje fajne foto z tychnich cenami....

Dzięki ja dla kumpla szukam tego filmu ( z małego miasteczka jest ) więc chce mu pomóc a najlepsze jest to że podobno już był czasem w promocji ten film za podobna cenę a potem znowu na 100 zl podnieśli - pewnie tym razem będzie podobnie..dla mnie dziwne bo film już dosyć starawy.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Lolek, dwa razy Ci ostatnio pisałem o Księdzu za 49 zeta. Dodam jeszcze, że w Empiku (Blue City) jest za 54 zeta ale przy zakupach dają talony na 10 zeta (ja dostałem dwa przy odbiorze dwóch zamówień internetowych), więc można kupić za 44 zeta.

Co do Obcego to ta promocja w MM jest już miesiąc :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 
Do góry