FIRMWARE - Samsung seria LE(xx)C650

nikosLBN

New member
mogłby ktos podac linka do firmware 3005 bardzo bym prosil!!

udało mi sie juz znalezc, ale mam niestety problem bo nie wiem jak go zainstalowac a mam najnowsza wesje softa 3009, wiec ktos moze jak zainstalowac wczesniejsza wersje na ta??
 
Ostatnia edycja:

tatu

New member
router Linksys WAG200G połączony przewodowo (długość przewodu 10m) na obecną chwilę brak problemów w połączeniu z internetem. (łącze 6Mb/s neostrada)
 

fidodido

New member
Najnowsza wersja 3009.2 blokuje dostęp do PVR i ja niestety już nie mam możliwości wejścia do w/w menu, może ktoś jest w stanie mi pomóc ?
 

Esko

New member
niestety to prawda z tym internetem po kablu, temat był kilka razy ruszany np tutaj i rozwiązania nie ma - najwyraźniej dotyczy pewnej partii egzemplarzy - internet po kablu po prostu czasami "nie zaskakuje". Mam C650 od prawie roku, testowałem z routerem d-linka, asmaxa, belkina, a teraz mam tp-linka i z każdym działa podobnie (niezależnie, czy używam sztywnych ustawień, czy dhcp, krótkiego kabla czy długiego). u mnie wygląda to tak, ze po włączeniu TV dioda na porcie routera się zapala na chwilkę, po czym gaśnie i loteria - albo się zapali ponownie, albo już nie... pomaga jedynie wyjęcie-włożenie kabla sieciowego z TV.
na avforums.com wyczytałem kiedyś, ze niektóre modele mają problem z autonegocjacją prędkości (cokolwiek to znaczy)
pozdrawiam
kshysio

U mnie pomogla zmiana switcha na inny, dopiero teraz internet chodzi tak jak powinien.
 

TASAK

New member
Witam.
Ja mam poważny problem z LE40C650(LE40C650L1W), nie chce mi zobaczyć firmware-u na pendrajwie, aktualnie jest wersja 1013, aktualizacja online też pokazuje że niema wersji softu do aktualizacji, jak sobie z tym problemem poradzić, poza tym nie widzi serwera DLNA.
 
Ostatnia edycja:

batti1

New member
Witam
kolego czy udało Ci sie podziałać coś w tej materii PVR w wersji 3009.2 ponieważ ja mam taki sam problem i szukam pomocy nie wiem jak mam go ponownie włączyć , czy może ktoś juz coś wie ??
 

lukaz1987

New member
Witam
W związku z przyszłym zakupem, chciałbym się dowiedzieć czy na Samsungu LE-46C650 lub LE-40C650 w pełni sprawnie działa oprogramowanie SamyGO? Czy może inny model samsunga wybrać?
 
Ostatnia edycja:

lanzur

New member
Potwierdzam, że na Samsungu LE-40C650 w pełni działa oprogramowanie SamyGo. Poszukuję firmware do LE-40C650 w wersji 1003 z lutego 2010 roku. Czy ktoś posiada ten soft lub ma namiar na niego? Proszę o odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:
Do góry