[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

Savron

Well-known member
Bez reklam
Teraz Ja:grin:
Komuś będzie (chyba) bardzo ciekawie , a co pod spodem? Nie powiem. :) Wspinam się na wyżyny swego masochizmu :grin: Jestem na Was obrażony. Ile raz mogę pytać!! Co mi kupić z ampi? "Pioneer" seria 5 czy"Denon" X1000? I tylko jego Jegomość "Viking" spróbował mi pomoc i zaproponował wy....ć żonę dzielnicowego , zamiast kupowania soundbaru. I to się nazywa się pomocna dłoń? Wszyscy wyląduje cię u mnie na półce:grin: Trochę czasu.:mrgreen:A to moja "zemsta". :-D
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Teraz Ja:grin:
Komuś będzie (chyba) bardzo ciekawie , a co pod spodem? Nie powiem. :) Wspinam się na wyżyny swego masochizmu :grin: Jestem na Was obrażony. Ile raz mogę pytać!! Co mi kupić z ampi? "Pioneer" seria 5 czy"Denon" X1000? I tylko jego Jegomość "Viking" spróbował mi pomoc i zaproponował wy....ć żonę dzielnicowego , zamiast kupowania soundbaru. I to się nazywa się pomocna dłoń? Wszyscy wyląduje cię u mnie na półce:grin: Trochę czasu.:mrgreen:A to moja "zemsta". :-D
:mrgreen::D
Amused-Chuckle-Funny-Haha--Ha-Ha-Hahaha-Laugh-LOL-Robert-De-Niro-GIF.gif


Dołóż i kup Onkyo TX-NR626. :D
 

rafix01

Member
Bez reklam
Pomoc

film "Pamięć Absolutna" Dystrybutor Imperial CinePix, nr kat. SPE83293BD (na grzbiecie pudełka), kupiony albo w MM albo w Saturn, nie pamiętam :) i mam problem z dźwiękiem TrueHD 5.1, objawy poniżej:

Obraz poprawny, ale dźwięk ang DD 5.1 True HD + napisy PL coś nie tak, zarówno przy cichym oglądaniu jak i przy głośnym, zarówno w wersji kinowej jak i reżyserskiej tzn. tuż przed wybuchami, strzelanką, zbiciem szyby a nieraz bez przyczyny dźwięk się wyłącza na 1-2 sekundy, jest po prostu cisza i nie jest to zatrzymanie sceny, film "leci" dalej.
Pytanie, czy kupiłem skopaną płytę, czy Imperial po raz kolejny skopał dźwięk. Napiszcie, czy też macie takie objawy.
Wina sprzętu to nie jest na pewno, bo dziesiątki innych płyt odtwarza prawidłowo.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
film "Pamięć Absolutna" Dystrybutor Imperial CinePix, nr kat. SPE83293BD (na grzbiecie pudełka), kupiony albo w MM albo w Saturn, nie pamiętam :) i mam problem z dźwiękiem TrueHD 5.1, objawy poniżej:

Obraz poprawny, ale dźwięk ang DD 5.1 True HD + napisy PL coś nie tak, zarówno przy cichym oglądaniu jak i przy głośnym, zarówno w wersji kinowej jak i reżyserskiej tzn. tuż przed wybuchami, strzelanką, zbiciem szyby a nieraz bez przyczyny dźwięk się wyłącza na 1-2 sekundy, jest po prostu cisza i nie jest to zatrzymanie sceny, film "leci" dalej.
Pytanie, czy kupiłem skopaną płytę, czy Imperial po raz kolejny skopał dźwięk. Napiszcie, czy też macie takie objawy.
Wina sprzętu to nie jest na pewno, bo dziesiątki innych płyt odtwarza prawidłowo.
Hm. Nic takiego nie zauważyłem. IMPERIAL, to nie czołówka światowego wydawnictwa, ale w tym filmie nic takiego nie zaobserwowałem. Po twym postu wsadziłem film do odtwarzacza żeby upewnić się ( bo ciekaw byłem) i ... nici z tego zjawiska. Może masz podróbę? Ale , z drugiej strony , kto będzie podrabiał taki "niekomercyjny" film? Nr kat. taki samy jak podałeś. Ciekawie.:x
 

rafix01

Member
Bez reklam
dzięki Savron za poświęcony czas i za info, może ktoś jeszcze sprawdzi
kurde, jak już w Saturnie czy MM byłyby podróby, to ręce opadają (lekko mówiąc)

Jutro wrzucę płytkę do PS3 i jeszcze sprawdzę na odtwarzaczu blu bez włączania ampli, poprostu dźwięk tylko przez TV, zobaczymy jak tam pójdzie
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dołóż i kup Onkyo TX-NR626. :D[/QUOTE]


:x Dziękuje Synu Północy , Pogromca Zuchwałych i Imperator Fiordów, ale niestety w tym wypadku rozmiar ma znaczenie :x:x. Nie do rady , nie wejdzie do półki :x Za wysoki. A już mam dosyć zamówienia półek i td.. Muszę kupić ampi pod rozmiar. :popcorn:
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
film "Pamięć Absolutna" Dystrybutor Imperial CinePix, nr kat. SPE83293BD (na grzbiecie pudełka), kupiony albo w MM albo w Saturn, nie pamiętam :) i mam problem z dźwiękiem TrueHD 5.1, objawy poniżej:

Obraz poprawny, ale dźwięk ang DD 5.1 True HD + napisy PL coś nie tak, zarówno przy cichym oglądaniu jak i przy głośnym, zarówno w wersji kinowej jak i reżyserskiej tzn. tuż przed wybuchami, strzelanką, zbiciem szyby a nieraz bez przyczyny dźwięk się wyłącza na 1-2 sekundy, jest po prostu cisza i nie jest to zatrzymanie sceny, film "leci" dalej.
Pytanie, czy kupiłem skopaną płytę, czy Imperial po raz kolejny skopał dźwięk. Napiszcie, czy też macie takie objawy.
Wina sprzętu to nie jest na pewno, bo dziesiątki innych płyt odtwarza prawidłowo.
U mnie też OK
Obiecał ( już który raz) że do końca miesiąca zrobi.Tak więc cierpliwości:)
Tylko nie powiedział do końca którego miesiąca :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Obiecałem ze wyląduje cię na półce:cry: Nu może nie na półce , ale na dioramie to już blisko :D
Jeżeli któż czuje się obrażony albo z innych przyczyn nie chcę być obecnym na dioramie , to proszę powiedzieć. Zastrzegam że moją intencją nie jest jakikolwiek obrażanie i zniesławienie kogo kolwiek z niniejszej listy ofiar Predatora. Na dioramie będzie Predator, dużo krwi, makabryczne sceny tortur. Proszę o przemyślane decyzje :razz: Czekam dwa dni, potem będzie za pożno na jakikolwiek zmiany dioramy. :popcorn: Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Obiecałem ze wyląduje cię na półce:cry: Nu może nie na półce , ale na dioramie to już blisko :D
Jeżeli któż czuje się obrażony albo z innych przyczyn nie chcę być obecnym na dioramie , to proszę powiedzieć. Zastrzegam że moją intencją nie jest jakikolwiek obrażanie i zniesławienie kogo kolwiek z niniejszej listy ofiar Predatora. Na dioramie będzie Predator, dużo krwi, makabryczne sceny tortur. Proszę o przemyślane decyzje :razz: Czekam dwa dni, potem będzie za pożno na jakikolwiek zmiany dioramy. :popcorn: Pozdrawiam.

Nie no Savron szacunek :blagam:
Aż się wzruszyłem :cry:
A Wszechwielki najlepszy :grin:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:)Nu to git. Dwójka już zgodziła się.:eek: Poczekam jeszcze dwa dni na innych obecnych na stojaczkach. Potem już możecie składać skargi, wysyłać dresiarzy , mafie i admina. Nic mi nie wzruszy. :popcorn:
P.S. Wysokość podstawek jest przypadkowa i nie ma nic wspólnego z moimi osobistymi preferencjami . Amen.
 
Do góry