[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

eedviking

Banned
Skoro lubisz stal?! To ja też lubię, ale tę. :D;)
mechag2.JPG
 

KRW

New member
Kto nie lubi Mechagodzilli ten z policji.

Jeden z moich ostatnich zakupów, taki który mnie najbardziej cieszy. Z trylogii Gates of Hell Fulciego wszyscy najbardziej cenią "Beyond" ale mój osobisty faworyt to przyciężkawe i do bólu nihilistyczne "Miasto żywej śmierci" (ok, lubię na równi z "Domem przy cmentarzu", rozdarty jestem, ale na pewno nie "Beyond" ). Zdjęcia coś nieciekawie wyszły niestety. Limit bodaj do 2 tys sztuk.


1.jpg


2.jpg


3.jpg
 
Ostatnia edycja:

THX2

New member
Pacyfik miał być na Blu-rayu a przyszedł na DVD :-( muszę złożyć reklamacje. W dalszym ciągu czekam na Lost 6 i ze dwa tytuły które jeszcze nie dotarły.

 
Ostatnia edycja:

KRW

New member
Jak się coś zaczyna zbierać to często są takie niekontrolowane odruchy. U THX za chwile będzie dobrze. Najwyżej połowę tego ze zdjęć za rok wywali :d.
 

THX2

New member
Cholera jasna zakupiłem Ben Hura i Biblie z amazonu w promocji dwa za 10 funtów i właśnie zobaczyłem że na Bibli na dysku jest mała dziurka a raczej wgłębienie jak po igle! Ciekawe czy obejrzę cały film bo na jutro jestem umówiony na seans
 
Ostatnia edycja:

KRW

New member
Kupiłeś biblie Hustona? Nieudany film jak na niego. Wynudziłem sie jak mops. Acz jego z polskimi subami chyba wiele nie ma... na pewno jest znakomity "Człowiek który chciał być królem" na DVD (wydanie z logiem MGM bodaj).
 
Ostatnia edycja:

THX2

New member
Tak Johna Hustona film posiada Lektora i napisy.Szkoda własnie ze starszych filmów kostiumowych w wersji PL na Blu-ray jest jak na lekarstwo
 
Ostatnia edycja:

KRW

New member
Ja mam to szczęście, że jak coś nie jest szczególnie przegadane, albo nie mówią po australijsku to już nawet ze słuchu spokojnie oglądam. Ale faktem jest to co ktoś tu powiedział. Jak chcesz z kimś film zobaczyć to jest problem.
 

THX2

New member
Byłem dzisiaj w centrum i coś mnie podkusiło bo kupiłem kilka DVD z polskimi napisami

 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
:popcorn: Gratulacje! Nu to widzę rozbudowa kolekcji trwa w najlepsze. Gigera też masz, pięknie. A tak między nami Rea, jestem bardzo rozczarowany "Aliensgroup" i ten "Alien", to chyba mój ostatni zakup w tym sklepie:x. A "Sideshow" w moim osobistym rankingu jest zgniłą oraz nieodpowiedzialną za nic firmą. Zwykła tania chińczyzna i to ostatniego gatunku. Powtórzy drogę "Sony", oby.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
giger to tylko w antyramie mam od kilku lat ;)

a to że SS daje tyłka, to na forum ag już temat wałkowany wiele razy. Firma zeszła na psy ;)
 
Do góry